HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van mei 2017

28 mei 2017
PEPINGEN BOGAARDEN (aspiranten 12j. - 21 dln)
8 Ronan De Lil, 10 Tanghi Govaert, 15 Thomas Soetens


STEKENE (aspiranten 12j. - 16 dln)
1 Milan Van Den Haute, 11 Maarten Carobel

STEKENE
(aspiranten 13j. - 23 dln)
3 Mauro Van De Mergel

PEPINGEN BOGAARDEN
(aspiranten 14j. - 19 dln)
4 Xander Hubo, 12 Stijn Martens

KERKOM BIJ ST-TRUIDEN
(juniors - 78 dln)
35 Sam De Pelsmaeker

OOSTERZELE (BK)
(juniors - 150 dln)
25 Feddrik Lauwens, 36 Jonas Volkaert, 45 Aaron Van der Beken, 57 Simon De Graeve , 91 Zion Punnewaert, 107 Yorgo Baeyens, 108 Ruben Debouver, 134 Alexander Cromheecke , 137 Milan Gosseye

RAMSEL HERSELT
(juniors - 88 dln)
2 Lander Scheers , 29 Donovan Kestens, 64 Gilles Heylen

KRUISHOUTEM
(nieuwelingen - 70 dln)
1 Toon Stippelmans, 9 Bjarne De Schrijver, 16 Marlo Galle, 19 Senne Van de Velde, 27 Yente Van Lierde, 53 Lars Walravens, 60 Lennert Baele

KRUISHOUTEM (tijdrit)
(nieuwelingen - 71 dln)
4 Toon Stippelmans, 13 Senne Van de Velde, 27 Lars Walravens, 42 Yente Van Lierde, 52 Marlo Galle, 53 Bjarne De Schrijver, 70 Lennert Baele

SINT-MARTENS-BODEGEM
(nieuwelingen - 59 dln)
11 Axandre Van Petegem, 14 Brent Beeckman, 33 Achille Demares

27 mei 2017
KRUISHOUTEM
(aspiranten 12j. - 17 dln)
9 Basiel Baert, 10 Romain Dierick

KRUISHOUTEM
(aspiranten 13j. - 33 dln)
5 Runar De Schrijver, 6 Joshua Vandenbossche, 8 Axander De Clercq, 9 Arne De Vuyst, 19 Shania De Prijck, 20 Gaëtan De Groote, 22 Loïc De Groote

KRUISHOUTEM (meisjes)
(aspiranten 13j. - 1 dln)
1 Shania De Prijck

KRUISHOUTEM
(aspiranten 14j. - 21 dln)
1 Kenzo Gaytant, 3 Stef Janseghers, 9 Jan Kino, 17 Thibault Goethals , 22 Silke Vanderstraeten, 23 Luca Hoeckman

KRUISHOUTEM (meisjes)
(aspiranten 14j. - 2 dln)
2 Silke Vanderstraeten

Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
(aspiranten 14j. - 31 dln)
1 Fien Masure

Tour de Himmelfart 2017 – U15P - koninginnerit 43,8 km
(aspiranten 14j. - 31 dln)
2 Fien Masure

OETINGEN
(juniors - 109 dln)
19 Jarne Van der Haegen, 21 Yentl Vandevelde, 30 Jordi Dewit, 39 Ben Kerremans, 51 Tim De Greef
DNF Johan De Buck, Thomas De Vuyst, Casper François

MERELBEKE-MOLENHOEK
(nieuwelingen - 44 dln)
23 Louis Bertens, 25 Vic Lemaitre, 27 Lars Walravens
DNF Lennert Baele

Noord Drentse Dorpenomloop
(nieuwelingen)
7 Yevgeny Van Olmen, 11 Ben Squire, 16 Joost Bekaert, 45 Robbe De Weert , 72 Elias Wynant, 73 Wout Van Der Meulen

PEPINGEN BOGAARDEN
(nieuwelingen - 40 dln)
3 Arnout Van den Borre

26 mei 2017
Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
(aspiranten 14j. - 33 dln)
1 Fien Masure

Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
(aspiranten 14j. - 33 dln)
1 Fien Masure

25 mei 2017
ERPE-MERE
(aspiranten 12j. - 25 dln)
4 Basiel Baert, 10 Ronan De Lil, 16 Senne Buyse, 22 Niels Christiaens
DNF Victor Hoorens, Thomas Soetens

HOBOKEN
(aspiranten 12j. - 15 dln)
2 Milan Van Den Haute

LEDEGEM
(aspiranten 12j. - 22 dln)
4 Tanghi Govaert

ERPE-MERE
(aspiranten 13j. - 34 dln)
14 Tyler Desmet, 19 Arne De Vuyst, 26 Shania De Prijck, 27 Gaëtan De Groote, 28 Loïc De Groote

ERPE-MERE (meisjes)
(aspiranten 13j. - 2 dln)
2 Shania De Prijck

HOBOKEN
(aspiranten 13j. - 30 dln)
11 Liam Punnewaert

Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
(aspiranten 14j. - 36 dln)
1 Fien Masure

ERPE-MERE
(aspiranten 14j. - 26 dln)
2 Kenzo Gaytant, 4 Stef Janseghers, 13 Jan Kino, 19 Stijn Martens, 21 Thibault Goethals , 22 Brooklyn De Meuter

ERPE-MERE (meisjes)
(aspiranten 14j. - 2 dln)
1 Brooklyn De Meuter

HOBOKEN
(aspiranten 14j. - 24 dln)
24 Silke Vanderstraeten

Tour de Himmelfart 2017 – U15P - wegrit 32,6 km
(aspiranten 14j. - 36 dln)
2 Fien Masure

HARELBEKE
(juniors - 50 dln)
11 Michiel Van Durme, 43 Donovan Kestens

Omloop der 3 Provincies Outrijve
(juniors - 129 dln)
39 Ruben Debouver, 45 Tim De Greef, 50 Yentl Vandevelde
DNF Pieterjan Vercruysse, Loewie De Smet

PEPINGEN BOGAARDEN
(juniors - 29 dln)
5 Jarne Van der Haegen, 8 Simon De Graeve , 12 Sam De Pelsmaeker , 26 Thomas De Vuyst

SCHOOT-TESSENDERLO
(juniors - 44 dln)
4 Lander Scheers

SINT-MARTENS-BODEGEM
(juniors - 52 dln)
17 Jordi Dewit
DNF Casper François

SLEIDINGE
(juniors - 38 dln)
, DNF Johan De Buck

OUDENAARDE (tijdrit)
(miniemen 10j. - 13 dln)
2 Jasper Christiaens

OUDENAARDE
(miniemen 11j. - 12 dln)
4 Jasper Christiaens, 19 Kiandro Mannaert
DNF Lander De Stercke

OUDENAARDE (tijdrit)
(miniemen 11j. - 23 dln)
16 Lander De Stercke, 18 Kiandro Mannaert

HOBOKEN (dames)
(nieuwelingen - 36 dln)
9 Maaike Vanderstraeten, 11 Kirin Punnewaert

LAARNE (VK 1e jaars)
(nieuwelingen - 103 dln)
11 Senne Van de Velde, 51 Elias Wynant, 61 Yente Van Lierde, 79 Achille Demares

LAARNE (VK 2e jaars)
(nieuwelingen - 108 dln)
2 Jenno Berckmoes, 9 Robbe De Weert , 10 Ben Squire, 12 Maxim Nonneman, 13 Toon Stippelmans, 17 Jago Willems, 45 Arnout Van den Borre, 47 Bjarne De Schrijver, 65 Joost Bekaert, 80 Brent Beeckman, 86 Yevgeny Van Olmen

SLEIDINGE
(nieuwelingen - 45 dln)
13 Louis Bertens, 27 Lander Ongena

ZWEVEGEM KREUPEL
(nieuwelingen - 47 dln)
4 Axandre Van Petegem, 6 Marlo Galle, 21 Lars Walravens

21 mei 2017
SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(aspiranten 12j. - 27 dln)
3 Victor Hoorens, 8 Tanghi Govaert, 23 Senne Buyse

SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(aspiranten 13j. - 48 dln)
12 Tyler Desmet, 23 Liam Punnewaert, 27 Shania De Prijck, 31 Joshua Vandenbossche, 42 Gaëtan De Groote
DNF Loïc De Groote

SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
(aspiranten 13j. - 3 dln)
2 Shania De Prijck

VELDEGEM
(aspiranten 13j. - 29 dln)
1 Runar De Schrijver

SINT-KORNELIS-HOREBEKE
(aspiranten 14j. - 52 dln)
2 Xander Hubo, 13 Kenzo Gaytant, 16 Stef Janseghers, 19 Fien Masure, 32 Jan Kino, 43 Brooklyn De Meuter , 44 Thibault Goethals , 45 Maarten Carobel, 46 Silke Vanderstraeten

SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
(aspiranten 14j.)
1 Fien Masure, 2 Brooklyn De Meuter , 3 Silke Vanderstraeten

KORTESSEM
(juniors - 89 dln)
11 Lander Scheers

Ronde van Axel - slotrit
(juniors)
34 Alexander Cromheecke , 81 Yorgo Baeyens
DNF Ben Kerremans, Feddrik Lauwens, Jonas Volkaert

SINT-BAAFS-VIJVE
(juniors - 97 dln)
22 Michiel Van Durme, 44 Pieterjan Vercruysse, 58 Zion Punnewaert, 61 Lucas De Mangelaere
DNF Johan De Buck

WAARSCHOOT
(juniors - 76 dln)
3 Aaron Van der Beken, 15 Donovan Kestens, 26 Loewie De Smet, 40 Tim De Greef, 41 Milan Gosseye, 55 Thomas De Vuyst
DNF Jarne Van der Haegen

GINGELOM
(nieuwelingen - 83 dln)
1 Toon Stippelmans, 5 Ben Squire, Yevgeny Van Olmen

HOOGLEDE ST-JOZEF
(nieuwelingen - 88 dln)
11 Marlo Galle, 32 Achille Demares

Othee
(nieuwelingen - 57 dln)
6 Maxim Nonneman

WAARSCHOOT
(nieuwelingen)
1 Jenno Berckmoes, 3 Brent Beeckman, 7 Bjarne De Schrijver, 11 Senne Van de Velde, 43 Wout Van Der Meulen, 54 Louis Bertens, 67 Lennert Baele, 70 Lars Walravens
DNF Lander Ongena

20 mei 2017
Grandglise
(aspiranten 12j. - 16 dln)
7 Ronan De Lil

Grandglise
(aspiranten 13j. - 30 dln)
DNF Mauro Van De Mergel

RIEMST 1.14 NAT
(juniors - 145 dln) (WOOP 6de)

6 Lander Scheers , 21 Ruben Debouver, 43 Yentl Vandevelde, 44 Simon De Graeve , 47 Jordi Dewit
DNF Zion Punnewaert

Ronde van axel
(juniors - 198 dln)
, Ziek Jonas Volkaert

Ronde van Axel - 2e rit (tijdrit)
(juniors - 171 dln)
55 Alexander Cromheecke , 64 Feddrik Lauwens, 136 Yorgo Baeyens, 138 Jonas Volkaert, 168 Ben Kerremans

Ronde van Axel - 3e rit
(juniors)
59 Alexander Cromheecke , 116 Yorgo Baeyens, 123 Jonas Volkaert, 124 Ben Kerremans, 127 Feddrik Lauwens

Grandglise
(miniemen 11j. - 22 dln)
15 Lander De Stercke

NIEUWRODE
(nieuwelingen - 104 dln)
7 Yevgeny Van Olmen, 17 Arnout Van den Borre, 29 Robbe De Weert
DNF Axandre Van Petegem

19 mei 2017
Ronde van Axel - 1e rit
(juniors - 193 dln)
37 Jonas Volkaert, 59 Yorgo Baeyens, 94 Alexander Cromheecke , 116 Feddrik Lauwens, 165 Ben Kerremans
DNF Robbe Snels

