HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van mei 2018

27 mei 2018
BASECLES (aspiranten 12j. - 10 dln)
6 Kiandro Mannaert


RAMSEL HERSELT (Juniores - 90 dln) (88.0 km - 2u11m06s)
29 Gilles Heylen (+0m30s)
DNF Yevgeny Van Olmen

RUISELEDE
(Juniores - 97 dln) (92.4 km - 2u03m58s)

14 Bjarne Pieters (+0m10s)
DNF Joost Bekaert, Lennert Baele, Nils Braem

B.K. LES LACS DE L´EAU D´HEURE
(juniors)
4 Aaron Van der Beken, 28 Jago Willems, 38 Jenno Berckmoes, 45 Lander Scheers , 75 Ben Squire, 84 Milan Gosseye
DNF Ben Kerremans, Yentl Vandevelde, Brent Beeckman, Maxim Nonneman

B.K. LES LACS DE L´EAU D´HEURE (dames)
(juniors - 33 dln)
16 Maaike Vanderstraeten, 24 Celien Van Damme

BASECLES
(miniemen 11j. - 18 dln)
1 Maurice Hoorens, 9 Karsten De Loor, 13 Tijl Thomas

BASECLES
(miniemen 9j. - 5 dln)
5 Eléna De Pessemier

BIERBEEK
(Nieuwelingen - 11 dln) (64.0 km - 1u40m13s)

24 Gil Gelders
DNF Jan Kino, Stef Janseghers

KRUISHOUTEM (tijdrit)
(Nieuwelingen - 70 dln) (5.8 km - 7m08s)

14 Ryan Segers (+0m34s), 17 Xander Hubo (+0m38s), 20 Axandre Van Petegem (+0m41s), 29 Kenzo Gaytant (+0m50s), 35 Victor Vercouillie (+0m55s), 40 Lars Walravens (+0m59s), 46 Elias Wynant (+1m04s)

KRUISHOUTEM (WEGRIT)
(Nieuwelingen - 70 dln) (5.8 km - 7m08s)

2 Axandre Van Petegem (+0m41s), 8 Ryan Segers (+0m05s), 20 Victor Vercouillie (+0m05s), 31 Xander Hubo (+0m05s), 38 Elias Wynant (+7m52s)
DNF Lars Walravens, Kenzo Gaytant

26 mei 2018
KRUIISHOUTEM
(Aspiranten 12 JAAR ( U15 ) - 19 dln) (20.0 km - 37m08s)

14 Lou Billiet (+4m36s)

KRUIISHOUTEM
(Aspiranten 13 JAAR ( U15 ) - 57 dln) (24.0 km - 43m21s)

1 Basiel Baert, 9 Victor Hoorens (+0m02s), 11 Ronan De Lil (+0m02s), 23 Tanghi Govaert (+0m07s), 26 Thomas Soetens (+0m46s), 31 Shania De Prijck (+1m26s), 40 Henri Vervenne (+2m54s)

KRUIISHOUTEM
(Aspiranten 13 JAAR ( U15 ) MEISJES - 5 dln) (44m47s)

1 Shania De Prijck

KRUIISHOUTEM
(Aspiranten 14 J ( U15 ) MEISJES - 5 dln) (58m56s)

3 Cleo Kiekens (+2m46s), 4 Yenna Vandeputte (+8m34s)

KRUIISHOUTEM
(Aspiranten 14 JAAR ( U15 ) - 48 dln) (34.0 km - 55m15s)

5 Tyler Desmet (+3m40s), 8 Liam Punnewaert (+3m41s), 13 Joshua Vandenbossche (+3m43s), 14 Runar De Schrijver (+3m43s), 17 Arne De Vuyst (+3m44s), 21 Loic De Groote (+3m49s), 38 Cleo Kiekens (+6m27s), 39 Axander De Clercq (+7m21s), 43 Jelle Broekaert (+9m41s), 46 Yenna Vandeputte (+12m15s)

ROTSELAAR
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 34 dln) (51.0 km - 1u26m12s)

5 Fien Masure, 16 Femke Van Goethem, 31 Manon De Tier (+4m20s)

KESTER
(Juniores - 84 dln) (83.0 km - 2u11m39s)

6 Arnout Van den Borre, 20 Bjarne De Schrijver (+0m34s), 59 Thomas De Vuyst (+1m42s)

OOSTNIEUWKERKE
(Nieuwelingen - 71 dln) (61.0 km - 1u32m00s)

21 Ril Laureyns (+1m55s), 23 Obie Vidts (+1m55s)

WAKKEN
(Nieuwelingen - 86 dln) (66.0 km - 1u39m15s)

6 Victor Vercouillie, 43 Arno Demuynck (+1m30s)
DNF Senne Bogaerts, Yente Van Lierde, Rune Penne

21 mei 2018
HOOGLEDE
(Aspiranten 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 13 J. - 37 dln) (30.0 km - 39m16s)

