HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van augustus 2018

31 augustus 2018
Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - rit 1 (nieuwelingen - 78 dln)
6 (gelijkgezet) Achille Demares, Senne Van de Velde, Axandre Van Petegem, Obie Vidts, 59 Gil Gelders


30 augustus 2018
Affligem (piste omnium)
(aspiranten 12j. - 3 dln)
2 Kiandro Mannaert

Affligem (piste omnium)
(aspiranten 13j. - 8 dln)
1 Basiel Baert, 2 Ronan De Lil

Affligem (piste omnium)
(juniors)
1 Ben Squire

Affligem (piste omnium)
(nieuwelingen - 6 dln)
1 Ryan Segers

29 augustus 2018
BAARDEGEM
(Juniores - 61 dln) (88.0 km - 1u57m15s)

9 Jenno Berckmoes (+0m24s)

BAARDEGEM
(Nieuwelingen - 31 dln) (63.0 km - 1u31m22s)

11 Gil Gelders, 15 Stef Janseghers, 18 Arno Demuynck

DIKSMUIDE-KEIEM
(Nieuwelingen - 39 dln) (65.0 km - 2u29m37s)

22 Victor Vercouillie

OVERIJSE
(Nieuwelingen - 24 dln) (50.0 km - 1u22m09s)

3 Elias Wynant

28 augustus 2018
rumbeke piste sprinttornooi
(aspiranten 13j. - 7 dln)
1 Basiel Baert

27 augustus 2018
WOUBRECHTEGEM
(Juniores - 34 dln) (80.4 km - 1u57m23s)

10 Maxim Nonneman (+1m05s), 13 Ben Kerremans (+1m05s), 21 Thomas De Vuyst (+1m05s), 24 Pieterjan Vercruysse (+3m32s), 27 Wout Van Der Meulen (+4m35s)

26 augustus 2018
BEERNEM
(Aspiranten 12 J. - 22 dln) (21.66 km - 35m01s)

17 Kiandro Mannaert (+2m05s), 20 Lou Billiet (+5m27s)

Kids Berlin Tour (eindklassement)
(aspiranten 12j. - 41 dln)
14 Cleo Kiekens

BEERNEM
(Aspiranten 13 J. - 47 dln) (26.4 km - 42m58s)

3 Victor Hoorens, 19 Tanghi Govaert, 29 Shania De Prijck

Saint-Ghislain
(aspiranten 13j. - 13 dln)
1 Basiel Baert, Basiel Baert

BEERNEM
(Aspiranten 14 J. - 52 dln) (45.0 km - 1u12m46s)

2 Tyler Desmet, 3 Liam Punnewaert, 15 Runar De Schrijver (+0m03s), 17 Joshua Vandenbossche (+1m54s), 19 Loic De Groote (+2m29s), 24 Axander De Clercq (+3m00s), 29 Arne De Vuyst (+4m12s)

Kids Berlin Tour (wegrit)
(aspiranten 14j. - 41 dln)
23 Cleo Kiekens (35,16 km)

Rumst
(aspiranten 14j. - 38 dln)
3 Mauro Van De Mergel

BEERNEM
(Aspiranten GP STATIE-KERMIS 14 J. MEISJES - 4 dln) (26.4 km - 42m58s)

2 Shania De Prijck

ZOTTEGEM - ERWETEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 47 dln) (74.4 km - 2u10m17s)

12 Fien Masure (+0m00s), 20 Femke Van Goethem (+0m01s), 30 Manon De Tier (+7m42s), 32 Phoebe De Pessemier (+10m42s), 33 Yenna Vandeputte (+10m42s), 36 Maaike Vanderstraeten (+10m42s)

ZOTTEGEM - ERWETEGEM
(Dames Nieuwelingen - 23 dln) (2u10m17s)

8 Fien Masure (+0m00s), 12 Femke Van Goethem (+0m01s), 18 Manon De Tier (+7m42s), 20 Phoebe De Pessemier (+10m42s), 21 Yenna Vandeputte (+10m42s)

TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 138 dln) (117 km - 2:39:15)

9 Aaron Van der Beken (+ 0u0m0s), 15 Milan Gosseye (+ 0u0m0s), 32 Yentl Vandevelde (+ 0u0m0s), 49 Toon Stippelmans (+ 0u0m0s), 77 Ben Squire (+ 0u2m44s)
DNF Lander Scheers

