HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Bestuur Wielerclub Onder Ons Parike

Secretariaat
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w. - Steenweg 60 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.50.23
e-mail : info@woop.be

Erevoorzitter-stichter
Géry Van Nieuwenhove - Bergstraat 36 - 1570 Galmaarden
Tel : 054/58.06.71
e-mail : gery.van.nieuwenhove@woop.be

Voorzitter
Geert De Vos - Steenweg 60 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.50.23
e-mail : geert.de.vos@woop.be

Ondervoorzitter
Yvan De Vos - Matrouwstraat 57 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.84.27
e-mail : yvan.de.vos@woop.be

Secretaris
Bart Van Nieuwenhove - Steenweg 48 - 9661 Parike
Tel : - GSM : 0475/55.81.80
e-mail : bart@woop.be

Schatbewaarder (IBAN : BE67 6528 2335 5987 - BIC: HBKA BE 22)
Johan Sabbe - Steneplein 26 - 9660 Brakel-Everbeek
Tel : 055/42.61.39 - GSM : 0485/13.00.49
e-mail : johan.sabbe@woop.be

Algemeen Materiaalmeester + kledij
Guido De Vos - Steenweg 111 - 9661 Brakel-Parike
Tel : 055/42.38.43 - GSM : 0494/22.58.43
e-mail : GTDeVos@gmail.com

PR manager & coördinator sportieve cel
Luc Ronsse - Heulestraat 26 - 9750 Zingem
Tel : 09/384.20.94 - Fax : 09/384.20.98 - GSM : 0476/88.92.52
e-mail : luc.ronsse@woop.be

Ploegleider junioren
Van der Bracht Guy - Raspaillebosstraat 1 - 9506 Grimminge
Tel : - GSM : 0497/80.23.76
e-mail : guyvdbracht@skynet.be

Ploegleider junioren
Guy De Rouck - Damstraat 2A - 9750 Zingem
Tel : 09/384.89.47 - GSM : 0472/84.56.67
e-mail : guy@woop.be

Ploegleider nieuwelingen
Bart Van Nieuwenhove - Steenweg 48 - 9661 Brakel-Parike
Tel : - GSM : 0475/55.81.80
e-mail : bart@woop.be

Ploegleider aspiranten en miniemen
Eric Manssens - Driehoekstraat 36 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0485/61.37.66
e-mail : eric.manssens@gmail.com

Master in de Lichamelijke Opvoeding en de Bewegingswetenschappen
Jan De Can - Beekstraat 1 - 1570 Vollezele
Tel :
e-mail : jandecan18@hotmail.com

Trainer B
Peter Franceus - Ten Ede 86 - 9620 Zottegem
Tel : 09/360.11.63 - GSM : 0478/36.22.85
e-mail : peter@woop.be

Trainer B
Peter Squire - Traveins 82 - 9620 Zottegem
Tel : - GSM : 0496/57.90.69
e-mail : peter.squire@telenet.be

Initiator
Peter Soetens - Frères Gabreaustraat 23 - 7880 Vloesberg
Tel : - GSM : 0498/46.06.49
e-mail : peter.ebd@gmail.com

Initiator - wegkaptein - erkend sportverzorger
Wandels Eddy - Schepen O. Van De Vijverstraat - 9820 Schelderode
Tel : - GSM : 0496/50.80.98
e-mail : eddy.wandels@pandora.be

Clubdokter
Dr. Dag Van Elslande - Churchilllaan 14 - 8790 Waregem
Tel : 056/60.23.50 - Fax : 056/60.01.52

Clubverzorger (erkend sport en wielerverzorger)
Hendrik Nachtergaele - Ronsesestraat 88 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0496/03.34.57
e-mail : hendrik.nachtergaele@woop.be

Clubverzorger
Eric Desterke - Steenweg 58 - 9661 Brakel-Parike
Tel : - GSM : 0474/79.20.75
e-mail : eric.bidon@skynet.be