23 Ronan De Lil (+5m19s), 26 Henri Vervenne (+6m22s)

HOOGLEDE
(Aspiranten 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 13 J. REEKS 1 - 37 dln) (30.0 km - 41m44s)

3 Basiel Baert (+0m01s), 14 Thomas Soetens (+0m01s)

HOOGLEDE
(Aspiranten 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 14 J. - 77 dln) (38.0 km - 58m27s)

1 Tyler Desmet, 32 Loic De Groote (+0m59s), 37 Arne De Vuyst (+2m51s), 52 Mauro Van De Mergel (+0m12s), 53 Joshua Vandenbossche (+0m12s), 56 Cleo Kiekens (+3m59s), 57 Liam Punnewaert (+3m59s), 63 Shania De Prijck (+5m19s), 68 Jelle Broekaert (+5m41s)

HOOGLEDE
(Aspiranten 2E KLIMKOERS HOOGLEDE 12 J. REEKS 2 - 25 dln) (22.0 km - 37m13s)

24 Kiandro Mannaert (+7m24s)

HOOGLEDE
(Aspiranten 2E KLIMKOERS HOOGLEDE 14 JAAR MEISJES - 4 dln) (38.0 km - 1u01m39s)

3 Cleo Kiekens (+0m46s), 4 Shania De Prijck (+2m07s)

DE PINTE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 54 dln) (56.0 km - 1u30m02s)

36 Fien Masure (+5m07s)
DNF Celien Van Damme, Yenna Vandeputte

DE PINTE
(Dames Nieuwelingen - 27 dln) (1u30m02s)

17 Fien Masure (+1m05s)
DNF Yenna Vandeputte

NEVELE
(Juniores - 69 dln) (86.8 km - 2u08m38s)

22 Arnout Van den Borre (+0m35s), 26 Bjarne Pieters (+0m35s), 32 Toon Stippelmans (+0m35s), 53 Lucas De Mangelaere (+0m35s), 59 Lennert Baele (+0m35s)
DNF Joost Bekaert

SINT BAAFS VIJVE (WIELSBEKE)
(Juniores - 52 dln) (84.5 km - 2u00m30s)

35 Wout Van Der Meulen (+2m08s)

STER DER VLAAMSE ARDENNEN OPBRAKEL (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (106 km - 2:37:36 - WOOP 8ste)

10 Jago Willems (+ 0u0m30s - 4de eindklassement - winnaar jongerenklassement), 20 Jenno Berckmoes (+ 0u1m32s), 27 Maxim Nonneman (+ 0u1m32s), 33 Ben Kerremans (+ 0u1m32s), 56 Robbe De Weert (+ 0u2m18s)

HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
(miniemen 11j. - 24 dln)
1 Maurice Hoorens

HOOGLEDE
(Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 - 24 dln) (14.0 km - 37m37s)

1 Maurice Hoorens (ook 1e tijdrit), 12 Karsten De Loor (+0m20s)

MOORSELE
(Nieuwelingen - 61 dln) (66.5 km - 1u43m33s)

10 Elias Wynant (+0m03s), 20 Lander Ongena (+0m03s), 36 Victor Vercouillie (+0m03s)
DNF Rune Penne

OOSTERZELE
(Nieuwelingen - 67 dln) (69.8 km - 1u43m56s)

1 Axandre Van Petegem, 2 Ryan Segers, 18 Stef Janseghers, 23 Kenzo Gaytant, 27 Iyen Cristofano, 31 Jan Kino, 32 Ril Laureyns, 34 Achille Demares, 38 Arno Demuynck, 39 Lars Walravens, 47 Xander Hubo (+5m35s)
DNF Thibault Goethals , Yente Van Lierde, Stijn Martens

20 mei 2018
BROEKESTRAAT KOERS HOREBEKE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 44 dln) (1u58m35s)

4 Fien Masure, 18 Maaike Vanderstraeten (+2m53s), 29 Manon De Tier (+4m24s), 31 Phoebe De Pessemier (+5m25s)
DNF Celien Van Damme

BROEKESTRAAT KOERS HOREBEKE
(Dames Nieuwelingen - 22 dln) (1u58m35s)

4 Fien Masure, 16 Manon De Tier (+4m24s), 17 Phoebe De Pessemier (+5m25s)

STER DER VLAAMSE ARDENNEN SINT-MARIA-OUDENHOVE (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (100 km - 2:29:14)

21 Jago Willems (+ 0u0m39s), 24 Jenno Berckmoes (+ 0u0m54s), 45 Ben Kerremans (+ 0u2m33s), 71 Robbe De Weert (+ 0u4m25s), 72 Maxim Nonneman (+ 0u4m28s), 99 Yevgeny Van Olmen (+ 0u4m55s)

