HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Kalender 2018

zo 25-02 Kuurne-Brussel-Kuurne 1.1

-

zo 04-03 Zepperen-Zepperen 1.14

-

za 10-03 Daniltith Nokere Koers 1.1

-

zo 18-03 Guido Reybrouck Classic 1.1

-

zo 25-03 Boezinge -

Katjeskoers

zo 25-03 Gent-Wevelgem/GP Noyelle 1.Ncup

-

vr 30-03 Ster van Zuid-Limburg 2.14

-

vr 30-03 Stage Kemmelberg -

-

za 31-03 Ster van Zuid-Limburg 2.14

-

za 31-03 Stage Kemmelberg -

-

zo 01-04 Ster van Zuid-Limburg 2.14

-

zo 01-04 Ronde van Vlaanderen 1.1

-

zo 01-04 Stage Kemmelberg -

-

ma 02-04 Ster van Zuid-Limburg 2.14

-

ma 02-04 Stage Kemmelberg -

-

wo 04-04 - -

PK Tijdrijden

wo 04-04 PK aspiranten tijdrijden (o.v.) -

inschrijven op voorhand

do 05-04 - -

PK Tijdrijden

do 05-04 PK aspiranten tijdrijden (o.v.) -

inschrijven op voorhand

za 07-04 Genemuiden (Nederland) -

Rabo Omloop van N-W Overijssel

za 07-04 GP Tombroek Rollegem 1.14

-

zo 08-04 Paris-Roubaix (FRA) 1.Ncup

-

wo 11-04 - -

Testtijdrit

za 14-04 Brakel -

Valkenberg

za 14-04 Chaumont -

Petit Arden Challenge

za 21-04 - -

Testtijdrit

za 21-04 Record Bank E3 Harelbeke 1.1

-

zo 22-04 Vézin -

-

za 28-04 Koewacht (Nederland) -

Wim Hendriks Trofee

za 28-04 Tour de la Basse Meuse -

Saive (TT en wegrit)

zo 29-04 Tour de la Basse Meuse -

Saive (TT en wegrit)

zo 29-04 Zichen-Zussen-Bolder 1.14

-

di 01-05 - -

BK Tijdrijden (H+D)

