HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van augustus 2017

22 augustus 2017
LANGEMARK (MADONNA) (Juniores - 35 dln) (83.0 km - 2u02m00s)
10 Ruben Debouver


21 augustus 2017
BALEGEM
(Juniores - 38 dln) (99.6 km - 2u30m56s)

1 Ben Baele, 8 Yentl Vandevelde, 19 Jordi Dewit (+1m42s), 21 Jarne Van der Haegen (+1m42s), 32 Zion Punnewaert (+9m10s)
DNF Feddrik Lauwens

20 augustus 2017
OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 88 dln) (125 km - 2:54:35)

21 Jonas Volkaert (+ 0u2m39s), 26 Alexander Cromheecke (+ 0u3m11s), 36 Yorgo Baeyens (+ 0u4m44s), 40 Milan Gosseye (+ 0u4m44s)
DNF Lander Scheers , Gilles Heylen

HOEGAARDEN
(Aspiranten 12 j. - 25 dln) (20.0 km - 35m41s)

2 Basiel Baert (+0m48s)

BK LIERDE
(aspiranten 12j. - 38 dln)
10 Milan Van Den Haute, 25 Victor Hoorens

BK LIERDE TIJDRIJDEN
(aspiranten 12j. - 38 dln)
10 Milan Van Den Haute, 12 Victor Hoorens

BK LIERDE
(aspiranten 13j. - 60 dln)
11 Tyler Desmet, 20 Joshua Vandenbossche, 36 Runar De Schrijver, 42 Liam Punnewaert, 46 Mauro Van De Mergel

BK LIERDE (meisjes)
(aspiranten 13j. - 12 dln)
6 Shania De Prijck

BK LIERDE TIJDRIJDEN
(aspiranten 13j. - 60 dln)
17 Mauro Van De Mergel, 21 Tyler Desmet, 45 Liam Punnewaert, 49 Runar De Schrijver, 56 Joshua Vandenbossche

BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)
(aspiranten 13j. - 11 dln)
2 Shania De Prijck

BK LIERDE
(aspiranten 14j. - 66 dln)
44 Xander Hubo, 45 Kenzo Gaytant, 46 Stef Janseghers

BK LIERDE (meisjes)
(aspiranten 14j. - 15 dln)
2 Fien Masure, 11 Brooklyn De Meuter , 15 Silke Vanderstraeten

BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)
(aspiranten 14j. - 16 dln)
1 Fien Masure, 9 Brooklyn De Meuter , 14 Silke Vanderstraeten

SCHUIFERSKAPELLE - TIELT
(Aspiranten 16de wielerjeugddag W-Vl 12 j - 36 dln) (19.5 km - 35m37s)

2 Tanghi Govaert

SCHUIFERSKAPELLE - TIELT
(Aspiranten 16de wielerjeugddag W-Vl 13 j - 24 dln) ( - )

15 Arne De Vuyst

SCHUIFERSKAPELLE - TIELT
(Aspiranten 16de wielerjeugddag W-Vl 14 j - 24 dln) (30.0 km - 51m01s)

10 Thibault Goethals

LEDEGEM (Provinciaal Kampioenschap)
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 67 dln) (56.1 km - 1u28m14s)

11 Maaike Vanderstraeten (+0m25s)

HELKIJN
(Juniores - 43 dln) (97.5 km - 2u18m33s)

38 Johan De Buck (+5m57s)

TIELT
(Juniores - 65 dln) (87.0 km - 2u04m31s)

52 Donovan Kestens (+4m02s)

IZEGEM KACHTEM
(Nieuwelingen - 49 dln) (69.6 km - 1u45m22s)

20 Lars Walravens (+2m55s), 37 Rune Penne (+5m30s), 47 Nils Braem (+5m30s)

LEDEGEM
(nieuwelingen - 32 dln)
2 Maaike Vanderstraeten

LENNIK
(Nieuwelingen - 35 dln) (67.0 km - 1u48m23s)

2 Jago Willems (+0m03s), 6 Axandre Van Petegem (+0m43s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (eindklassement)
(nieuwelingen - 96 dln) (WOOP 22e op 8 ploegen)

22 Toon Stippelmans, 28 Jenno Berckmoes, 29 Yevgeny Van Olmen, 92 Achille Demares

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (finalerit)
(nieuwelingen - 107 dln) (WOOP 3e op 22 ploegen)

6 Yevgeny Van Olmen, 11 Jenno Berckmoes, 42 Toon Stippelmans, 80 Achille Demares

19 augustus 2017
BALEGEM
(Juniores - 10 dln) (99.6 km - 2u33m00s)

