HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Sponsors Wielerclub Onder Ons Parike

Anglo Belgian Corporation




Callens Pompen

Gent
09/267 00 73

ISOREX bvba
Groothandel in isolatie en PVC

Stationsstraat 190 - Gavere
Tel. 09/384.65.54
THOMPSON
Belgian Bike Power
Zoning Ouest 8 - 7860 Lessines
Fax : 0032 68339107
info@thompson.be
R O G E L L I
sportswear

Geert Podevyn


Helios Hotels



De Sweemer
Precision Casting
Precisie Gieterij
Industrielaan 38 - 9900 Eeklo
Tel. 09/377.15.34
COFIAC Burg.bvba
Boekhoudkantoor
Aalstersesteenweg 113/8
9400 Ninove
Tel : 054/56.81.81
Tri-Sport




Bravotech bvba
Draai- en freeswerk/machinebouw
+32 (0)55 61 31 75
Pater Ruyffelaerstraat 63
9700 Oudenaarde
Garage Declerck Gent

Nieuwevaart 101-104-107
Gent
+32(0)9 225 77 55
MasureBIS

Algemene dakwerken
Platte daken / EPDM
+32 54 42 26 32
Zakenkantoor Labiau

Marktplein 25 - Brakel
055/42.61.34

GRAFIDO
Oudenaardsestraat 230
9500 Geraardsbergen
054/41.35.74
info@grafido.be
Feestcomplex EUROPA
Steenweg 18A
9661 Brakel-Parike

055/42 15 11
Garage Antoine
Astridlaan 189
9500 Geraardsbergen
tel +32(054)41.43.47
fax +32(054)41.92.30
Carlos Coppens
Boorputten - droogzuig
+32 475 87 10 42
trees.raes@skynet.be

Thienpondt Watertechniek
water- en indusriële pomptechnieken
www.thienpondtwatertechniek.be
09/383.52.75



Rubrieken
historiek
bestuur
bestuur T.O.O.P.
sponsors
adverteer
lid worden


Zegestanden 2019

Baert Basiel (U15)
     01. 25-05-2019 : KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

Baert Jules (U12)
     01. 01-05-2019 : ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s
     02. 12-05-2019 : Beveren-Waas
     03. 12-05-2019 : Beveren-Waas (tijdrit)
     04. 25-05-2019 : LEDEGEM-4.0 km - 7m22s
     05. 30-05-2019 : LUBBEEK-6.0 km - 13m53s
     06. 02-06-2019 : ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s
     07. 23-06-2019 : MOLLEM-4.0 km - 8m56s
     08. 23-06-2019 : MOLLEM-1.0 km - 2m08s
     09. 30-06-2019 : Moere
     10. 30-06-2019 : Moere

Beirlaen Jakov (U17)
     01. 19-01-2019 : Gent (piste - madison)

Berckmoes Jenno (U19)
     01. 24-02-2019 : BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s
     02. 13-04-2019 : BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s
     03. 12-05-2019 : WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s

Dalle Jens (U17)
     01. 20-04-2019 : DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s
     02. 26-05-2019 : KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s
     03. 04-08-2019 : EGEM-60.9 km - 1u29m07s
     04. 10-08-2019 : HEESTERT-70.0 km - 1u48m17s
     05. 17-08-2019 : MERE-70.0 km - 1u51m45s

De Lil Ronan (U15)
     01. 28-07-2019 : LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-34.1 km - 1u00m22s

De Pessemier Eléna (U12)
     01. 11-08-2019 : WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)
     02. 15-08-2019 : RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)
     03. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-23m55s

Feys Malaika (U17)
     01. 17-04-2019 : RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)
     02. 02-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)
     03. 03-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit
     04. 04-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit
     05. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement
     06. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit

Gaytant Kenzo (U17)
     01. 28-04-2019 : DEUX-ACREN

Hendrickx Julie (U17)
     01. 05-05-2019 : LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s
     02. 23-07-2019 : ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

Hoorens Maurice (U15)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)
     02. 06-04-2019 : LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s
     03. 14-04-2019 : BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s
     04. 28-04-2019 : BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s
     05. 19-05-2019 : VELDEGEM-19.8 km - 35m59s
     06. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-4.75 km - 7m43s
     07. 27-07-2019 : BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-18.0 km - 29m28s
     08. 28-07-2019 : RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-32m42s
     09. 10-08-2019 : MICHELBEKE-20.0 km - 44m33s
     10. 15-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-19.98 km - 37m17s
     11. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-20.4 km - 36m06s

Hubo Xander (U17)
     01. 26-01-2019 : Gent piste BK ploegkoers

Jonckers Océane (U19)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)

Masure Fien (U17)
     01. 09-06-2019 : BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

Penne Rune (U19)
     01. 26-06-2019 : OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

Raats Merel (U15)
     01. 09-04-2019 : PK Antw. tijdrijden
     02. 14-04-2019 : WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s
     03. 02-06-2019 : ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s
     04. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-7m33s

Stippelmans Toon (U19)
     01. 03-03-2019 : VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s
     02. 04-08-2019 : 6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT-WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10

Van den Borre Arnout (U19)
     01. 20-04-2019 : HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

Vidts Obie (U19)
     01. 06-08-2019 : ERONDEGEM ERPE-MERE-93.5 km - 2u17m14s

Van Petegem Axandre (U19)
     01. 27-04-2019 : GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22