14 mei 2017
Ellignies-Sainte-Anne
(aspiranten 12j. - 21 dln)
10 Tanghi Govaert, 11 Ronan De Lil

WATERVLIET
(aspiranten 12j. - 25 dln)
1 Milan Van Den Haute, 2 Victor Hoorens, 5 Romain Dierick, 14 Senne Buyse

Poperinge
(aspiranten 13j. - 26 dln)
9 Joshua Vandenbossche

WATERVLIET
(aspiranten 13j. - 40 dln)
4 Runar De Schrijver, 9 Axander De Clercq, 21 Arne De Vuyst

Ellignies-Sainte-Anne
(aspiranten 14j.)
1 Kenzo Gaytant, 11 Fien Masure

Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
(aspiranten 14j. - 2 dln)
1 Fien Masure

WATERVLIET
(aspiranten 14j. - 41 dln)
1 Xander Hubo, 37 Brooklyn De Meuter

WATERVLIET (meisjes)
(aspiranten 14j. - 4 dln)
4 Brooklyn De Meuter

DENDERHOUTEM (PK O-Vl.)
(juniors - 122 dln)
7 Milan Gosseye, 11 Aaron Van der Beken, 13 Yentl Vandevelde, 20 Jonas Volkaert, 26 Michiel Van Durme, 31 Zion Punnewaert, 37 Yorgo Baeyens, 40 Simon De Graeve
DNF Johan De Buck, Lucas De Mangelaere, Loewie De Smet, Thomas De Vuyst, Jorn Frix, Ben Kerremans, Donovan Kestens, Antoon Scheldeman, Jarne Van der Haegen, Pieterjan Vercruysse

HOELEDEN-KORTENAKEN (PK Vl-Brab)
(juniors - 74 dln)
21 Casper François, 33 Jordi Dewit

Ellignies-Sainte-Anne
(miniemen 11j. - 18 dln)
9 Lander De Stercke

BOEZINGE (dames)
(nieuwelingen - 39 dln)
19 Kirin Punnewaert, 20 Maaike Vanderstraeten

TORHOUT
(nieuwelingen - 72 dln)
23 Elias Wynant, 51 Rune Penne
DNF Axandre Van Petegem

VORSELAAR (Topcomp)
(nieuwelingen - 119 dln)
3 Yevgeny Van Olmen, 14 Ben Squire, 22 Robbe De Weert , 33 Senne Van de Velde, 35 Marlo Galle, 40 Toon Stippelmans (groene trui), 43 Maxim Nonneman, 51 Arnout Van den Borre, 58 Jago Willems (bolletjestrui)
DNF Brent Beeckman, Jenno Berckmoes

13 mei 2017
HERENTALS (PK Antw.)
(juniors - 98 dln)
5 Alexander Cromheecke , 10 Feddrik Lauwens, 28 Lander Scheers , 66 Robbe Snels

AALBEKE
(nieuwelingen - 82 dln)
4 Senne Van de Velde, 75 Nils Braem

ZOTTEGEM - ERWETEGEM
(nieuwelingen - 106 dln)
4 Joost Bekaert, 6 Ben Squire, 25 Bjarne De Schrijver, 29 Wout Van Der Meulen, 41 Achille Demares
DNF Lennert Baele, Yente Van Lierde, Axandre Van Petegem, Lars Walravens, Louis Bertens, Elias Wynant, Vic Lemaitre, Lander Ongena

07 mei 2017
Montignies-lez-Lens
(aspiranten 12j. - 26 dln)
1 Mauro Van De Mergel, 17 Shania De Prijck

WAREGEM (reeks 1)
(aspiranten 12j. - 29 dln)
15 Ronan De Lil, 19 Milan Van Den Haute

WAREGEM (reeks 2)
(aspiranten 12j. - 28 dln)
3 Victor Hoorens, 7 Romain Dierick

Montignies-lez-Lens (meisjes)
(aspiranten 13j. - 2 dln)
1 Shania De Prijck

WAREGEM (reeks 1)
(aspiranten 13j. - 39 dln)
5 Runar De Schrijver, 6 Tyler Desmet, 20 Joshua Vandenbossche, 21 Liam Punnewaert

