HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Bestuur Wielerclub Onder Ons Parike

Secretariaat
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w. - Steenweg 60 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.50.23
e-mail : info@woop.be

Erevoorzitter-stichter
Géry Van Nieuwenhove - Bergstraat 36 - 1570 Galmaarden
Tel : 054/58.06.71
e-mail : gery.van.nieuwenhove@woop.be

Voorzitter
Geert De Vos - Steenweg 60 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.50.23
e-mail : geert.de.vos@woop.be

Ondervoorzitter
Yvan De Vos - Matrouwstraat 57 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.84.27
e-mail : yvan.de.vos@woop.be

Secretaris
Bart Van Nieuwenhove - Steenweg 48 - 9661 Parike
Tel : - GSM : 0475/55.81.80
e-mail : bart@woop.be

Schatbewaarder (IBAN : BE67 6528 2335 5987 - BIC: HBKA BE 22)
Johan Sabbe - Steneplein 26 - 9660 Brakel-Everbeek
Tel : 055/42.61.39 - GSM : 0485/13.00.49
e-mail : johan.sabbe@woop.be

Algemeen Materiaalmeester + kledij (ENKEL via e-mail)
Guido De Vos - Steenweg 111 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.38.43 - GSM : 0494/22.58.43
e-mail : GTDeVos@gmail.com

PR manager & coördinator sportieve cel
Luc Ronsse - Heulestraat 26 - 9750 Zingem
Tel : 09/384.20.94 - Fax : 09/384.20.98 - GSM : 0476/88.92.52
e-mail : luc.ronsse@woop.be

Ploegleider junioren
Van der Bracht Guy - Raspaillebosstraat 1 - 9506 Grimminge
Tel : - GSM : 0497/80.23.76
e-mail : guyvdbracht@skynet.be

Ploegleider junioren
Guy De Rouck - Damstraat 2A - 9750 Zingem
Tel : 09/384.89.47 - GSM : 0472/84.56.67
e-mail : guy@woop.be

Ploegleider nieuwelingen
Bart Van Nieuwenhove - Steenweg 48 - 9661 Brakel-Parike
Tel : - GSM : 0475/55.81.80
e-mail : bart@woop.be

Ploegleider aspiranten en miniemen
Eric Manssens - Driehoekstraat 36 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0485/61.37.66
e-mail : eric.manssens@gmail.com

Master in de Lichamelijke Opvoeding en de Bewegingswetenschappen
Jan De Can - Beekstraat 1 - 1570 Vollezele
Tel :
e-mail : jandecan18@hotmail.com

Trainer B
Peter Franceus - Ten Ede 86 - 9620 Zottegem
Tel : 09/360.11.63 - GSM : 0478/36.22.85
e-mail : peter@woop.be

Trainer B
Peter Squire - Traveins 82 - 9620 Zottegem
Tel : - GSM : 0496/57.90.69
e-mail : peter.squire@telenet.be

Initiator
Peter Soetens - Frčres Gabreaustraat 23 - 7880 Vloesberg
Tel : - GSM : 0498/46.06.49
e-mail : peter.ebd@gmail.com

Initiator - wegkaptein - erkend sportverzorger
Wandels Eddy - Schepen O. Van De Vijverstraat - 9820 Schelderode
Tel : - GSM : 0496/50.80.98
e-mail : eddy.wandels@pandora.be

Clubdokter
Dr. Dag Van Elslande - Churchilllaan 14 - 8790 Waregem
Tel : 056/60.23.50 - Fax : 056/60.01.52

Clubverzorger (erkend sport en wielerverzorger)
Hendrik Nachtergaele - Ronsesestraat 88 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0496/03.34.57
e-mail : hendrik.nachtergaele@woop.be

Clubverzorger (erkend sport en wielerverzorger)
Jan Faveyts - Marktweg 15B - 9500 Geraardsbergen
Tel : - GSM : 0497/80.32.91
e-mail : jan.faveyts@woop.be