1 Ben Baele, 2 Feddrik Lauwens, 37 Jarne Van der Haegen (+0m59s)
DNF Sam De Pelsmaeker , Johan De Buck, Lucas De Mangelaere

INGELMUNSTER
(Juniores - 87 dln) (115 km - 2:46:24)

19 Yentl Vandevelde (+ 0u0m26s), 26 Ruben Debouver (+ 0u0m30s), 31 Loewie De Smet (+ 0u5m0s), 37 Simon De Graeve (+ 0u5m0s), 54 Pieterjan Vercruysse (+ 0u5m0s)
DNF Zion Punnewaert

KORTEMARK-EDEWALLE
(Nieuwelingen - 49 dln) (59.8 km - 1u27m34s)

2 Senne Van de Velde, 19 Senne Bogaerts (+0m34s)

MERE
(Nieuwelingen - 40 dln) (64.0 km - 1u47m06s)

5 Bjarne De Schrijver (+3m25s), 32 Wout Van Der Meulen (+9m45s), 35 Lennert Baele (+9m45s)

TOLLEMBEEK
(Nieuwelingen - 45 dln) (68.0 km - 1u42m03s)

5 Axandre Van Petegem, 10 Maxim Nonneman, 11 Arnout Van den Borre, 25 Lars Walravens (+4m00s)
DNF Rune Penne, Elias Wynant, Louis Bertens, Lander Ongena

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (60 km - 1:30:54 - WOOP 9de op 24 ploegen)

18 Jenno Berckmoes (+ 0u0m47s), 19 Toon Stippelmans (+ 0u0m47s), 38 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m47s), 46 Joost Bekaert (+ 0u0m47s), 96 Achille Demares (+ 0u7m0s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (ploegentijdrit)
(nieuwelingen) (WOOP 9e op 24 ploegen)
33 Joost Bekaert (+ 16s), 34 Jenno Berckmoes (+ 16s), 35 Toon Stippelmans (+ 16s), 36 Yevgeny Van Olmen (+ 16s), 41 Achille Demares (+ 17s)

18 augustus 2017
BERLARE (Provinciaal Kampioenschap)
(Dames Nieuwelingen - 29 dln) (59.2 km - 1u42m10s)

11 Maaike Vanderstraeten
DNF Kirin Punnewaert

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (66 km - 1:32:04 - WOOP 5de op 24 ploegen)

9 Toon Stippelmans (+ 0u0m2s - 1e in puntenklassement en rushes), 10 Jenno Berckmoes (+ 0u0m2s), 13 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m2s), 39 Joost Bekaert (+ 0u0m2s), 105 Achille Demares (+ 0u3m47s)

15 augustus 2017
FROYENNES
(aspiranten 12j. - 18 dln)
8 Thomas Soetens, 12 Ronan De Lil, 18 Niels Christiaens

FROYENNES
(aspiranten 13j. - 10 dln)
9 Shania De Prijck

FROYENNES
(aspiranten 14j. - 36 dln)
4 Kenzo Gaytant, 8 Fien Masure

FROYENNES (meisjes)
(aspiranten 14j. - 2 dln)
1 Fien Masure

BERG-KAMPENHOUT
(Juniores - 91 dln) (126 km - 2:57:18)

10 Yorgo Baeyens (+ 0u0m12s), 32 Jonas Volkaert (+ 0u1m48s), 33 Casper François (+ 0u1m48s), 71 Gilles Heylen (+ 0u1m56s), 72 Alexander Cromheecke (+ 0u1m56s)
DNF Lander Scheers

DENDERBELLE
(Juniores - 32 dln) (96.0 km - 2u21m55s)

7 Yentl Vandevelde (+1m16s), 26 Johan De Buck (+8m35s), 29 Thomas De Vuyst (+8m35s)

HOELEDEN
(Juniores - 31 dln) (88.0 km - 2u11m30s)

22 Sam De Pelsmaeker (+1m03s)

KEIZER VAN DE RUPELSTREEK
(Juniores - 38 dln) (90.2 km - 2u07m27s)

7 Feddrik Lauwens (+2m10s)

LAUWE
(Juniores - 65 dln) (93.0 km - 2u23m00s)

31 Ruben Debouver (+1m27s)

FROYENNES
(miniemen 11j. - 17 dln)
11 Lander De Stercke, 15 Kiandro Mannaert

PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST
(Nieuwelingen - 56 dln) (65.6 km - 1u35m58s)

