HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van maart 2018

31 maart 2018
Tiel (Nederland) (Dames Nieuw&juniors - 65 dln)
2 Fien Masure, 54 Manon De Tier


NIEUWKERKEN-WAAS (Juniores - 13 dln) (80.0 km - 2u08m08s)
20 Yevgeny Van Olmen (+3m00s), 25 Joost Bekaert (+3m00s), 32 Bjarne De Schrijver (+3m00s), 33 Brent Beeckman (+3m00s), 79 Ben Kerremans (+3m00s)
DNF Lucas De Mangelaere

STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (123,9 km - 2:55:01)

5 Aaron Van der Beken (+ 0u0m6s), 30 Maxim Nonneman (+ 0u4m8s), 31 Arnout Van den Borre (+ 0u4m8s), 58 Jago Willems (+ 0u4m15s), 66 Simon De Graeve (+ 0u4m15s), 68 Robbe De Weert (+ 0u4m15s)

DIEGEM
(Nat. Dames - 89 dln) (78.0 km - 2u09m42s)

DNF Maaike Vanderstraeten

BEVEREN-WAAS
(Nieuwelingen - 10 dln) (59.4 km - 1u21m02s)

11 Ryan Segers, 30 Lars Walravens, 48 Stijn Martens
DNF Thibault Goethals , Stef Janseghers

Harzé
(nieuwelingen)
3 Gil Gelders, 14 Jan Kino

Omloop van de Braakman (Ned) (IC)
(nieuwelingen)
35 Obie Vidts, 61 Iyen Cristofano
DNF Kenzo Gaytant, Elias Wynant, Victor Vercouillie

ROTSELAAR
(Nieuwelingen - 59 dln) (64.0 km - 1u39m05s)

8 Xander Hubo (+0m13s)

30 maart 2018
STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (5,8 km - 0:07:30)

23 Aaron Van der Beken, 60 Maxim Nonneman, 66 Robbe De Weert , 78 Jago Willems, 109 Arnout Van den Borre, 121 Simon De Graeve

25 maart 2018
GENT-WEVELGEM (NAT)
(Dames Juniors - 136 dln) (70.0 km - 1u55m16s)

72 Maaike Vanderstraeten (+1m09s)

GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS
(Dames Nieuwelingen - 74 dln) (44.0 km - 1u15m17s)

9 Fien Masure, 20 Femke Van Goethem, 47 Phoebe De Pessemier (+2m10s), 51 Manon De Tier (+2m10s), 60 Yenna Vandeputte (+6m30s)

ZOTTEGEM-STRIJPEN
(Juniores - 98 dln) (88.0 km - 2u10m10s)

5 Jenno Berckmoes (+0m02s), 6 Milan Gosseye (+0m02s), 11 Maxim Nonneman (+0m02s), 14 Ben Squire (+0m02s), 23 Yentl Vandevelde (+0m13s), 32 Arnout Van den Borre (+1m19s)
DNF Wout Van Der Meulen, Johan De Buck, Joost Bekaert, Lennert Baele, Thomas De Vuyst, Bjarne De Schrijver, Pieterjan Vercruysse, Brent Beeckman

ESSEN
(Nieuwelingen - 79 dln) (49.6 km - 1u10m50s)

33 Lars Walravens (+3m40s), 61 Stef Janseghers (+10m00s)

GENT-WEVELGEM BEKER VAN BELGIË NIEUWELINGEN
(Nieuwelingen - 103 dln) (70 km - 1:44:33)

44 Senne Van de Velde (+ 0u0m0s), 64 Ryan Segers (+ 0u0m41s), 71 Obie Vidts (+ 0u0m57s), 86 Arno Demuynck (+ 0u6m36s)

WERKEN (KORTEMARK)
(Nieuwelingen - 10 dln) (57.6 km - 1u25m46s)