3-daagse van Axel (NL) - slottrit
(juniors) (WOOP 8e op 33 ploegen)
17 Lander Scheers , 44 Ben Squire, 45 Yentl Vandevelde, 53 Milan Gosseye
DNF Brent Beeckman

HOOGLEDE ST-JOZEF
(Nieuwelingen - 45 dln) (60.0 km - 1u33m18s)

16 Senne Bogaerts

TEMSE
(Nieuwelingen - 49 dln) (68.9 km - 1u44m08s)

12 Elias Wynant (+0m30s), 15 Ril Laureyns (+0m30s)

19 mei 2018
VELDEGEM
(Aspiranten 12 J. - 31 dln) (19.8 km - 38m09s)

26 Lou Billiet (+4m05s)

VELDEGEM
(Aspiranten 13 J - REEKS 1 - 31 dln) (42m13s)

1 Basiel Baert, 9 Tanghi Govaert (+0m03s), 22 Shania De Prijck (+0m08s), 23 Thomas Soetens (+0m08s)

VELDEGEM
(Aspiranten 13 J. - REEKS 2 - 41 dln) (23.4 km - 38m44s)

4 Victor Hoorens (+2m31s)

VELDEGEM
(Aspiranten 13J - MEISJES - 5 dln) (42m17s)

2 Shania De Prijck (+0m05s)

BELOEIL
(aspiranten 13j. - 15 dln)
4 Ronan De Lil

BELOEIL (tijdrit)
(aspiranten 13j. - 15 dln)
6 Ronan De Lil

VELDEGEM
(Aspiranten 14 J - REEKS 2 - 34 dln) (56m46s)

11 Loic De Groote (+0m06s), 19 Joshua Vandenbossche (+0m09s), 31 Jelle Broekaert (+6m30s)

VELDEGEM
(Aspiranten 14J - REEKS1 - 31 dln) (59m37s)

3 Tyler Desmet

Beloeil (Tijdrit)
(aspiranten 14j. - 24 dln)
3 Mauro Van De Mergel

MOERBEKE-WAAS (MOUNTAINBIKE KIDS - CROSS COUNTRY (XCO))
(Aspiranten U13 - 50 dln) (25m36s)

31 Kiandro Mannaert (+4m15s)

KOOIGEM
(Juniores - 11 dln) (93.6 km - 2u13m00s)

16 Joost Bekaert (+0m40s), 24 Bjarne Pieters (+0m52s), 43 Arnout Van den Borre (+0m52s), 51 Wout Van Der Meulen (+0m52s), 57 Toon Stippelmans (+0m52s), 79 Thomas De Vuyst (+9m00s)
DNF Simon De Graeve , Pieterjan Vercruysse

STER DER VLAAMSE ARDENNEN ERWETEGEM (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (80 km - 1:52:18 - WOOP 7de op 25 ploegen)

15 Jenno Berckmoes (+ 0u0m15s), 17 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m15s), 65 Ben Kerremans (+ 0u0m15s), 69 Jago Willems (+ 0u0m15s), 80 Maxim Nonneman (+ 0u0m15s), 123 Robbe De Weert (+ 0u0m15s)

3-daagse van Axel (NL) - rit 2 (tijdrit)
(juniors - 153 dln) (WOOP 21e op 33 ploegen)

62 Lander Scheers , 66 Ben Squire, 89 Yentl Vandevelde, 92 Milan Gosseye, 136 Brent Beeckman

3-daagse van Axel (NL) - rit 3
(juniors - 153 dln) (WOOP 20e op 31 ploegen)

24 Lander Scheers , 25 Ben Squire, 27 Yentl Vandevelde, 28 Milan Gosseye, 84 Brent Beeckman

VELDEGEM
(Miniemen 11 J. - 34 dln) (14.4 km - 27m45s)

DNF Maurice Hoorens

BELOEIL
(miniemen 11j. - 12 dln)
4 Karsten De Loor

VELDEGEM (tijdrit)
(miniemen 11j. - dln)
1 Maurice Hoorens

VELDEGEM (wegrit)
(miniemen 11j.)
DNF Maurice Hoorens (materiaalpech)

KIELDRECHT
(Nieuwelingen - 50 dln) (63.0 km - 1u37m03s)

6 Ryan Segers

LAUWE
(Nieuwelingen - 66 dln) (62.0 km - 1u33m16s)

4 Axandre Van Petegem, 34 Lars Walravens, 49 Xander Hubo (+6m03s)

18 mei 2018
3-daagse van Axel (NL) - rit 1
(juniors - 167 dln) (WOOP 14e op 33 ploegen)

15 Lander Scheers , 35 Milan Gosseye, 42 Yentl Vandevelde, 63 Ben Squire, 89 Brent Beeckman

13 mei 2018
PEPINGEN
(Aspiranten 13 J. - 36 dln) (25.9 km - 47m47s)

6 Ronan De Lil (+0m02s), 19 Tanghi Govaert (+0m23s), 22 Basiel Baert (+2m14s), 27 Thomas Soetens (+4m17s)

RENINGELST
(Aspiranten 13 J. - 48 dln) (25.77 km - 42m08s)