37 Toon Stippelmans

14 augustus 2017
MEULEBEKE
(Nieuwelingen - 58 dln) (58.0 km - 1u29m00s)

DNF Nils Braem

13 augustus 2017
Dottignies
(aspiranten 12j. - 12 dln)
4 Ronan De Lil

OUDENBURG-WESTKERKE
(Aspiranten 14 j. - 25 dln) (35.2 km - 58m36s)

3 Stef Janseghers

KNESSELARE
(Aspiranten U15 - 28 dln) (51.0 km - 1u20m45s)

25 Brooklyn De Meuter (+ 1 r)

KNESSELARE
(Aspiranten U15 M - 4 dln) ( - )

3 Brooklyn De Meuter

KRUISHOUTEM
(Juniores - 96 dln) (86.4 km - 2u01m52s)

11 Jonas Volkaert (+0m17s), 16 Yentl Vandevelde (+0m17s), 23 Zion Punnewaert (+0m17s), 26 Simon De Graeve (+0m17s), 32 Milan Gosseye (+0m17s), 67 Casper François (+0m17s), 68 Jorn Frix (+0m17s), 69 Pieterjan Vercruysse (+0m17s), 89 Thomas De Vuyst (+4m08s)
DNF Loewie De Smet, Ben Baele

KNESSELARE
(Miniemen U11 tijdrit - 9 dln) ( - )

4 Jasper Christiaens (+0m16s)

KNESSELARE
(Miniemen U11 wegrit - 8 dln) (10.0 km - 12m45s)

1 Jasper Christiaens

KNESSELARE
(Miniemen U12 tijdrit - 9 dln) ( - )

7 Lander De Stercke (+0m24s)

KNESSELARE
(Miniemen U12 wegrit - 6 dln) (15.0 km - 26m58s)

4 Lander De Stercke

Emptinne
(nieuwelingen - 28 dln)
7 Kirin Punnewaert

LOVENDEGEM
(Nieuwelingen - 50 dln) (70.0 km - 1u46m06s)

37 Lennert Baele (+5m00s)

ZWALM (NEDERZWALM)
(Nieuwelingen - 56 dln) (63.0 km - 1u38m05s)

3 Axandre Van Petegem (+0m41s), 4 Jenno Berckmoes (+0m41s), 9 Brent Beeckman (+0m41s), 15 Wout Van Der Meulen (+0m41s), 39 Joost Bekaert (+3m52s), 41 Senne Bogaerts (+6m45s)
DNF Lars Walravens, Rune Penne

12 augustus 2017
BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 12 j. Jongens ( U13 ) - 33 dln) (21.6 km - 44m50s)

1 Milan Van Den Haute, 2 Victor Hoorens (+1m03s), 9 Basiel Baert (+1m03s), 14 Romain Dierick (+1m03s), 19 Tanghi Govaert (+3m02s), 21 Thomas Soetens (+3m28s), 29 Senne Buyse (+6m07s)
DNF Niels Christiaens

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 13 j. Jongens ( U14 ) - 38 dln) (26.4 km - 51m15s)

17 Axander De Clercq (+2m20s), 19 Liam Punnewaert (+4m00s), 21 Loïc De Groote (+4m00s), 27 Arne De Vuyst (+ 1 r), 29 Tyler Desmet (+ 1 r), 30 Gaëtan De Groote (+ 1 r), 35 Shania De Prijck (+ 1 r)

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 13 j. Meisjes ( U14 ) - 2 dln) (26.4 km - 51m15s)

2 Shania De Prijck

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 14 j. Jongens ( U15 ) - 49 dln) (36.0 km - 1u08m38s)

10 Kenzo Gaytant, 19 Xander Hubo, 21 Stijn Martens (+0m40s), 28 Thibault Goethals (+2m28s), 38 Jari Valentine (+6m07s), 43 Silke Vanderstraeten (+6m07s)
DNF Fien Masure

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 14 j. Meisjes ( U15 ) - 3 dln) (36.0 km - 1u11m06s)

2 Silke Vanderstraeten (+3m39s)
DNF Fien Masure

BELLEM
(Juniores - 83 dln) (84.0 km - 2u01m45s)

20 Yentl Vandevelde, 29 Zion Punnewaert, 60 Alexander Cromheecke

HONNELLES-ANGREAU (BvB)
(juniors - 132 dln) (WOOP 12e op 24 ploegen)

28 Tim De Greef, 42 Feddrik Lauwens, 66 Jarne Van der Haegen, 78 Aaron Van der Beken, 80 Yorgo Baeyens
DNF Ruben Debouver