WAREGEM (reeks 2)
(aspiranten 13j. - 36 dln)
17 Axander De Clercq, 19 Arne De Vuyst

Montignies-lez-Lens
(aspiranten 14j. - 52 dln)
4 Xander Hubo

Waregem
(aspiranten 14j.)
1 Kenzo Gaytant

WAREGEM (meisjes)
(aspiranten 14j. - 4 dln)
1 Fien Masure

WAREGEM (reeks 1)
(aspiranten 14j. - 37 dln)
3 Fien Masure, 5 Stef Janseghers

Retinne
(juniors - 37 dln)
16 Ben Kerremans

VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO
(juniors - 158 dln) (WOOP 7de)

25 Milan Gosseye, 33 Aaron Van der Beken, 35 Jonas Volkaert, 49 Yorgo Baeyens, 97 Feddrik Lauwens, 115 Alexander Cromheecke

WIJER
(juniors - 37 dln)
19 Pieterjan Vercruysse

MERELBEKE (PK O-Vl. 1e jaars)
(nieuwelingen - 61 dln)
5 Senne Van de Velde, 10 Axandre Van Petegem, 14 Achille Demares, 18 Elias Wynant, 28 Lars Walravens
DNF Vic Lemaitre, Lander Ongena, Rune Penne, Yente Van Lierde

MERELBEKE (PK O-Vl. 2e jaars)
(nieuwelingen - 63 dln)
4 Brent Beeckman, 15 Jenno Berckmoes, 21 Maxim Nonneman, 22 Arnout Van den Borre, 23 Bjarne De Schrijver, 34 Ben Squire, 41 Wout Van Der Meulen, 42 Joost Bekaert
DNF Lennert Baele, Louis Bertens, Nils Braem, Brent Laurier

SINAAI (dames)
(nieuwelingen - 48 dln)
13 Maaike Vanderstraeten, 22 Kirin Punnewaert

06 mei 2017
Montignies-lez-Lens
(aspiranten 12j. - 17 dln)
11 Tanghi Govaert, Tanghi Govaert

MERCHTEM-PEIZEGEM
(juniors - 21 dln)
1 Lander Scheers , 23 Tim De Greef, 25 Casper François
DNF Donovan Kestens

SINAAI-WAAS
(juniors - 85 dln)
4 Jarne Van der Haegen, 7 Zion Punnewaert, 30 Jordi Dewit
DNF Thomas De Vuyst, Robbe Snels

ZWEVEGEM-KAPPAERT
(juniors - 112 dln)
18 Simon De Graeve , 34 Yentl Vandevelde, 72 Michiel Van Durme

Montignies-lez-Lens
(miniemen 11j. - 17 dln)
11 Lander De Stercke

DE HAAN - VOSSESLAG (PK W-Vl. 1e jaars)
(nieuwelingen - 49 dln)
8 Marlo Galle

HERFELINGEN-HERNE (PK Vl.Brab. 2e jaars)
(nieuwelingen - 49 dln)
12 Jago Willems

LICHTAART (PK Antw. 2e jaars)
(nieuwelingen - 60 dln)
3 Robbe De Weert , 6 Yevgeny Van Olmen, 48 Toon Stippelmans

01 mei 2017
DRONGEN
(aspiranten 12j. - 41 dln)
3 Milan Van Den Haute, 6 Victor Hoorens, 14 Romain Dierick, 15 Ronan De Lil, 35 Senne Buyse

HOOGLEDE
(aspiranten 12j. - 40 dln)
24 Niels Christiaens

DRONGEN
(aspiranten 13j. - 50 dln)
6 Mauro Van De Mergel, 9 Tyler Desmet, 12 Arne De Vuyst, 16 Axander De Clercq, 31 Gaëtan De Groote, 44 Loïc De Groote

HOOGLEDE
(aspiranten 13j. - 53 dln)
13 Runar De Schrijver

BK TT Anzegem
(aspiranten 14j. - 49 dln)
3 Kenzo Gaytant, 17 Xander Hubo

DRONGEN
(aspiranten 14j. - 50 dln)
15 Thibault Goethals , 22 Jan Kino, 26 Jari Valentine, 32 Stijn Martens, 37 Brooklyn De Meuter , 43 Silke Vanderstraeten