29 Victor Hoorens (+2m29s), 36 Henri Vervenne (+3m47s)

PEPINGEN
(Aspiranten 14 J. - 29 dln) (33.0 km - 1u00m51s)

20 Arne De Vuyst (+2m21s), 29 Yenna Vandeputte (+12m53s)

RENINGELST
(Aspiranten 14 J. - 40 dln) (35.1 km - 1u05m16s)

12 Joshua Vandenbossche

SINT-MARTENS BODEGEM (Provinciaal Kampioenschap)
(Juniores - 81 dln) (114.0 km - 2u45m02s)

7 Jago Willems (+7m10s)

RENINGELST
(Miniemen 11 J. - 35 dln) (14.04 km - 26m01s)

1 Maurice Hoorens, 15 Karsten De Loor (+1m00s), 20 Tijl Thomas (+1m53s)

RENINGELST (tijdrit)
(Miniemen 11 J. - 35 dln)
1 Maurice Hoorens

GEMBLOUX
(nieuwelingen)
1 Achille Demares

HERMAN VANSPRINGELS DIAMOND DUFFEL - VORSELAAR (1.17 NAT - Topcomp.)
(Nieuwelingen - 110 dln) (79,5 km - 1:53:05)

71 Arno Demuynck (+ 0u0m0s), 85 Victor Vercouillie (+ 0u0m0s), 87 Jan Kino (+ 0u0m0s), 90 Obie Vidts (+ 0u1m42s)
DNF Stef Janseghers, Senne Van de Velde, Xander Hubo

TORHOUT (ROZEVELD)
(Nieuwelingen - 42 dln) (67.5 km - 1u44m29s)

13 Iyen Cristofano (+1m12s)

ZOMERGEM
(Nieuwelingen - 47 dln) (58.0 km - 1u27m12s)

1 Ryan Segers

12 mei 2018
Aalburg (NL)
(aspiranten 14j.)
1 Mauro Van De Mergel

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U15P) - slotrit
(aspiranten 14j. - 28 dln)
10 Shania De Prijck, 16 Cleo Kiekens

HAASDONK (Provinciaal Kampioenschap)
(Juniores - 10 dln) (117.6 km - 2u37m12s)

4 Yentl Vandevelde, 18 Arnout Van den Borre (+0m14s), 25 Ben Kerremans (+1m39s), 27 Simon De Graeve (+2m52s), 40 Bjarne Pieters (+3m01s), 43 Brent Beeckman (+3m01s), 44 Maxim Nonneman (+3m01s), 48 Milan Gosseye (+3m01s), 57 Bjarne De Schrijver (+3m01s), 68 Thomas De Vuyst (+3m01s), 76 Pieterjan Vercruysse (+3m01s), 90 Wout Van Der Meulen (+5m30s), 91 Ben Squire (+5m30s)
DNF Lennert Baele, Joost Bekaert

OETINGEN
(Juniores - 10 dln) (81.6 km - 1u59m45s)

1 Lander Scheers , 7 Yevgeny Van Olmen (+0m05s)

AALBEKE
(Nieuwelingen - 52 dln) (69.05 km - 1u53m17s)

1 Axandre Van Petegem, 11 Elias Wynant, 15 Ril Laureyns, 37 Rune Penne (+6m30s)

PEPINGEN
(Nieuwelingen - 36 dln) (72.0 km - 1u53m39s)

16 Lars Walravens (+9m25s), 18 Kenzo Gaytant (+9m25s)

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U17P) - slotrit
(nieuwelingen - 56 dln) (WOOP 4de)

4 Fien Masure (7de eindklass.), 38 Brooklyn De Meuter , 46 Phoebe De Pessemier, 52 Manon De Tier

11 mei 2018
Tour de Himmelfart (Denemarken) (U15P) - 3e rit (tijdrit)
(aspiranten 14j. - 32 dln)
6 Cleo Kiekens, 17 Shania De Prijck

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U15P) - 4e rit
(aspiranten 14j. - 30 dln)
7 Shania De Prijck, 21 Cleo Kiekens

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U19P) - 3e rit (tijdrit)
(juniors - 33 dln)
27 Celien Van Damme

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U19P) - 4e rit
(juniors - 33 dln)
27 Celien Van Damme

PUIVELDE
(Nat Dames - 95 dln)
32 Maaike Vanderstraeten

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U17P) - 3e rit (tijdrit)
(nieuwelingen - 65 dln)
10 Fien Masure, 47 Phoebe De Pessemier, 60 Brooklyn De Meuter , 62 Manon De Tier

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U17P) - 4e rit
(nieuwelingen - 64 dln)
10 Fien Masure (aangepaste uitslag), 46 Manon De Tier, 47 Phoebe De Pessemier, 51 Brooklyn De Meuter