BEERNEM
(Miniemen 11 J. - 31 dln) (14.4 km - 25m46s)

2 Maurice Hoorens (+1m02s), 16 Tijl Thomas (+1m25s), 17 Karsten De Loor (+1m25s)

BEERNEM
(Miniemen 9 J - MEISJES - 3 dln) (5.4 km - 13m00s)

1 Eléna De Pessemier

BEERNEM
(Miniemen 9 J. - 12 dln) (5.4 km - 10m16s)

10 Eléna De Pessemier (+2m44s)

BERLARE - UITBERGEN
(Nieuwelingen - 23 dln) (64.0 km - 1u46m46s)

3 Elias Wynant (+1m25s), 19 Ril Laureyns (+6m22s)

NEDERHASSELT
(Nieuwelingen - 103 dln) (80 km - 1:56:46)

12 Obie Vidts (+ 0u0m16s), 21 Stef Janseghers (+ 0u0m16s), 67 Senne Van de Velde (+ 0u0m26s), 68 Axandre Van Petegem (+ 0u0m26s)

STEENDORP
(Nieuwelingen - 31 dln) (66.5 km - 1u44m30s)

3 Ryan Segers

VICHTE
(Nieuwelingen - 44 dln) (67.2 km - 1u32m28s)

1 Lander Ongena, 10 Iyen Cristofano, 11 Victor Vercouillie, 15 Lars Walravens, 24 Achille Demares (+0m15s), 26 Arno Demuynck (+1m10s)

ZWEVEZELE VANNEKE
(Nieuwelingen - 28 dln) (40.0 km - 1u05m44s)

3 Rune Penne (+0m09s)

25 augustus 2018
Kids Berlin Tour (wegrit)
(aspiranten 14j. - 42 dln)
18 Cleo Kiekens (51,6 km)

OVERMERE BERLARE
(Juniores - 33 dln) (90.0 km - 2u24m06s)

3 Ben Kerremans, 24 Lucas De Mangelaere (+8m30s)
DNF Lennert Baele, Bjarne De Schrijver

PUURS
(Juniores - 27 dln) (95.2 km - 2u18m04s)

4 Jenno Berckmoes

VOSSEM
(Juniores - 30 dln) (88.8 km - 2u12m00s)

1 Jago Willems

OTTERGEM
(Nieuwelingen - 33 dln) (60.0 km - 1u31m24s)

7 Lars Walravens (+0m40s), 8 Ryan Segers (+1m53s), 12 Ril Laureyns (+1m53s), 13 Elias Wynant (+1m53s), 20 Stijn Martens (+1m53s)
DNF Xander Hubo, Yente Van Lierde, Luca Hoeckman

24 augustus 2018
Kids Berlin Tour (ind. tijdrit)
(aspiranten 14j. - 43 dln)
13 Cleo Kiekens (12 km - 16m43s)

23 augustus 2018
Affligem
(aspiranten 12j. - 3 dln)
2 Kiandro Mannaert

affligem omnium piste
(aspiranten 13j. - 7 dln)
3 Basiel Baert

Affligem (piste omnium)
(dames jeugd - 3 dln)
3 Yenna Vandeputte

VRESSE (klimkoers)
(juniors - 83 dln)
10 Maxim Nonneman, 12 Arnout Van den Borre, 15 Jago Willems, 38 Robbe De Weert
DNF Runar De Schrijver, Thomas De Vuyst

Affligem (piste omnium)
(nieuwelingen - 13 dln)
6 Ryan Segers

VRESSE (klimkoers)
(nieuwelingen - 98 dln)
4 Gil Gelders, 22 Achille Demares, 33 Obie Vidts, 35 Arno Demuynck, 37 Senne Van de Velde, 50 Victor Vercouillie
DNF Senne Bogaerts, Lander Ongena, Jan Kino

22 augustus 2018
ERPE-MERE
(Juniores - 33 dln) (93.8 km - 2u26m20s)

1 Yentl Vandevelde, 6 Wout Van Der Meulen (+3m02s)

GEETBETS
(Juniores - 40 dln) (85.0 km - 1u57m08s)

3 Lander Scheers

TORHOUT
(Juniores - 23 dln) (92.0 km - 2u14m15s)

3 Ben Kerremans

VRESSE (klimkoers)
(juniors - 44 dln)
DNF Maaike Vanderstraeten

RUISELEDE
(Nieuwelingen - 34 dln) (66.0 km - 1u42m26s)