HEESTERT
(Nieuwelingen - 74 dln) (70.0 km - 1u47m54s)

48 Marlo Galle (+4m23s), 53 Lars Walravens (+4m58s)

POLLEUR - STOUMONT - POLLEUR (topcomp)
(nieuwelingen - 100 dln)
14 Jenno Berckmoes, 38 Jago Willems, 41 Achille Demares
DNF Robbe De Weert , Toon Stippelmans, Yevgeny Van Olmen

OUDENAARDE
(U13 Mountainbike Kids (XCO) - 40 dln) (10.4 km - 32m33s)

37 Kiandro Mannaert (+10m01s)

09 augustus 2017
BEVEREN-WAAS
(Juniores - 57 dln) (96.6 km - 2u07m33s)

7 Tim De Greef (+0m30s), 21 Casper François (+0m30s), 25 Jordi Dewit (+0m30s)

DADIZELE
(Juniores - 69 dln) (86.45 km - 2u07m00s)

58 Johan De Buck (+2m57s)

08 augustus 2017
ERONDEGEM
(Juniores - 48 dln) (93.5 km - 2u17m45s)

8 Yentl Vandevelde (+0m11s), 36 Donovan Kestens (+2m54s)

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames
(nieuwelingen)
1 Maaike Vanderstraeten

06 augustus 2017
NEERPELT
(Aspiranten 12 j. - 35 dln) (20.0 km - 34m30s)

18 Tanghi Govaert

ZINGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 24 dln) (60.0 km - 1u36m51s)

9 Kirin Punnewaert

BIERBEEK
(Juniores - 83 dln) (87.0 km - 2u09m04s)

6 Jordi Dewit (+0m07s), 43 Loewie De Smet (+0m35s)

WIJER
(Juniores - 58 dln) (88.0 km - 2u06m08s)

26 Gilles Heylen (+1m40s)

AUBEL-THIMISTER-STAVELOT - rit 3
(juniors) (WOOP 17e op - ploegen)
21 Feddrik Lauwens, 68 Ben Baele, 71 Alexander Cromheecke
DNF Milan Gosseye

Horrues
(juniors - 40 dln)
3 Tim De Greef

EGEM (PITTEM)
(Nieuwelingen - 69 dln) (63.6 km - 1u34m00s)

16 Marlo Galle (+0m33s), 43 Senne Bogaerts (+1m13s)

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit
(nieuwelingen)
1 Maxim Nonneman, 6 Arnout Van den Borre, 7 Senne Van de Velde, 55 Brent Beeckman, 105 Axandre Van Petegem, 107 Bjarne De Schrijver

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
(nieuwelingen)
1 Maaike Vanderstraeten (roze trui)

ZINGEM
(Nieuwelingen - 61 dln) (60.0 km - 1u27m56s)

11 Joost Bekaert (+0m15s), 36 Achille Demares (+0m15s), 37 Elias Wynant (+0m15s), 40 Lars Walravens (+0m15s), 43 Lander Ongena (+0m15s), 52 Rune Penne (+8m24s), 56 Louis Bertens (+8m55s), 57 Lennert Baele (+8m55s), 60 Nils Braem (+8m55s)

OLEN
(U13 Mountainbike Kids (XCO) - 36 dln) (9.2 km - 32m35s)

33 Kiandro Mannaert (+8m00s)

05 augustus 2017
MAARKEDAL
(Aspiranten 12 j. - 19 dln) (20.82 km - 45m02s)

3 Romain Dierick (+0m05s), 4 Victor Hoorens (+0m46s), 7 Ronan De Lil (+1m03s), 14 Thomas Soetens (+5m41s)

MAZENZELE-OPWIJK
(Aspiranten 12 j. - 16 dln) (20.0 km - 39m23s)

1 Basiel Baert

EGEM-PITTEM
(aspiranten 12j. - 24 dln) (20 km - 34m00)

3 Milan Van Den Haute (+0m20s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 13 j. - 33 dln) (24.29 km - 46m07s)

17 Tyler Desmet (+4m06s), 18 Axander De Clercq (+4m28s), 20 Liam Punnewaert (+5m52s), 26 Shania De Prijck (+ 1 r), 27 Arne De Vuyst (+ 1 r)

MAARKEDAL
(Aspiranten 13 j. meisjes - 2 dln) (24.29 km - 53m10s)

1 Shania De Prijck

EGEM-PITTEM
(aspiranten 13j. - 28 dln) (24,5 km - 41m02)