10 mei 2018
ERPE-MERE
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 16 dln) (19.2 km - 36m46s)

16 Lou Billiet (+7m50s)

LEDEGEM
(Aspiranten 13 J. - 37 dln) (25.2 km - 41m23s)

26 Henri Vervenne (+3m20s)

ERPE-MERE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 37 dln) (24.0 km - 41m24s)

4 Basiel Baert, 11 Ronan De Lil (+0m55s), 22 Thomas Soetens (+0m55s)

HOBOKEN
(Aspiranten 14 J. - 32 dln) (33.6 km - 54m09s)

22 Liam Punnewaert (+6m00s)

ERPE-MERE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 42 dln) (33.6 km - 1u00m04s)

3 Tyler Desmet, 18 Arne De Vuyst (+4m04s), 21 Runar De Schrijver (+4m07s), 27 Joshua Vandenbossche (+5m56s), 32 Axander De Clercq (+7m43s), 39 Yenna Vandeputte (+12m22s)

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U15P) - 1e rit
(aspiranten 14j. - 35 dln)
16 Cleo Kiekens, 21 Shania De Prijck

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U15P) - 2e rit
(aspiranten 14j. - 33 dln)
14 Cleo Kiekens, 21 Shania De Prijck

HARELBEKE
(Juniores - 46 dln) (90.0 km - 2u11m38s)

29 Thomas De Vuyst (+3m24s)

OMLOOP DER 3 PROVINCIES OUTRIJVE
(Juniores - 136 dln) (124 km - 3:01:00 (WOOP 9de))

32 Milan Gosseye (+ 0u1m34s), 36 Arnout Van den Borre (+ 0u1m49s), 37 Lander Scheers (+ 0u1m49s), 39 Maxim Nonneman (+ 0u1m49s), 56 Simon De Graeve (+ 0u6m23s)
DNF Ben Kerremans

SLEIDINGE
(Juniores - 42 dln) (84.0 km - 2u02m08s)

2 Yentl Vandevelde, 15 Yevgeny Van Olmen (+1m44s), 17 Bjarne Pieters (+2m00s), 37 Lennert Baele (+8m25s)

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U19P) - 1e rit
(juniors - 33 dln)
28 Celien Van Damme

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U19P) - 2e rit
(juniors - 33 dln)
27 Celien Van Damme

OUDENAARDE - LEUPEGEM
(Miniemen 11 JAAR JONGENS TIJDRIT - 23 dln) (1.4 km - 2m16s)

1 Maurice Hoorens, 13 Tijl Thomas (+0m22s)

OUDENAARDE - LEUPEGEM
(Miniemen 11 JAAR JONGENS WEGRIT - 22 dln) (14.0 km - 26m32s)

2 Maurice Hoorens, 13 Tijl Thomas

OUDENAARDE - LEUPEGEM
(Miniemen 9 JAAR MEISJES TIJDRIT - 2 dln) (1.4 km - 2m49s)

2 Eléna De Pessemier (+0m15s)

OUDENAARDE - LEUPEGEM
(Miniemen 9 JAAR MEISJES WEGRIT - 2 dln) (5.6 km - 11m05s)

2 Eléna De Pessemier

SLEIDINGE
(Nieuwelingen - 46 dln) (63.0 km - 1u38m26s)

3 Elias Wynant, 22 Ril Laureyns, 26 Rune Penne, 29 Yente Van Lierde

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U17P) - 1e rit
(nieuwelingen - 72 dln)
3 Fien Masure, 22 Brooklyn De Meuter , 44 Phoebe De Pessemier, 49 Manon De Tier
DNF Femke Van Goethem (val)

Tour de Himmelfart (Denemarken) (U17P) - 2e rit
(nieuwelingen - 66 dln)
4 Fien Masure, 42 Phoebe De Pessemier, 51 Manon De Tier, 55 Brooklyn De Meuter

ZWEVEGEM KREUPEL
(Nieuwelingen - 42 dln) (62.0 km - 1u35m38s)

2 Axandre Van Petegem, 26 Lars Walravens (+3m52s)

LAARNE (Kampioenschap van Vlaanderen)
(Nieuwelingen 1e jaars - 88 dln) (63.0 km - 1u38m01s)

44 Stef Janseghers (+0m17s), 45 Kenzo Gaytant (+0m17s), 46 Iyen Cristofano (+0m17s), 53 Jan Kino (+0m17s), 62 Stijn Martens (+0m47s)
DNF Xander Hubo, Thibault Goethals

LAARNE (Kampioenschap van Vlaanderen)
(Nieuwelingen 2e jaars - 11 dln) (70.0 km - 1u40m44s)

60 Ryan Segers (+0m24s), 65 Senne Bogaerts (+0m45s)
DNF Victor Vercouillie, Achille Demares, Lander Ongena, Senne Van de Velde, Arno Demuynck