17 Iyen Cristofano (+1m04s), 18 Lander Ongena (+1m45s), 27 Victor Vercouillie (+2m04s), 31 Elias Wynant (+5m00s), 44 Achille Demares (+5m45s), 48 Kenzo Gaytant (+5m45s), 50 Xander Hubo (+5m45s), 62 Jan Kino (+6m18s), 64 Rune Penne (+6m18s)

24 maart 2018
TESSENDERLO
(Juniores - 13 dln) (85.0 km - 1u54m02s)

21 Yevgeny Van Olmen, 37 Lander Scheers
DNF Gilles Heylen

WERKEN (KORTEMARK)
(Juniores - 10 dln) (92.4 km - 2u11m40s)

34 Ben Kerremans, 37 Brent Beeckman

18 maart 2018
GUIDO REYBROUCK CLASSIC (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 165 dln) (126 km - 3:07:37)

31 Jenno Berckmoes (+ 0u8m8s), 35 Lander Scheers (+ 0u8m8s), 52 Ben Squire (+ 0u10m0s), 55 Robbe De Weert (+ 0u10m0s)
DNF Bjarne Pieters, Pieterjan Vercruysse

BOUTERSEM
(Juniores - 12 dln) (74.8 km - 1u55m00s)

27 Arnout Van den Borre (+0m45s)
DNF Brent Beeckman, Jago Willems

KACHTEM IZEGEM
(Juniores - 10 dln) (78.3 km - 1u58m18s)

10 Milan Gosseye (+1m40s), 14 Maxim Nonneman (+1m40s), 83 Louis Bertens (+6m15s)
DNF Aaron Van der Beken

BOUTERSEM
(Nieuwelingen - 66 dln) (54.4 km - 1u27m20s)

13 Gil Gelders (+0m40s), 34 Stef Janseghers (+5m06s)
DNF Axandre Van Petegem

DAMME
(Nieuwelingen - 87 dln) (54.0 km - 1u34m28s)

22 Senne Van de Velde (+0m38s), 43 Victor Vercouillie (+3m58s)

TEMSE, WIJK VELLE
(Nieuwelingen - 62 dln) (55.0 km - 1u24m12s)

6 Obie Vidts (+3m52s), 9 Lars Walravens (+3m52s), 12 Lander Ongena (+3m52s)
DNF Xander Hubo, Jan Kino

17 maart 2018
ZWEVEZELE
(1.15 A Nat Dames - 85 dln) (95.25 km - 2u38m00s)

24 Maaike Vanderstraeten (+5m50s)

BUDINGEN ZOUTLEEUW
(Juniores - 68 dln) (79.2 km - 2u03m00s)

31 Bjarne De Schrijver (+0m15s), 45 Joost Bekaert (+0m15s)

ICHTEGEM
(Nieuwelingen - 88 dln) (49.0 km - 1u16m00s)

3 Gil Gelders (+1m46s), 25 Arno Demuynck (+1m50s), 35 Senne Van de Velde (+5m30s), 39 Iyen Cristofano (+5m30s), 41 Lars Walravens (+5m30s), 64 Senne Bogaerts (+5m30s), 68 Thibault Goethals (+5m30s)

11 maart 2018
DRIESLINTER
(Juniores - 13 dln) (81.6 km - 1u55m50s)

DNF Yevgeny Van Olmen

HEULE (Dames)
(Juniores - 45 dln) (63.6 km - 2u40m00s)

19 Maaike Vanderstraeten (+3m10s)

KNESSELARE
(Juniores - 10 dln) (85.0 km - 1u55m05s)

DNF Brent Beeckman, Bjarne Pieters, Lennert Baele

EDEWALLE-KORTEMARK
(Nieuwelingen - 77 dln) (60.0 km - 1u36m25s)

8 Arno Demuynck, 28 Lars Walravens, 29 Senne Bogaerts, 31 Victor Vercouillie
DNF Senne Van de Velde

HEULE (Dames)
(Nieuwelingen - 30 dln) (53.0 km - 1u28m00s)