8 Rune Penne (+0m47s)

20 augustus 2018
BALEGEM
(Juniores - 21 dln) (99.6 km - 2u18m35s)

1 Aaron Van der Beken

19 augustus 2018
Quaregnon BK tijdrijden
(aspiranten 13j. - 54 dln)
18 Basiel Baert

Quaregnon BK wegrit
(aspiranten 13j. - 54 dln)
10 Basiel Baert

QUAREGNON BK
(aspiranten 14j. - 20 dln)
7 Cleo Kiekens

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Aspiranten GP D&D DAKWERKEN - 12 J. - 21 dln) (19.5 km - 38m43s)

13 Kiandro Mannaert (+0m15s)

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Aspiranten GP D&D DAKWERKEN - 13 J. - 44 dln) (24.0 km - 43m27s)

37 Milan Termote (+4m12s)

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Aspiranten GP D&D DAKWERKEN - 14 J. - 48 dln) (34.5 km - 56m32s)

13 Arne De Vuyst

LEDEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 25 dln) (56.4 km - 1u35m10s)

16 Celien Van Damme (+0m32s), 20 Maaike Vanderstraeten (+0m32s)

LENNIK
(Juniores - 60 dln) (95.2 km - 2u24m35s)

40 Thomas De Vuyst (+0m45s)

OOIKE
(Juniores - 19 dln) (81.6 km - 2u02m13s)

DNF Lucas De Mangelaere

TIELT
(Juniores - 22 dln) (84.0 km - 2u05m35s)

11 Wout Van Der Meulen (+4m00s)

BOUCLES DE L OISE - Etape 2 (TT)
(juniors - 95 dln)
16 Ben Squire, 17 Lander Scheers , 25 Ben Kerremans, 46 Jenno Berckmoes, 49 Yentl Vandevelde, 88 Yevgeny Van Olmen

BOUCLES DE L OISE - Etape 3
(juniors - 92 dln) (WOOP 2de)

5 Jenno Berckmoes, 8 Lander Scheers , 22 Yentl Vandevelde (2de eindklassement op 5 sec), 25 Ben Kerremans
DNF Ben Squire, Yevgeny Van Olmen

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Miniemen GP D&D DAKWERKEN - 11 J. - 28 dln) (15.0 km - 29m21s)

15 Karsten De Loor (+0m35s)

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Miniemen GP D&D DAKWERKEN - 9 J MEISJES - 2 dln) (4.5 km - 9m11s)

1 Eléna De Pessemier

TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)
(Miniemen GP D&D DAKWERKEN - 9 J. - 6 dln) (4.5 km - 9m11s)

5 Eléna De Pessemier

Berg (Nederland)
(nieuwelingen - 34 dln)
22 Fien Masure

IZEGEM KACHTEM
(Nieuwelingen - 65 dln) (69.6 km - 1u45m13s)

4 Rune Penne, 5 Axandre Van Petegem (+0m05s), 18 Victor Vercouillie (+0m05s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (69 km - 1:39:55)

39 Elias Wynant (+ 0u0m0s), 63 Ryan Segers (+ 0u0m0s), 65 Arno Demuynck (+ 0u0m0s), 87 Ril Laureyns (+ 0u0m0s), 109 Xander Hubo (+ 0u6m0s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (eindklassement)
(nieuwelingen - 118 dln) (WOOP 9e op 24 ploegen)

11 Ryan Segers, 49 Elias Wynant, 50 Arno Demuynck, 81 Ril Laureyns, 103 Xander Hubo

18 augustus 2018
BALEGEM
(Juniores - 79 dln) (2u32m43s)

38 Bjarne De Schrijver (+ 1 r)
DNF Lennert Baele

INGELMUNSTER
(Juniores - 82 dln) (93,6 km - 2:11:00)

22 Arnout Van den Borre (+ 0u0m55s), 32 Maxim Nonneman (+ 0u0m55s), 37 Milan Gosseye (+ 0u0m55s), 44 Simon De Graeve (+ 0u0m55s), 48 Robbe De Weert (+ 0u0m55s)
DNF Thomas De Vuyst

BOUCLES DE L OISE - Etape 1
(juniors - 99 dln)
1 Yentl Vandevelde, 17 Lander Scheers , 44 Jenno Berckmoes, 47 Ben Squire, 48 Ben Kerremans, 57 Yevgeny Van Olmen