06 mei 2018
WAREGEM
(Aspiranten 12 J. - 29 dln) (19.2 km - 35m35s)

18 Kiandro Mannaert

SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 30 dln) (24.64 km - 48m18s)

11 Victor Hoorens, 12 Basiel Baert, 16 Cleo Kiekens

SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) MEISJES - 1 dln) (24.64 km - 48m18s)

1 Cleo Kiekens

WAREGEM
(Aspiranten 14 J. - 52 dln) (31.2 km - 1u00m12s)

7 Runar De Schrijver

SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 36 dln) (33.6 km - 1u02m46s)

2 Tyler Desmet, 23 Loic De Groote, 25 Liam Punnewaert, 30 Arne De Vuyst

VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 149 dln) (120 km - 2:51:00 (WOOP 1ste))

6 Aaron Van der Beken (+ 0u0m0s), 10 Yentl Vandevelde (+ 0u0m0s), 11 Milan Gosseye (+ 0u0m0s), 38 Jago Willems (+ 0u0m0s), 87 Yevgeny Van Olmen (+ 0u2m24s), 89 Jenno Berckmoes (+ 0u2m24s)

WAARSCHOOT
(Juniores - 80 dln) (94.5 km - 2u15m40s)

15 Ben Squire (+1m40s), 26 Brent Beeckman (+2m42s), 29 Bjarne De Schrijver (+2m42s)
DNF Wout Van Der Meulen, Bjarne Pieters, Maxim Nonneman, Lucas De Mangelaere

Walhain Saint Paul
(juniors - 43 dln)
23 Thomas De Vuyst

WAREGEM
(Miniemen 11 J. REEKS 2 - 22 dln) (14.4 km - 27m50s)

1 Maurice Hoorens, 9 Karsten De Loor

WAREGEM
(Miniemen 9 J - MEISJES - 4 dln) (14m15s)

2 Eléna De Pessemier (+2m49s)

WAREGEM
(Miniemen 9 J. - 23 dln) (7.2 km - 13m24s)

21 Eléna De Pessemier (+3m40s)

VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)
(Nieuwelingen 1e jaars - 55 dln) (62.0 km - 1u37m57s)

1 Stef Janseghers (PROVINCIAAL KAMPIOEN O-VL.), 2 Kenzo Gaytant (+0m05s), 18 Xander Hubo (+0m05s), 23 Stijn Martens (+0m05s), 30 Jan Kino (+0m05s), 36 Thibault Goethals (+0m05s), 52 Jari Valentine (+3m00s)

VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)
(Nieuwelingen 2e jaars - 67 dln) (68.4 km - 1u41m19s)

3 Axandre Van Petegem, 8 Senne Bogaerts, 10 Gil Gelders, 18 Senne Van de Velde, 25 Ril Laureyns, 28 Lander Ongena, 30 Achille Demares, 31 Ryan Segers, 33 Rune Penne, 47 Lars Walravens (+ 1 r), 65 Obie Vidts (+ 1 r), 66 Elias Wynant (+ 1 r)

05 mei 2018
MONTIGNIES-LEZ-LENS
(aspiranten 13j. - 7 dln)
3 Ronan De Lil

MONTIGNIES-LEZ-LENS
(aspiranten 14j. - 22 dln)
3 Mauro Van De Mergel

SCHELLEBELLE (PK dames jeugd)
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 67 dln) (73.2 km - 1u59m12s)

26 Femke Van Goethem
DNF Celien Van Damme, Brooklyn De Meuter , Yenna Vandeputte, Fien Masure, Phoebe De Pessemier, Manon De Tier

SCHELLEBELLE
(Dames Nieuwelingen - 40 dln) (54.9 km - 1u59m12s)

15 Femke Van Goethem
DNF Brooklyn De Meuter , Yenna Vandeputte, Fien Masure, Phoebe De Pessemier, Manon De Tier

ZWEVEGEM KAPPAERT
(Juniores - 11 dln) (96.0 km - 2u18m39s)

11 Ben Squire (+0m20s), 17 Simon De Graeve (+1m30s), 31 Arnout Van den Borre (+1m55s)
DNF Louis Bertens

DE PANNE (Provinciaal Kampioenschap)
(Nieuwelingen 1e jaars - 61 dln) (61.0 km - 1u33m17s)

32 Iyen Cristofano (+0m40s)

DE PANNE (Provinciaal Kampioenschap)
(Nieuwelingen 2e jaars - 63 dln) (67.1 km - 1u40m02s)

12 Victor Vercouillie, 24 Toon Vande Walle (+1m26s), 25 Arno Demuynck (+1m35s)

01 mei 2018
BK tijdrijden
(aspiranten - 45 dln)
13 Tyler Desmet (+01m09s), 28 Mauro Van De Mergel (+02m03s), 39 Liam Punnewaert (+02m43s)

DRONGEN
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 23 dln) (20.8 km - 37m43s)