DNF Yenna Vandeputte (na zware val met 6 rensters)

OORDEGEM
(Nieuwelingen - 87 dln) (60.0 km - 1u28m15s)

17 Obie Vidts (+0m25s), 27 Axandre Van Petegem (+0m25s), 34 Ryan Segers (+0m25s), 42 Kenzo Gaytant (+0m25s), 55 Stijn Martens (+2m35s), 56 Jan Kino (+2m35s)
DNF Gil Gelders, Thibault Goethals , Yente Van Lierde, Xander Hubo, Elias Wynant

STEKENE - KEMZEKE
(Nieuwelingen - 10 dln) (48.88 km - 1u09m10s)

DNF Rune Penne

10 maart 2018
DANILITH NOKERE KOERSE (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 153 dln) (122 km - 3:01:36)

14 Jenno Berckmoes (+ 0u0m53s), 25 Aaron Van der Beken (+ 0u0m53s), 47 Milan Gosseye (+ 0u7m0s), 61 Ruben Debouver (+ 0u7m0s)
DNF Bjarne Pieters

OUTRIJVE
(Juniores - 10 dln) (78.1 km - 1u54m35s)

16 Yentl Vandevelde, 26 Simon De Graeve , 47 Wout Van Der Meulen (+3m42s), 57 Lucas De Mangelaere (+3m42s), 89 Nils Braem (+5m45s)
DNF Johan De Buck

VOLLEZELE
(Juniores - 13 dln) (79.5 km - 1u56m00s)

9 Lander Scheers (+0m13s), 15 Ben Squire (+0m13s), 16 Jago Willems (+0m13s), 23 Arnout Van den Borre (+0m13s), 31 Bjarne De Schrijver (+0m13s), 39 Maxim Nonneman (+0m13s), 49 Ben Kerremans (+0m13s), 67 Robbe De Weert (+0m13s)
DNF Pieterjan Vercruysse, Thomas De Vuyst

STRIJEN (Nederland) Dames juniores
(juniors - 86 dln)
DNF Celien Van Damme (ziek), Maaike Vanderstraeten (na 3de ronde)

STRIJEN (Nederland) Dames nieuwelingen
(Nieuwelingen - 86 dln) (50 km - 1u20m34s)

3 Fien Masure
DNF Manon De Tier (na 2de ronde), Femke Van Goethem (na 3de ronde)

04 maart 2018
DESSEL (MTB cross country
(Aspiranten 12 jaar (U13) - 72 dln) (24m15s)

57 Kiandro Mannaert (+6m20s)

DE KLIJTE-HEUVELLAND
(Juniores - 74 dln) (74.8 km - 1u54m00s)

7 Simon De Graeve (+0m15s), 23 Yentl Vandevelde (+0m29s), 61 Nils Braem (+4m05s)
DNF Ruben Debouver

OPWIJK-MAZENZELE
(Juniores - 12 dln) (81.0 km - 2u00m20s)

DNF Johan De Buck, Gilles Heylen

ZEPPEREN-ZEPPEREN
(Juniores - 142 dln) (95 km - 2:12:16 - WOOP 6de)

11 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m21s), 35 Joost Bekaert (+ 0u0m21s), 40 Ben Kerremans (+ 0u0m21s), 44 Toon Stippelmans (+ 0u0m21s), 81 Robbe De Weert (+ 0u0m21s), 89 Pieterjan Vercruysse (+ 0u0m21s)

HEESTERT
(Nieuwelingen - 73 dln) (56.0 km - 1u28m10s)

23 Victor Vercouillie (+0m17s)

URSEL
(Nieuwelingen - 54 dln) (54.0 km - 1u25m03s)

25 Ril Laureyns (+3m42s), 35 Senne Van de Velde (+3m42s)
DNF Senne Bogaerts

03 maart 2018
LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Juniores - 11 dln) (6.0 km - 1u48m45s)