Braives
(nieuwelingen - 35 dln)
18 Jan Kino

KORTEMARK-EDEWALLE
(Nieuwelingen - 56 dln) (62.4 km - 1u29m38s)

4 Senne Van de Velde, 11 Senne Bogaerts (+1m36s), 24 Lander Ongena (+1m36s)

MERE
(Nieuwelingen - 27 dln) (64.0 km - 1u44m10s)

2 Gil Gelders, 7 Obie Vidts (+5m04s), 9 Stef Janseghers (+5m04s)

TOLLEMBEEK
(Nieuwelingen - 33 dln) (68.0 km - 1u38m55s)

1 Axandre Van Petegem, 13 Achille Demares, 16 Lars Walravens (+0m35s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (67,5 km - 1:42:10)

48 Arno Demuynck (+ 0u0m32s), 51 Ryan Segers (+ 0u0m32s), 54 Elias Wynant (+ 0u0m32s), 101 Ril Laureyns (+ 0u8m0s), 102 Xander Hubo (+ 0u8m0s), 46 Ryan Segers (+ 0u0m10s), 53 Ril Laureyns (+ 0u0m10s), 57 Arno Demuynck (+ 0u0m10s), 77 Elias Wynant (+ 0u0m10s), 81 Xander Hubo (+ 0u1m25s)

15 augustus 2018
WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 23 dln) (19.89 km - 36m37s)

19 Kiandro Mannaert (+5m38s), 20 Lou Billiet (+5m38s)

WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 35 dln) (24.31 km - 41m23s)

3 Victor Hoorens, 4 Basiel Baert
DNF Shania De Prijck

Froyennes
(aspiranten 13j. - 15 dln)
2 Ronan De Lil (Tijdrit), 3 Ronan De Lil

WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 28 dln) (35.36 km - 58m53s)

1 Tyler Desmet, 6 Joshua Vandenbossche (+0m01s), 15 Loic De Groote (+0m01s), 18 Axander De Clercq (+0m11s), 24 Arne De Vuyst (+3m52s), 25 Jelle Broekaert (+3m52s), 26 Phoebe De Pessemier (+7m29s), 28 Yenna Vandeputte (+11m08s)

WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 2 dln) (35.36 km - 42m18s)

DNF Shania De Prijck

GISTEL
(Aspiranten GP KRISTOF DE JAEGHER - 13 J. - 25 dln) (30.0 km - 46m19s)

20 Henri Vervenne (+1m16s)

EMPTINNEN
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 46 dln)
5 Fien Masure

EMPTINNE
(Dames Nieuwelingen - 24 dln)
4 Fien Masure

BERG-KAMPENHOUT
(Juniores - 118 dln) (126 km - 2:56:06)

3 Jago Willems (+ 0u0m1s), 23 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m34s), 25 Arnout Van den Borre (+ 0u0m34s), 31 Robbe De Weert (+ 0u0m34s), 51 Brent Beeckman (+ 0u0m34s), 78 Bjarne De Schrijver (+ 0u0m34s)

DENDERBELLE
(Juniores - 53 dln) (96.0 km - 2u20m30s)

4 Yentl Vandevelde, 22 Thomas De Vuyst (+4m14s), 25 Wout Van Der Meulen (+4m17s), 41 Lucas De Mangelaere (+4m38s), 44 Lennert Baele (+4m38s)

KEIZER DER RUPELSTREEK RUMST
(Juniores - 36 dln) (90.2 km - 2u08m13s)

3 Lander Scheers

LAUWE
(Juniores - 65 dln) (93.0 km - 2u18m35s)

14 Ben Kerremans (+0m25s)

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 11 JAAR (U12) - 22 dln) (15.54 km - 28m36s)

1 Maurice Hoorens, 15 Karsten De Loor

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 11 JAAR (U12) - TIJDRIT - 22 dln) (2.22 km - 3m44s)

1 Maurice Hoorens, 10 Karsten De Loor (+0m29s)

PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST
(Nieuwelingen - 49 dln) (57.4 km - 1u26m35s)

18 Stef Janseghers, 25 Gil Gelders, 30 Rune Penne

12 augustus 2018
Oudenaarde
(aspiranten 12j. - 47 dln)
34 Kiandro Mannaert

MERCHTEM-PEIZEGEM
(Aspiranten 13 J. - 31 dln) (25.0 km - 41m42s)