19 Kiandro Mannaert (+5m06s), 23 Lou Billiet (+ 2 r)

HANDZAME
(Aspiranten 13 J. - 52 dln) (25.0 km - 41m08s)

6 Victor Hoorens (+0m20s), 19 Thomas Soetens (+0m31s)

DRONGEN
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 36 dln) (25.6 km - 43m06s)

4 Tanghi Govaert, 7 Basiel Baert, 12 Ronan De Lil (+0m06s)

BETEKOM
(Aspiranten 14 J. - 64 dln) (35.75 km - 59m45s)

13 Runar De Schrijver (+0m16s)

DRONGEN
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 36 dln) (35.2 km - 54m18s)

6 Joshua Vandenbossche (+1m57s), 8 Loic De Groote (+1m57s), 17 Arne De Vuyst (+4m26s), 24 Axander De Clercq (+4m32s), 29 Jelle Broekaert (+7m21s), 31 Yenna Vandeputte (+10m35s)

BETEKOM
(Aspiranten 14 JR - 64 dln) (35.75 km - 59m45s)

13 Runar De Schrijver (+0m16s)

STOK
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 16 dln) (62.0 km - 1u55m15s)

15 Celien Van Damme (+0m10s)

STOK
(Dames Nieuwelingen - 17 dln) (48.0 km - 1u29m28s)

14 Phoebe De Pessemier (+3m05s), 15 Manon De Tier (+6m12s)

BERLARE
(Juniores - 80 dln) (90.0 km - 2u09m07s)

4 Yentl Vandevelde, 24 Arnout Van den Borre (+1m42s), 31 Bjarne De Schrijver (+1m42s), 53 Lucas De Mangelaere (+1m42s)
DNF Nils Braem

HOBOKEN
(Juniores - 11 dln) (93.6 km - 2u14m51s)

4 Robbe De Weert , 8 Yevgeny Van Olmen (+0m40s), 26 Joost Bekaert (+0m40s), 40 Gilles Heylen (+0m40s), 41 Simon De Graeve (+0m40s)

NINOVE
(Juniores - 32 dln) (60.0 km - 1u26m45s)

12 Wout Van Der Meulen (+0m35s), 14 Thomas De Vuyst (+0m35s)

BK tijdrijden
(juniors - 36 dln)
10 Aaron Van der Beken (+04m0s)

BK tijdrijden (dames)
(juniors - 14 dln)
12 Maaike Vanderstraeten (+02m56s)

HANDZAME
(Miniemen 11 J. - 37 dln) (15.4 km - 29m15s)

1 Maurice Hoorens

91° 1 MEIPRIJS HOBOKEN
(Nieuwelingen - 116 dln) (78 km - 1:57:11)

23 Senne Bogaerts (+ 0u2m35s), 35 Ryan Segers (+ 0u2m36s), 55 Elias Wynant (+ 0u2m39s), 75 Lars Walravens (+ 0u2m58s)
DNF Ril Laureyns

BK tijdrijden
(nieuwelingen - 28 dln)
11 Kenzo Gaytant (+01m16s), 13 Xander Hubo (+01m27s)

BK tijdrijden (dames)
(nieuwelingen - 16 dln)
5 Fien Masure (+01m54s)

NINOVE
(Nieuwelingen - 27 dln) (39.0 km - 59u10m00s)

17 Rune Penne (+1m30s)

ZOTTEGEM - ERWETEGEM
(Nieuwelingen - 43 dln) (67.5 km - 1u40m40s)

1 Axandre Van Petegem, 25 Thibault Goethals (+2m12s), 26 Achille Demares (+6m07s)
DNF Jari Valentine


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 91
          Tweede plaats : 65
                    Derde plaats : 65

...meer details...


Zegestanden 2018

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 19-05-2018 : VELDEGEM-42m13s
     02. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-24.0 km - 43m21s
     03. 07-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-25.25 km - 42m42s
     04. 10-07-2018 : Rumbeke (omnium piste)
     05. 17-07-2018 : Rumbeke piste Omnium
     06. 07-08-2018 : Rumbeke (piste)
     07. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     08. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     09. 28-08-2018 : rumbeke piste sprinttornooi
     10. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Demares Achille (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : GEMBLOUX

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-44m47s
     02. 23-06-2018 : MOEN-40m34s
     03. 09-09-2018 : DEERLIJK-39m59s
     04. 16-09-2018 : BOTTELARE-41m43s

De Pessemier Eléna (miniemen)
     01. 08-07-2018 : MEULEBEKE-7.2 km - 17m10s
     02. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-8.1 km - 16m34s
     03. 19-08-2018 : TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)-4.5 km - 9m11s
     04. 26-08-2018 : BEERNEM-5.4 km - 13m00s

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 21-05-2018 : HOOGLEDE-38.0 km - 58m27s
     02. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-35.36 km - 58m53s
     03. 01-09-2018 : WETTEREN-35.72 km - 53m48s