8 Aaron Van der Beken (+0m14s), 13 Milan Gosseye (+0m14s), 16 Bjarne Pieters (+0m14s), 17 Lander Scheers (+0m14s), 37 Arnout Van den Borre (+0m14s), 39 Ben Squire (+0m14s), 40 Bjarne De Schrijver (+0m14s), 41 Jenno Berckmoes (+0m14s), Maxim Nonneman (+0m14s), Jago Willems (+0m14s)
DNF Wout Van Der Meulen, Brent Beeckman, Lennert Baele

KLEIN-SINAAI (STEKENE)
(Nieuwelingen - 60 dln) (52.8 km - 1u20m45s)

36 Rune Penne (+6m40s)

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Nieuwelingen - 84 dln) (6.5 km - 1u28m39s)

3 Obie Vidts (+0m10s), 17 Gil Gelders (+1m50s), 18 Axandre Van Petegem (+1m50s), 20 Arno Demuynck (+1m50s), 30 Lander Ongena (+1m50s), 40 Elias Wynant (+1m50s), 42 Achille Demares (+1m50s), 46 Lars Walravens (+1m50s)
DNF Toon De Paepe, Jan Kino, Iyen Cristofano, Thibault Goethals , Stef Janseghers, Yente Van Lierde, Stijn Martens, Fien Masure


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 96
          Tweede plaats : 69
                    Derde plaats : 70

...meer details...


Zegestanden 2018

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 19-05-2018 : VELDEGEM-42m13s
     02. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-24.0 km - 43m21s
     03. 07-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-25.25 km - 42m42s
     04. 10-07-2018 : Rumbeke (omnium piste)
     05. 17-07-2018 : Rumbeke piste Omnium
     06. 07-08-2018 : Rumbeke (piste)
     07. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     08. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     09. 28-08-2018 : rumbeke piste sprinttornooi
     10. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Demares Achille (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : GEMBLOUX

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-44m47s
     02. 23-06-2018 : MOEN-40m34s
     03. 09-09-2018 : DEERLIJK-39m59s
     04. 16-09-2018 : BOTTELARE-41m43s
     05. 30-09-2018 : WIELSBEKE-26.4 km - 45m00s

De Pessemier Eléna (miniemen)
     01. 08-07-2018 : MEULEBEKE-7.2 km - 17m10s
     02. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-8.1 km - 16m34s
     03. 19-08-2018 : TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)-4.5 km - 9m11s
     04. 26-08-2018 : BEERNEM-5.4 km - 13m00s

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 21-05-2018 : HOOGLEDE-38.0 km - 58m27s
     02. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-35.36 km - 58m53s
     03. 01-09-2018 : WETTEREN-35.72 km - 53m48s

Gaytant Kenzo (nieuwelingen)
     01. 17-06-2018 : POEKE-61.6 km - 1u36m35s

Gelders Gil (nieuwelingen)
     01. 28-04-2018 : DEINZE-VINKT-66.0 km - 1u22m19s
     02. 08-07-2018 : Frasnes (BvB)
     03. 14-07-2018 : ORROIR

Govaert Tanghi (aspiranten)
     01. 29-04-2018 : SINT-ANTELINKS (HERZELE)-23.7 km - 44m27s