DRONGEN (meisjes)
(aspiranten 14j. - 4 dln)
2 Brooklyn De Meuter , 4 Silke Vanderstraeten

BERLARE
(juniors - 61 dln)
9 Casper François
DNF Michiel Van Durme

BK TT Anzegem
(juniors - 34 dln)
15 Feddrik Lauwens

HOBOKEN
(juniors - 69 dln)
1 Alexander Cromheecke , 6 Robbe Snels, 26 Zion Punnewaert, 40 Tim De Greef

NINOVE
(juniors - 21 dln)
4 Sam De Pelsmaeker , 18 Donovan Kestens, 19 Thomas De Vuyst, 20 Johan De Buck

STER DER VLAAMSE ARDENNEN (rit 3)
(juniors)
35 Jonas Volkaert, 41 Aaron Van der Beken, 51 Simon De Graeve , 60 Jarne Van der Haegen, 61 Milan Gosseye, 63 Jordi Dewit

HOOGLEDE
(miniemen 10j. - 29 dln)
7 Jasper Christiaens

BK TT Anzegem (1e jaars)
(nieuwelingen - 29 dln)
6 Senne Van de Velde

BK TT Anzegem (2e jaars)
(nieuwelingen - 40 dln)
4 Ben Squire, 7 Jenno Berckmoes, 10 Toon Stippelmans, 28 Robbe De Weert , 39 Jago Willems

DOTTENIJS
(nieuwelingen - 30 dln)
7 Marlo Galle, 17 Louis Bertens, 20 Lander Ongena

Hoboken (Antwerpen)
(nieuwelingen - 98 dln)
15 Joost Bekaert

Marcel Janssens Memorial Hoboken
(nieuwelingen)
2 Yevgeny Van Olmen

NINOVE
(nieuwelingen - 30 dln)
13 Wout Van Der Meulen, 21 Lars Walravens, 24 Rune Penne, 26 Lennert Baele


Alle uitslagen 2017
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 97
          Tweede plaats : 80
                    Derde plaats : 66

...meer details...


Zegestanden 2017

Baele Ben (juniors)
     01. 19-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u33m00s
     02. 21-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u30m56s

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-20.0 km - 39m23s
     02. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)
     03. 02-09-2017 : WETTEREN-20.68 km - 35m04s
     04. 09-09-2017 : OTTERGEM-19.5 km - 37m45s
     05. 17-09-2017 : MOL EZAART-20.0 km - 35m06s

Beeckman Brent (nieuwelingen)
     01. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)

Berckmoes Jenno (nieuwelingen)
     01. 26-03-2017 : KNESSELARE
     02. 21-05-2017 : WAARSCHOOT

Christiaens Jasper (miniemen)
     01. 08-07-2017 : Ere
     02. 13-08-2017 : KNESSELARE-10.0 km - 12m45s
     03. 03-09-2017 : GISTEL-11.0 km - 20m29s

Cromheecke Alexander (juniors)
     01. 01-05-2017 : HOBOKEN

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens (meisjes)
     02. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM (meisjes)
     03. 05-08-2017 : MAARKEDAL-24.29 km - 53m10s
     04. 03-09-2017 : POMMEROEUL (meisjes)-25,2km - 42m35s
     05. 10-09-2017 : WORTEGEM-24.0 km - 44m58s

De Meuter Brooklyn (aspiranten)
     01. 25-05-2017 : ERPE-MERE (meisjes)

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 21-05-2017 : VELDEGEM

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 01-07-2017 : ZULTE-25.52 km - 42m20s

François Casper (juniors)
     01. 02-04-2017 : Tourinnes-Saint-Lambert

Gaytant Kenzo (aspiranten)
     01. 09-04-2017 : RAMSEL
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 07-05-2017 : Waregem
     04. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne
     05. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM
     06. 02-07-2017 : TOLLEMBEEK-34.0 km - 59m59s
     07. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-35.0 km - 58m38s
     08. 03-09-2017 : POMMEROEUL-35,0km - 59m05s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 02-07-2017 : ESPLECHIN-19,8km - 38m47s