Gaytant Kenzo (nieuwelingen)
     01. 17-06-2018 : POEKE-61.6 km - 1u36m35s

Gelders Gil (nieuwelingen)
     01. 28-04-2018 : DEINZE-VINKT-66.0 km - 1u22m19s
     02. 08-07-2018 : Frasnes (BvB)
     03. 14-07-2018 : ORROIR

Govaert Tanghi (aspiranten)
     01. 29-04-2018 : SINT-ANTELINKS (HERZELE)-23.7 km - 44m27s

Hoorens Maurice (miniemen)
     01. 22-04-2018 : BRUGGE SINT-PIETERS-31m40s
     02. 01-05-2018 : HANDZAME-15.4 km - 29m15s
     03. 06-05-2018 : WAREGEM-14.4 km - 27m50s
     04. 10-05-2018 : OUDENAARDE - LEUPEGEM-1.4 km - 2m16s
     05. 13-05-2018 : RENINGELST-14.04 km - 26m01s
     06. 13-05-2018 : RENINGELST (tijdrit)
     07. 19-05-2018 : VELDEGEM (tijdrit)
     08. 21-05-2018 : HOOGLEDE-14.0 km - 37m37s
     09. 21-05-2018 : HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
     10. 27-05-2018 : BASECLES
     11. 03-06-2018 : BEVEREN-14.0 km - 27m40s
     12. 24-06-2018 : KNESSELARE-14.0 km - 25m59s
     13. 24-06-2018 : KNESSELARE-1.75 km - 2m54s
     14. 30-06-2018 : LEDEGEM-15.0 km - 24m34s
     15. 30-06-2018 : LEDEGEM-0.95 km - 1m25s
     16. 08-07-2018 : MEULEBEKE-14.4 km - 25m46s
     17. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-13.5 km - 25m24s
     18. 12-08-2018 : ZERKEGEM (tijdrit)
     19. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-15.54 km - 28m36s
     20. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-2.22 km - 3m44s
     21. 02-09-2018 : GISTEL-15.4 km - 28m07s
     22. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-14.0 km - 25m11s
     23. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-1m33s
     24. 16-09-2018 : MERCHTEM-15.0 km - 24m54s
     25. 16-09-2018 : MERCHTEM-1.0 km - 1m32s
     26. 23-09-2018 : FRASNES-LEZ-ANVAING

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Janseghers Stef (nieuwelingen)
     01. 06-05-2018 : VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)-62.0 km - 1u37m57s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM
     02. 06-05-2018 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE-24.64 km - 48m18s
     03. 15-07-2018 : POLLARE-33.4 km - 51m03s
     04. 01-09-2018 : WETTEREN-24.44 km - 38m47s
     05. 09-09-2018 : WORTEGEM-24.0 km - 41m51s

Masure Fien (nieuwelingen)
     01. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     02. 05-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
     03. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)

Ongena Lander (nieuwelingen)
     01. 26-08-2018 : VICHTE-67.2 km - 1u32m28s

Scheers Lander (juniors)
     01. 12-05-2018 : OETINGEN-81.6 km - 1u59m45s

Segers Ryan (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : ZOMERGEM-58.0 km - 1u27m12s
     02. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)
     03. 08-09-2018 : WELLE (DENDERLEEUW)-61.0 km - 1u38m19s

Squire Ben (juniors)
     01. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Van der Beken Aaron (juniors)
     01. 20-08-2018 : BALEGEM-99.6 km - 2u18m35s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 12-05-2018 : Aalburg (NL)
     02. 10-07-2018 : Rumbeke - Piste Omnium

Vandevelde Yentl (juniors)
     01. 18-08-2018 : BOUCLES DE L OISE - Etape 1
     02. 22-08-2018 : ERPE-MERE-93.8 km - 2u26m20s
     03. 15-09-2018 : MUNTE-2u16m44s

Van de Velde Senne (nieuwelingen)
     01. 08-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-62.0 km - 1u36m10s
     02. 22-07-2018 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-62.0 km - 1u35m15s
     03. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)-WOOP 1ste op 23 ploegen
     05. 12-08-2018 : TRIPTYQUE ARDENNAIS (slotrit)
     06. 09-09-2018 : BRAKEL-65.0 km - 1u43m20s

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 01-05-2018 : ZOTTEGEM - ERWETEGEM-67.5 km - 1u40m40s
     02. 12-05-2018 : AALBEKE-69.05 km - 1u53m17s
     03. 21-05-2018 : OOSTERZELE-69.8 km - 1u43m56s
     04. 18-08-2018 : TOLLEMBEEK-68.0 km - 1u38m55s
     05. 02-09-2018 : Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - slotrit
     06. 22-09-2018 : HERNE-57.4 km - 1u28m58s

Willems Jago (juniors)
     01. 25-08-2018 : VOSSEM-88.8 km - 2u12m00s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22