Clubverzorger
Eric Desterke - Steenweg 58 - 9661 Brakel-Parike
Tel : - GSM : 0474/79.20.75
e-mail : eric.bidon@skynet.be

Clubverzorger nieuwelingen
Robbe Van Damme - Grote weg 420 - 9500 Geraardsbergen
Tel : - GSM : 0497/64.66.70
e-mail : robbe.vandamme@outlook.be

Clubverzorger juniors
Marnic Herpelinckx - Papestichelstraat 63 - 9400 Appelterre
Tel : - GSM : 0476/49.15.42
e-mail : herp.vdn@skynet.be

Clubmecanicien
Fausto Volckaert - Kanakkendries 6 - 9660 Brakel
Tel : 055/42.67.61 - GSM : 0495/49.55.92
e-mail : fausto@woop.be

Clubmecanicien
Kenneth Van der Bracht - Raspaillebosstraat 1 - 9506 Grimminge
Tel : - GSM : 0497/80.23.76
e-mail : guyvdbracht@skynet.be

Clubbegeleider
Danny Goessens - Prekentalstraat 2 - 9406 Outer
Tel : 054/32.60.68 - GSM : 0485/46.23.01
e-mail : danny.goessens@woop.be

Clubbegeleider
Rik Vanderpoorten - Ratissestraat 21 - 9400 Appelterre-Eichem
Tel : - GSM : 0494/70.19.72

Clubbegeleider
Punnewaert Frans - Kapellen 10 - 9660 Brakel
Tel : 055/60.62.61 - Fax : 0472/62.25.84
e-mail : dominique.punnewaert@telenet.be

Clubbegeleider
Günther Govaert - Pontstraat 5 - 9820 Bottelare
Tel : 09/279.42.47
e-mail : gunther.govaert1@telenet.be

Stagecoördinator (Bank: BE 24 2100 5799 4938 )
Roger Verelst - Rapidelaan 38a - 9500 Geraardsbergen
Tel : 054/55.87.09 - GSM : 0472/22.69.17
e-mail : roger.verelst@telenet.be

Clubmedewerker
Els Van Nieuwenhove - Ronsesestraat 88 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0470 042186
e-mail : els@woop.be

Clubmedewerker
Nancy Rokegem - Driehoekstraat 36 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0485/61.37.66
e-mail : eric.manssens@gmail.com

Clubmedewerker
Monique Sabbe - Steenweg 58 - 9661 Parike
Tel :

Trainer-initiator WOOP Girls
Gregory Van Sinaey - - Geraardsbergen
Tel : - GSM : 0478/45.21.82

Trainer-initiator-verzorger WOOP Girls
Wendy Paridaens - - Geraardsbergen
Tel : - GSM : 0473/21.94.19

Trainer Core Stability WOOP Girls
Faith De Pessemier - - Lierde
Tel : - GSM : 0491/55.34.02

Verzorger WOOP Girls
Fabio De Pessemier - - Lierde
Tel : - GSM : 0496/99.20.48

Ploegbegeleider WOOP Girls
Claude Masure - - Lierde
Tel : - GSM : 0477/31.87.51

Ploegbegeleider nieuwelingen-juniors WOOP Girls
Estelle Tielemans - - Lierde
Tel : - GSM : 0478/58.67.87

Ploegbegeleider WOOP Girls
Andy De Prijck - - Lierde
Tel : - GSM : 0496/28.82.69

Ploegbegeleider aspiranten WOOP Girls
Cindy Van Nieuwenhove - - Lierde
Tel : - GSM : 0477/24.72.75

Organogram Wielerclub Onder Ons Parike

Download hier het organogram : start download

Functiebeschrijving bestuur WOOP

Download hier de functiebeschrijving : start download

Gedragscode WOOP

Download hier de gedragscode : start download


Rubrieken
historiek
bestuur
bestuur T.O.O.P.
sponsors
adverteer


Zegestanden 2018


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22