Hubo Xander (aspiranten)
     01. 14-05-2017 : WATERVLIET
     02. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     03. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     04. 23-07-2017 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-34.1 km - 58m49s

Masure Fien (aspiranten)
     01. 02-04-2017 : MOL HESSIE (meisjes)
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT - dames
     03. 17-04-2017 : DENDERHOUTEM (meisjes)
     04. 23-04-2017 : WEMMEL (meisjes)
     05. 29-04-2017 : HARCHIES (meisjes)
     06. 07-05-2017 : WAREGEM (meisjes)
     07. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
     08. 21-05-2017 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
     09. 25-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
     10. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
     11. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
     12. 27-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
     13. 05-06-2017 : BEVEREN (Provinciaal Kampioenschap)-35.52 km - 58m31s
     14. 25-06-2017 : HERZELE-36.0 km - 1u06m35s
     15. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     16. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     17. 15-08-2017 : FROYENNES (meisjes)
     18. 20-08-2017 : BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)

Nonneman Maxim (nieuwelingen)
     01. 30-04-2017 : TOUR DE LA BASSE-MEUSE
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit
     03. 23-09-2017 : MAARKEDAL-66.0 km - 1u49m07s

Scheers Lander (juniors)
     01. 06-05-2017 : MERCHTEM-PEIZEGEM

Snels Robbe (juniors)
     01. 26-03-2017 : ESSEN
     02. 03-08-2017 : ELEWIJT pistemeeting omnium
     03. 03-09-2017 : MEER (HOOGSTRATEN)-81.0 km - 1u49m00s
     04. 23-09-2017 : GEEL-86.4 km - 1u54m16s

Stippelmans Toon (nieuwelingen)
     01. 08-04-2017 : BACHTE-MARIA-LEERNE
     02. 15-04-2017 : ZUTENDAAL
     03. 21-05-2017 : GINGELOM
     04. 28-05-2017 : KRUISHOUTEM
     05. 30-07-2017 : BK 2e jaars
     06. 17-09-2017 : MEERLE (HOOGSTRATEN)-54.0 km - 1u15m45s
     07. 08-10-2017 : 28e AFFLIGEM CLASSIC (1.17 NAT - Topcomp.)-76 km - 1:49:50

Van Den Haute Milan (aspiranten)
     01. 22-01-2017 : AVS Story cup - laatste manche
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 14-05-2017 : WATERVLIET
     04. 28-05-2017 : STEKENE
     05. 25-06-2017 : HERZELE-21.0 km - 38m04s
     06. 02-07-2017 : MERE-19.8 km - 35m23s
     07. 08-07-2017 : PARIKE-20.2 km - 36m52s
     08. 16-07-2017 : BRECHT-20.0 km - 33m00s
     09. 12-08-2017 : BRAKEL-MICHELBEKE-21.6 km - 44m50s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 23-04-2017 : BRUGGE SINT-PIETERS - reeks 1
     02. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens
     03. 06-07-2017 : ELEWIJT pistemeeting
     04. 13-07-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     05. 29-08-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     06. 03-09-2017 : POMMEROEUL-25,2km - 42m35s

Vanderstraeten Maaike (nieuwelingen)
     01. 01-07-2017 : G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE-1u54m4s
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
     03. 08-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames
     04. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium dames)

Van Olmen Yevgeny (nieuwelingen)
     01. 09-04-2017 : HERK-DE-STAD
     02. 29-04-2017 : HERENTHOUT

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 05-06-2017 : OOSTERZELE-64.0 km - 1u37m04s

Willems Jago (nieuwelingen)
     01. 19-03-2017 : BOUTERSEM
     02. 09-04-2017 : NANDRIN
     03. 09-07-2017 : PARIKE-62.0 km - 1u37m36s
     04. 15-07-2017 : ORROIR-60,9 km - 01u40m12s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22