Clubverzorger nieuwelingen
Robbe Van Damme - Grote weg 420 - 9500 Geraardsbergen
Tel : - GSM : 0497/64.66.70
e-mail : robbe.vandamme@outlook.be

Clubverzorger juniors
Marnic Herpelinckx - Papestichelstraat 63 - 9400 Appelterre
Tel : - GSM : 0476/49.15.42
e-mail : herp.vdn@skynet.be

Clubverzorger aspiranten en miniemen
Learco De Backer - Broekstraat 26 - 9570 Lierde (Deftinge)
Tel :
e-mail : Learco.De.Backer@outlook.com

Clubmecanicien
Fausto Volckaert - Kanakkendries 6 - 9660 Brakel
Tel : 055/42.67.61 - GSM : 0495/49.55.92
e-mail : fausto@woop.be

Clubmecanicien
Kenneth Van der Bracht - Raspaillebosstraat 1 - 9506 Grimminge
Tel : - GSM : 0497/80.23.76
e-mail : guyvdbracht@skynet.be

Clubbegeleider
Danny Goessens - Prekentalstraat 2 - 9406 Outer
Tel : 054/32.60.68 - GSM : 0485/46.23.01
e-mail : danny.goessens@woop.be

Clubbegeleider
Rik Vanderpoorten - Ratissestraat 21 - 9400 Appelterre-Eichem
Tel : - GSM : 0494/70.19.72

Clubbegeleider
Punnewaert Frans - Kapellen 10 - 9660 Brakel
Tel : 055/60.62.61 - Fax : 0472/62.25.84
e-mail : dominique.punnewaert@telenet.be

Clubbegeleider
Davy De Stercke - Nieuwstraat 82 - 9570 Lierde
Tel : 055/61.55.24
e-mail : davydestercke@hotmail.be

Clubbegeleider
Günther Govaert - Pontstraat 5 - 9820 Bottelare
Tel : 09/279.42.47
e-mail : gunther.govaert1@telenet.be

Clubbegeleider
Kurt Van Den Haute - Stuivegemstraat 45 - 9700 Oudenaarde
Tel :
e-mail : vdhservice@telenet.be

Stagecoördinator (Bank: BE 24 2100 5799 4938 )
Roger Verelst - Rapidelaan 38a - 9500 Geraardsbergen
Tel : 054/55.87.09 - GSM : 0472/22.69.17
e-mail : roger.verelst@telenet.be

Clubmedewerker
Luc Van Lierde - Lentestraat 1 B - 9620 Zottegem
Tel : 09/360.29.99 - GSM : 0494/13.34.39
e-mail : lukske@woop.be

Clubmedewerker
Els Van Nieuwenhove - Ronsesestraat 88 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0470 042186
e-mail : els@woop.be

Clubmedewerker
Nancy Rokegem - Driehoekstraat 36 - 9660 Brakel
Tel : - GSM : 0485/61.37.66
e-mail : eric.manssens@gmail.com

Clubmedewerker
Monique Sabbe - Steenweg 58 - 9661 Parike
Tel :

Organogram Wielerclub Onder Ons Parike

Download hier het organogram : start download

Functiebeschrijving bestuur WOOP

Download hier de functiebeschrijving : start download

Gedragscode WOOP

Download hier de gedragscode : start download


Rubrieken
historiek
bestuur
bestuur T.O.O.P.
sponsors
adverteer


Zegestanden 2017

Baele Ben (juniors)
     01. 19-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u33m00s
     02. 21-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u30m56s

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-20.0 km - 39m23s

Berckmoes Jenno (nieuwelingen)
     01. 26-03-2017 : KNESSELARE
     02. 21-05-2017 : WAARSCHOOT

Christiaens Jasper (miniemen)
     01. 08-07-2017 : Ere
     02. 13-08-2017 : KNESSELARE-10.0 km - 12m45s

Cromheecke Alexander (juniors)
     01. 01-05-2017 : HOBOKEN

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens (meisjes)
     02. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM (meisjes)
     03. 05-08-2017 : MAARKEDAL-24.29 km - 53m10s

