HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Kalender 2018

za 21-04 -
za 21-04 Record Bank E3 Harelbeke
zo 22-04 Vézin
za 28-04 Koewacht (Nederland)
za 28-04 Tour de la Basse Meuse
zo 29-04 Tour de la Basse Meuse
zo 29-04 Zichen-Zussen-Bolder
di 01-05 -
di 01-05 Hoboken
di 01-05 BK 14j aspiranten Tijdrijden Anzegem
za 05-05 -
zo 06-05 -
zo 06-05 Vl. Brab. Pijl Korbeek-Lo
do 10-05 Laarne
zo 13-05 Vorselaar
zo 13-05 PK's
vr 18-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO)
za 19-05 Trophée Centre Morbihan (FRA)
za 19-05 Ster der Vlaamse Ardennen
za 19-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO)
zo 20-05 -
zo 20-05 Trophée Centre Morbihan (FRA)
zo 20-05 Ster der Vlaamse Ardennen
zo 20-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO)
ma 21-05 Ster der Vlaamse Ardennen
do 24-05 Tour du Pays de Vaud (SUI)
do 24-05 0ml. 3 Prov. 'GP Morgan Blue'
vr 25-05 Tour du Pays de Vaud (SUI)
za 26-05 Assen (Nederland)
za 26-05 Tour du Pays de Vaud (SUI)
zo 27-05 Tour du Pays de Vaud (SUI)
zo 27-05 BK - Lacs de l'eau d'Heure
wo 30-05 Montenaken-Gingelom
za 02-06 Stein
za 02-06 GP Bonheiden
za 02-06 PK aspiranten weg
zo 03-06 Bonheiden
zo 03-06 Course de la Paix (CZE)
zo 03-06 PK aspiranten weg
do 07-06 31e Trofeo (GER)
vr 08-06 31e Trofeo (GER)
za 09-06 31e Trofeo (GER)
zo 10-06 31e Trofeo (GER)
zo 24-06 De Arend der Juniors Rekkem
za 30-06 Tour du Condroz Rotheux
zo 01-07 Borlo
zo 01-07 Ploegentijdrit Borlo
wo 04-07 Klimkoers Herbeumont
vr 06-07 Sint-Martinusprijs Kontich
za 07-07 Sint-Martinusprijs Kontich
za 07-07 Parike
zo 08-07 Parike
zo 08-07 Frasnes-lez-Anvaing
zo 08-07 GP Général Patton (LUX)
wo 11-07 Menen-Kemmel-Menen
do 12-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA)
vr 13-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA)
za 14-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA)
zo 15-07 Waregem
zo 15-07 0ml. Nieuwsblad Boekhoute
zo 15-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA)
do 19-07 Herbeumont
vr 20-07 Hooglede
za 21-07 BK Westouter
za 21-07 VK aspiranten weg
za 21-07 BK MTB Westouter
zo 22-07 BK Westouter
zo 22-07 Linter
zo 22-07 BK MTB Westouter
wo 25-07 Tr. Van Vlaanderen Reningelst
za 28-07 Johan Museeuw Classic - G.P . Stad Gistel
zo 29-07 Liedekerke-Denderleeuw
zo 29-07 Sterrebeek
zo 29-07 La Route des G?ants (BEL/FRA)
vr 03-08 vierdaagse Spanje
vr 03-08 Aubel-Thimister-Stavelot
za 04-08 vierdaagse Spanje
za 04-08 Aubel-Thimister-Stavelot
zo 05-08 vierdaagse Spanje
zo 05-08 Aubel-Thimister-Stavelot
ma 06-08 vierdaagse Spanje
di 07-08 vierdaagse Spanje
za 11-08 Honnelles-Angreau
di 14-08 Berg-Kampenhout
vr 17-08 -
za 18-08 -
za 18-08 Ingelmunster
zo 19-08 -
zo 19-08 Omloop der Vlaamse Gewesten
zo 19-08 BK aspiranten weg Quaregnon
do 23-08 Vresse
do 23-08 Klimkoers Vresse
zo 26-08 Nederhasselt
zo 26-08 Aalst-St.Truiden
vr 31-08 G.H.-Luxemburg
za 01-09 G.H.-Luxemburg
zo 02-09 G.H.-Luxemburg
zo 02-09 La Philippe Gilbert
zo 09-09 Sittard (Nederland)
zo 09-09 Vlaams-Brab . Classic Zemst
zo 16-09 Breda (Nederland)
zo 16-09 Keizer der Juniores Pittem
zo 23-09 Jemeppe
zo 23-09 Jemeppe
zo 30-09 Tielt
zo 07-10 Affligem


Selecties interclubs
Record Bank E3 Harelbeke (juniors) - 21 april 2018

EPZ Omloop van Borsele (juniors) - 22 april 2018

Bekijk de selectie ...


Kalenders W.O.O.P.2018
miniemen
aspiranten
nieuwelingen
juniors


Algemene kalenders 2018
Wielerbond Vlaanderen
F.C.W.B.


Eerstvolgende trainingen
Geen trainingsdata voorzien.


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22