Hoorens Maurice (miniemen)
     01. 22-04-2018 : BRUGGE SINT-PIETERS-31m40s
     02. 01-05-2018 : HANDZAME-15.4 km - 29m15s
     03. 06-05-2018 : WAREGEM-14.4 km - 27m50s
     04. 10-05-2018 : OUDENAARDE - LEUPEGEM-1.4 km - 2m16s
     05. 13-05-2018 : RENINGELST (tijdrit)
     06. 13-05-2018 : RENINGELST-14.04 km - 26m01s
     07. 19-05-2018 : VELDEGEM (tijdrit)
     08. 21-05-2018 : HOOGLEDE-14.0 km - 37m37s
     09. 21-05-2018 : HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
     10. 27-05-2018 : BASECLES
     11. 03-06-2018 : BEVEREN-14.0 km - 27m40s
     12. 24-06-2018 : KNESSELARE-14.0 km - 25m59s
     13. 24-06-2018 : KNESSELARE-1.75 km - 2m54s
     14. 30-06-2018 : LEDEGEM-0.95 km - 1m25s
     15. 30-06-2018 : LEDEGEM-15.0 km - 24m34s
     16. 08-07-2018 : MEULEBEKE-14.4 km - 25m46s
     17. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-13.5 km - 25m24s
     18. 12-08-2018 : ZERKEGEM (tijdrit)
     19. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-15.54 km - 28m36s
     20. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-2.22 km - 3m44s
     21. 02-09-2018 : GISTEL-15.4 km - 28m07s
     22. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-1m33s
     23. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-14.0 km - 25m11s
     24. 16-09-2018 : MERCHTEM-15.0 km - 24m54s
     25. 16-09-2018 : MERCHTEM-1.0 km - 1m32s
     26. 23-09-2018 : FRASNES-LEZ-ANVAING
     27. 30-09-2018 : Bury
     28. 07-10-2018 : Baudour

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Janseghers Stef (nieuwelingen)
     01. 06-05-2018 : VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)-62.0 km - 1u37m57s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM
     02. 06-05-2018 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE-24.64 km - 48m18s
     03. 18-06-2018 : MOLLEM (meisjes)
     04. 01-07-2018 : TOLLEMBEEK (meisjes)
     05. 15-07-2018 : POLLARE-33.4 km - 51m03s
     06. 01-09-2018 : WETTEREN-24.44 km - 38m47s
     07. 09-09-2018 : WORTEGEM-24.0 km - 41m51s

Masure Fien (nieuwelingen)
     01. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     02. 05-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
     03. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)

Ongena Lander (nieuwelingen)
     01. 26-08-2018 : VICHTE-67.2 km - 1u32m28s

Scheers Lander (juniors)
     01. 12-05-2018 : OETINGEN-81.6 km - 1u59m45s

Segers Ryan (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : ZOMERGEM-58.0 km - 1u27m12s
     02. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)
     03. 08-09-2018 : WELLE (DENDERLEEUW)-61.0 km - 1u38m19s

Squire Ben (juniors)
     01. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Van der Beken Aaron (juniors)
     01. 20-08-2018 : BALEGEM-99.6 km - 2u18m35s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 12-05-2018 : Aalburg (NL)
     02. 10-07-2018 : Rumbeke - Piste Omnium

Vandevelde Yentl (juniors)
     01. 18-08-2018 : BOUCLES DE L OISE - Etape 1
     02. 22-08-2018 : ERPE-MERE-93.8 km - 2u26m20s
     03. 15-09-2018 : MUNTE-2u16m44s

Van de Velde Senne (nieuwelingen)
     01. 08-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-62.0 km - 1u36m10s
     02. 22-07-2018 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-62.0 km - 1u35m15s
     03. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)-WOOP 1ste op 23 ploegen
     05. 12-08-2018 : TRIPTYQUE ARDENNAIS (slotrit)
     06. 09-09-2018 : BRAKEL-65.0 km - 1u43m20s

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 01-05-2018 : ZOTTEGEM - ERWETEGEM-67.5 km - 1u40m40s
     02. 12-05-2018 : AALBEKE-69.05 km - 1u53m17s
     03. 21-05-2018 : OOSTERZELE-69.8 km - 1u43m56s
     04. 18-08-2018 : TOLLEMBEEK-68.0 km - 1u38m55s
     05. 02-09-2018 : Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - slotrit
     06. 22-09-2018 : HERNE-57.4 km - 1u28m58s

Willems Jago (juniors)
     01. 25-08-2018 : VOSSEM-88.8 km - 2u12m00s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22