2 Mauro Van De Mergel (+0m0s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 14 j. - 55 dln) (41.64 km - 1u17m42s)

7 Stef Janseghers (+1m06s), 12 Xander Hubo (+1m06s), 20 Jan Kino (+4m21s), 31 Stijn Martens (+ 1 r), 34 Thibault Goethals (+ 1 r), 50 Jari Valentine (+ 1 r), 53 Luca Hoeckman (+ 1 r)

MAZENZELE-OPWIJK
(Aspiranten 14 j. - 15 dln) (35.0 km - 58m38s)

1 Kenzo Gaytant

ERPE-MERE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 30 dln) (50.0 km - 1u22m54s)

11 Kirin Punnewaert

AUBEL-THIMISTER-STAVELOT - rit 2a tijdrit
(juniors) (WOOP 24e op 34 ploegen)
87 Alexander Cromheecke , 88 Feddrik Lauwens, 89 Ben Baele, 121 Milan Gosseye

AUBEL-THIMISTER-STAVELOT - rit 2b
(juniors) (WOOP 22e op 27 ploegen)
32 Ben Baele, 73 Alexander Cromheecke , 95 Feddrik Lauwens, 101 Milan Gosseye

DENDERWINDEKE
(juniors - 92 dln)
8 Aaron Van der Beken, 9 Jonas Volkaert, 21 Yorgo Baeyens
DNF Jarne Van der Haegen, Thomas De Vuyst, Jorn Frix, Zion Punnewaert

Templeuve
(miniemen 11j. - 17 dln)
5 Lander De Stercke

BORNEM (WEERT)
(Nieuwelingen - 70 dln) (60.0 km - 1u21m46s)

50 Lars Walravens (+6m00s)

DENDERWINDEKE
(Nieuwelingen - 70 dln) (63.0 km - 1u40m03s)

39 Elias Wynant (+4m10s), 68 Lennert Baele (+5m10s)

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -1e rit - dames
(nieuwelingen)
2 Maaike Vanderstraeten

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -2e rit
(nieuwelingen) (WOOP 1e op - ploegen)
6 Senne Van de Velde, 13 Bjarne De Schrijver, 21 Maxim Nonneman, 25 Arnout Van den Borre, 76 Axandre Van Petegem, 86 Brent Beeckman
DNF Ben Squire (val sleutelbeenbreuk)

KESSEL
(U13 Mountainbike Kids (XCO) - 37 dln) (9.3 km - 28m20s)

33 Kiandro Mannaert (+8m33s)

04 augustus 2017
MAZENZELE-OPWIJK
(Juniores - 66 dln) (81.0 km - 2u00m41s)

7 Tim De Greef (+0m33s), 11 Robbe Snels (+1m31s), 12 Yentl Vandevelde (+1m34s), 20 Jordi Dewit (+1m37s), 41 Sam De Pelsmaeker (+1m37s)
DNF Zion Punnewaert

AUBEL-THIMISTER-STAVELOT
(juniors - 168 dln) (WOOP 23e op 34 ploegen)

43 Ben Baele, 88 Feddrik Lauwens, 100 Alexander Cromheecke , 108 Milan Gosseye
DNF Ben Kerremans

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -1e rit - tijdrit
(nieuwelingen - 199 dln) (WOOP 2de)

2 Ben Squire (+3s - groene trui), 6 Maxim Nonneman, 17 Brent Beeckman, 40 Senne Van de Velde, 41 Axandre Van Petegem, 64 Arnout Van den Borre, 86 Bjarne De Schrijver, 162 Maaike Vanderstraeten

Vuelta ciclista al Bajo Aragon -1e rit - tijdrit - dames
(nieuwelingen - 199 dln) (WOOP 2de)

2 Maaike Vanderstraeten (+2s)

03 augustus 2017
ELEWIJT pistemeeting omnium
(juniors - 11 dln)
1 Robbe Snels, 8 Thomas De Vuyst, 10 Johan De Buck

02 augustus 2017
KOOIGEM
(Juniores - 80 dln) (93.6 km - 2u16m00s)

DNF Pieterjan Vercruysse

01 augustus 2017
KOOIGEM
(Nieuwelingen - 76 dln) (70.2 km - 1u43m00s)

35 Senne Bogaerts (+2m07s)


Alle uitslagen 2017
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 80
          Tweede plaats : 68
                    Derde plaats : 52

...meer details...