di 01-05 Hoboken -

Interclub

di 01-05 BK 14j aspiranten Tijdrijden Anzegem -

inschrijven op voorhand + selectie

za 05-05 - -

PK weg Heren

zo 06-05 - -

PK weg Heren

zo 06-05 Vl. Brab. Pijl Korbeek-Lo 1.14 BVB

-

do 10-05 Laarne -

VK weg Heren

zo 13-05 Vorselaar -

Herman Vanspringel

zo 13-05 PK's -

-

vr 18-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO) 2.1

-

za 19-05 Trophée Centre Morbihan (FRA) 2.Ncup

-

za 19-05 Ster der Vlaamse Ardennen 2.14

-

za 19-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO) 2.1

-

zo 20-05 - -

Testtijdrit

zo 20-05 Trophée Centre Morbihan (FRA) 2.Ncup

-

zo 20-05 Ster der Vlaamse Ardennen 2.14

-

zo 20-05 36e SPIE Int. Juniorendriedaagse (NEO) 2.1

-

ma 21-05 Ster der Vlaamse Ardennen 2.14

-

do 24-05 Tour du Pays de Vaud (SUI) 2.Ncup

-

do 24-05 0ml. 3 Prov. 'GP Morgan Blue' 1.14

-

vr 25-05 Tour du Pays de Vaud (SUI) 2.Ncup

-

za 26-05 Assen (Nederland) -

Dorpenomloop

za 26-05 Tour du Pays de Vaud (SUI) 2.Ncup

-

zo 27-05 Tour du Pays de Vaud (SUI) 2.Ncup

-

zo 27-05 BK - Lacs de l'eau d'Heure CN

-

wo 30-05 Montenaken-Gingelom -

Testtijdrit

za 02-06 Stein -

Omloop van de Maasvallei

za 02-06 GP Bonheiden 1.14

-

za 02-06 PK aspiranten weg -

deelname verplicht

zo 03-06 Bonheiden -

Prins der Nieuwelingen

zo 03-06 Course de la Paix (CZE) 2.Ncup

-

zo 03-06 PK aspiranten weg -

deelname verplicht

do 07-06 31e Trofeo (GER) 2.Ncup

-

vr 08-06 31e Trofeo (GER) 2.Ncup

-

za 09-06 31e Trofeo (GER) 2.Ncup

-

zo 10-06 31e Trofeo (GER) 2.Ncup

-

zo 24-06 De Arend der Juniors Rekkem 1.14

-

za 30-06 Tour du Condroz Rotheux 1.14

-

zo 01-07 Borlo -

BK Ploegentijdrit

zo 01-07 Ploegentijdrit Borlo -

-

wo 04-07 Klimkoers Herbeumont -

-

vr 06-07 Sint-Martinusprijs Kontich 2.1

-

za 07-07 Sint-Martinusprijs Kontich 2.1

-

za 07-07 Parike -

deelname verplicht

zo 08-07 Parike -

eigen organisatie

zo 08-07 Frasnes-lez-Anvaing -

-

zo 08-07 GP Général Patton (LUX) 2.Ncup

-

wo 11-07 Menen-Kemmel-Menen 1.1

-

do 12-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA) 2.1

-

vr 13-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA) 2.1

-

za 14-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA) 2.1

-

zo 15-07 Waregem -

Testtijdrit

zo 15-07 0ml. Nieuwsblad Boekhoute 1.14

-

zo 15-07 Ain Bugey Valromey Tour (FRA) 2.1

-

do 19-07 Herbeumont -

Klimkoers

vr 20-07 Hooglede 1.14

-

za 21-07 BK Westouter -

MTB-wedstrijd

za 21-07 VK aspiranten weg -

inschrijven op voorhand + selectie

za 21-07 BK MTB Westouter -

-

zo 22-07 BK Westouter -

MTB-wedstrijd

zo 22-07 Linter 1.14 BVB

-

zo 22-07 BK MTB Westouter -

-

wo 25-07 Tr. Van Vlaanderen Reningelst 1.14 BVB

-

za 28-07 Johan Museeuw Classic - G.P . Stad Gistel 1.1

-

zo 29-07 Liedekerke-Denderleeuw -

BK weg (H+D)

zo 29-07 Sterrebeek 1.14

-

zo 29-07 La Route des G?ants (BEL/FRA) 1.1

-

vr 03-08 vierdaagse Spanje -

Vuelta ciclista al Bajo Aragon

vr 03-08 Aubel-Thimister-Stavelot 2.1

-

za 04-08 vierdaagse Spanje -

Vuelta ciclista al Bajo Aragon

za 04-08 Aubel-Thimister-Stavelot 2.1

-

zo 05-08 vierdaagse Spanje -

Vuelta ciclista al Bajo Aragon

zo 05-08 Aubel-Thimister-Stavelot 2.1

-

ma 06-08 vierdaagse Spanje -

Vuelta ciclista al Bajo Aragon

di 07-08 vierdaagse Spanje -

Vuelta ciclista al Bajo Aragon

za 11-08 Honnelles-Angreau 1.14

-

di 14-08 Berg-Kampenhout 1.14

-

vr 17-08 - -

W-Vlaanderen Cycling Tour

za 18-08 - -

W-Vlaanderen Cycling Tour

za 18-08 Ingelmunster 1.14

-

zo 19-08 - -

W-Vlaanderen Cycling Tour

zo 19-08 Omloop der Vlaamse Gewesten 1.1

-

zo 19-08 BK aspiranten weg Quaregnon -

inschrijven op voorhand + selectie

do 23-08 Vresse -

Klimkoers

do 23-08 Klimkoers Vresse -

-

zo 26-08 Nederhasselt -

-

zo 26-08 Aalst-St.Truiden 1.14 BVB

-

vr 31-08 G.H.-Luxemburg -

Crit. Europeen des Jeunes

za 01-09 G.H.-Luxemburg -

Crit. Europeen des Jeunes

zo 02-09 G.H.-Luxemburg -

Crit. Europeen des Jeunes

zo 02-09 La Philippe Gilbert 1.1

-

zo 09-09 Sittard (Nederland) -

Waterleys Ladies Challenge

zo 09-09 Vlaams-Brab . Classic Zemst 1.14

-

zo 16-09 Breda (Nederland) -

Rogelli Bavelse Berg Classic

zo 16-09 Keizer der Juniores Pittem 1.1

-

zo 23-09 Jemeppe -

GP A.R. Gilles

zo 23-09 Jemeppe 1.14 BVB

-

zo 30-09 Tielt -

Keizer der nieuwelingen

zo 07-10 Affligem -

27e Affligem Classic



Kalenders W.O.O.P.2018
miniemen
aspiranten
nieuwelingen
juniors


Algemene kalenders 2018
Cycling Vlaanderen
F.C.W.B.


Eerstvolgende trainingen
Geen trainingsdata voorzien.


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22