De Meuter Brooklyn (aspiranten)
     01. 25-05-2017 : ERPE-MERE (meisjes)

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 21-05-2017 : VELDEGEM

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 01-07-2017 : ZULTE-25.52 km - 42m20s

François Casper (juniors)
     01. 02-04-2017 : Tourinnes-Saint-Lambert

Gaytant Kenzo (aspiranten)
     01. 09-04-2017 : RAMSEL
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 07-05-2017 : Waregem
     04. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne
     05. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM
     06. 02-07-2017 : TOLLEMBEEK-34.0 km - 59m59s
     07. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-35.0 km - 58m38s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 02-07-2017 : ESPLECHIN-19,8km - 38m47s

Hubo Xander (aspiranten)
     01. 14-05-2017 : WATERVLIET
     02. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     03. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     04. 23-07-2017 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-34.1 km - 58m49s

Masure Fien (aspiranten)
     01. 02-04-2017 : MOL HESSIE (meisjes)
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT - dames
     03. 17-04-2017 : DENDERHOUTEM (meisjes)
     04. 23-04-2017 : WEMMEL (meisjes)
     05. 29-04-2017 : HARCHIES (meisjes)
     06. 07-05-2017 : WAREGEM (meisjes)
     07. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
     08. 21-05-2017 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
     09. 25-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
     10. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
     11. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
     12. 27-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
     13. 05-06-2017 : BEVEREN (Provinciaal Kampioenschap)-35.52 km - 58m31s
     14. 25-06-2017 : HERZELE-36.0 km - 1u06m35s
     15. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     16. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     17. 15-08-2017 : FROYENNES (meisjes)
     18. 20-08-2017 : BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)

Nonneman Maxim (nieuwelingen)
     01. 30-04-2017 : TOUR DE LA BASSE-MEUSE
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit

Scheers Lander (juniors)
     01. 06-05-2017 : MERCHTEM-PEIZEGEM

Snels Robbe (juniors)
     01. 26-03-2017 : ESSEN
     02. 03-08-2017 : ELEWIJT pistemeeting omnium

Stippelmans Toon (nieuwelingen)
     01. 08-04-2017 : BACHTE-MARIA-LEERNE
     02. 15-04-2017 : ZUTENDAAL
     03. 21-05-2017 : GINGELOM
     04. 28-05-2017 : KRUISHOUTEM
     05. 30-07-2017 : BK 2e jaars

Van Den Haute Milan (aspiranten)
     01. 22-01-2017 : AVS Story cup - laatste manche
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 14-05-2017 : WATERVLIET
     04. 28-05-2017 : STEKENE
     05. 25-06-2017 : HERZELE-21.0 km - 38m04s
     06. 02-07-2017 : MERE-19.8 km - 35m23s
     07. 08-07-2017 : PARIKE-20.2 km - 36m52s
     08. 16-07-2017 : BRECHT-20.0 km - 33m00s
     09. 12-08-2017 : BRAKEL-MICHELBEKE-21.6 km - 44m50s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 23-04-2017 : BRUGGE SINT-PIETERS - reeks 1
     02. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens
     03. 06-07-2017 : ELEWIJT pistemeeting
     04. 13-07-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)

Vanderstraeten Maaike (nieuwelingen)
     01. 01-07-2017 : G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE-1u54m4s
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
     03. 08-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames

Van Olmen Yevgeny (nieuwelingen)
     01. 09-04-2017 : HERK-DE-STAD
     02. 29-04-2017 : HERENTHOUT

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 05-06-2017 : OOSTERZELE-64.0 km - 1u37m04s

Willems Jago (nieuwelingen)
     01. 19-03-2017 : BOUTERSEM
     02. 09-04-2017 : NANDRIN
     03. 09-07-2017 : PARIKE-62.0 km - 1u37m36s
     04. 15-07-2017 : ORROIR-60,9 km - 01u40m12s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22