Zegestanden 2017

Baele Ben (juniors)
     01. 19-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u33m00s
     02. 21-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u30m56s

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-20.0 km - 39m23s

Berckmoes Jenno (nieuwelingen)
     01. 26-03-2017 : KNESSELARE
     02. 21-05-2017 : WAARSCHOOT

Christiaens Jasper (miniemen)
     01. 08-07-2017 : Ere
     02. 13-08-2017 : KNESSELARE-10.0 km - 12m45s

Cromheecke Alexander (juniors)
     01. 01-05-2017 : HOBOKEN

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens (meisjes)
     02. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM (meisjes)
     03. 05-08-2017 : MAARKEDAL-24.29 km - 53m10s

De Meuter Brooklyn (aspiranten)
     01. 25-05-2017 : ERPE-MERE (meisjes)

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 21-05-2017 : VELDEGEM

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 01-07-2017 : ZULTE-25.52 km - 42m20s

François Casper (juniors)
     01. 02-04-2017 : Tourinnes-Saint-Lambert

Gaytant Kenzo (aspiranten)
     01. 09-04-2017 : RAMSEL
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 07-05-2017 : Waregem
     04. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne
     05. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM
     06. 02-07-2017 : TOLLEMBEEK-34.0 km - 59m59s
     07. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-35.0 km - 58m38s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 02-07-2017 : ESPLECHIN-19,8km - 38m47s

Hubo Xander (aspiranten)
     01. 14-05-2017 : WATERVLIET
     02. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     03. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     04. 23-07-2017 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-34.1 km - 58m49s

Masure Fien (aspiranten)
     01. 02-04-2017 : MOL HESSIE (meisjes)
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT - dames
     03. 17-04-2017 : DENDERHOUTEM (meisjes)
     04. 23-04-2017 : WEMMEL (meisjes)
     05. 29-04-2017 : HARCHIES (meisjes)
     06. 07-05-2017 : WAREGEM (meisjes)
     07. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
     08. 21-05-2017 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
     09. 25-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
     10. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
     11. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
     12. 27-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
     13. 05-06-2017 : BEVEREN (Provinciaal Kampioenschap)-35.52 km - 58m31s
     14. 25-06-2017 : HERZELE-36.0 km - 1u06m35s
     15. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     16. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     17. 15-08-2017 : FROYENNES (meisjes)
     18. 20-08-2017 : BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)

Nonneman Maxim (nieuwelingen)
     01. 30-04-2017 : TOUR DE LA BASSE-MEUSE
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit

Scheers Lander (juniors)
     01. 06-05-2017 : MERCHTEM-PEIZEGEM

Snels Robbe (juniors)
     01. 26-03-2017 : ESSEN
     02. 03-08-2017 : ELEWIJT pistemeeting omnium

Stippelmans Toon (nieuwelingen)
     01. 08-04-2017 : BACHTE-MARIA-LEERNE
     02. 15-04-2017 : ZUTENDAAL
     03. 21-05-2017 : GINGELOM
     04. 28-05-2017 : KRUISHOUTEM
     05. 30-07-2017 : BK 2e jaars

Van Den Haute Milan (aspiranten)
     01. 22-01-2017 : AVS Story cup - laatste manche
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 14-05-2017 : WATERVLIET
     04. 28-05-2017 : STEKENE
     05. 25-06-2017 : HERZELE-21.0 km - 38m04s
     06. 02-07-2017 : MERE-19.8 km - 35m23s
     07. 08-07-2017 : PARIKE-20.2 km - 36m52s
     08. 16-07-2017 : BRECHT-20.0 km - 33m00s
     09. 12-08-2017 : BRAKEL-MICHELBEKE-21.6 km - 44m50s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 23-04-2017 : BRUGGE SINT-PIETERS - reeks 1
     02. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens
     03. 06-07-2017 : ELEWIJT pistemeeting
     04. 13-07-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)

Vanderstraeten Maaike (nieuwelingen)
     01. 01-07-2017 : G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE-1u54m4s
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
     03. 08-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames

Van Olmen Yevgeny (nieuwelingen)
     01. 09-04-2017 : HERK-DE-STAD
     02. 29-04-2017 : HERENTHOUT

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 05-06-2017 : OOSTERZELE-64.0 km - 1u37m04s

Willems Jago (nieuwelingen)
     01. 19-03-2017 : BOUTERSEM
     02. 09-04-2017 : NANDRIN
     03. 09-07-2017 : PARIKE-62.0 km - 1u37m36s
     04. 15-07-2017 : ORROIR-60,9 km - 01u40m12s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22