6 Basiel Baert (+1m09s)

KONTICH-WAARLOOS
(Aspiranten 14 J. - 35 dln) (49.6 km - 1u30m50s)

6 Runar De Schrijver

KRUISHOUTEM
(Juniores - 93 dln) (86.4 km - 2u06m07s)

3 Yentl Vandevelde, 9 Arnout Van den Borre (+0m17s), 28 Brent Beeckman (+1m07s), 29 Maxim Nonneman (+1m07s), 37 Pieterjan Vercruysse (+1m07s), 43 Thomas De Vuyst (+1m07s)

LOVENDEGEM
(Juniores - 70 dln) (88.0 km - 2u06m15s)

24 Yevgeny Van Olmen (+0m27s)
DNF Lennert Baele

ZERKEGEM (tijdrit)
(miniemen 11j. - 27 dln)
1 Maurice Hoorens

ZERKEGEM
(Miniemen MEMORIAL EUGEEN DESCHUYTTER - 11 J. - 27 dln) (14.4 km - 28m00s)

2 Maurice Hoorens, 14 Karsten De Loor

TRIPTYQUE ARDENNAIS (eindklassement)
(nieuwelingen)
31 Iyen Cristofano, 32 Achille Demares, 34 Obie Vidts, 36 Senne Van de Velde, 49 Arno Demuynck, 54 Victor Vercouillie, 55 Lars Walravens, 61 Senne Bogaerts

TRIPTYQUE ARDENNAIS (rit 3) (TT)
(nieuwelingen - 122 dln)
32 Iyen Cristofano, 35 Senne Van de Velde, 38 Achille Demares, 41 Senne Bogaerts, 46 Victor Vercouillie, 49 Obie Vidts, 51 Lars Walravens

TRIPTYQUE ARDENNAIS (slotrit)
(nieuwelingen - 82 dln)
1 Senne Van de Velde, 28 Iyen Cristofano, 33 Arno Demuynck, 36 Senne Bogaerts, 44 Achille Demares, 57 Lars Walravens, 62 Victor Vercouillie, 66 Obie Vidts

ZWALM - NEDERZWALM
(Nieuwelingen - 56 dln) (63.0 km - 1u38m48s)

7 Axandre Van Petegem, 12 Ril Laureyns (+0m11s), 19 Elias Wynant (+1m35s), 29 Lander Ongena (+3m35s)
DNF Luca Hoeckman, Xander Hubo, Jan Kino

11 augustus 2018
BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 41 dln) (26.4 km - 50m02s)

7 Ronan De Lil (+1m34s), 16 Victor Hoorens (+4m18s), 23 Tanghi Govaert (+4m33s), 30 Shania De Prijck (+6m27s), 32 Thomas Soetens (+7m36s)

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 54 dln) (36.0 km - 1u06m45s)

3 Tyler Desmet (+0m04s), 23 Mauro Van De Mergel (+2m44s), 24 Liam Punnewaert (+2m44s), 27 Joshua Vandenbossche (+2m51s), 35 Loic De Groote (+4m50s), 40 Arne De Vuyst (+7m50s), 43 Axander De Clercq (+7m54s), 45 Jelle Broekaert (+9m44s)

BRAKEL-MICHELBEKE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 4 dln) (36.0 km - 56m25s)

2 Shania De Prijck (+0m04s)

LIERDE/DEFTINGE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 69 dln) (72.0 km - 2u02m19s)

3 Fien Masure, 12 Femke Van Goethem, 45 Phoebe De Pessemier (+5m07s), 48 Manon De Tier (+5m07s)
DNF Yenna Vandeputte, Celien Van Damme

LIERDE/DEFTINGE
(Dames Nieuwelingen - 41 dln) (2u02m19s)

3 Fien Masure, 9 Femke Van Goethem, 30 Phoebe De Pessemier (+5m07s), 33 Manon De Tier (+5m07s)
DNF Yenna Vandeputte

SINT-LAMBRECHTS-HERK
(Juniores - 11 dln) (84.6 km - 1u59m15s)

50 Toon Stippelmans

ANGREAU-HONNELLES (BvB)
(juniors - 133 dln) (WOOP 7e op 24 ploegen)

13 Jago Willems, 29 Jenno Berckmoes, 35 Ben Squire, 38 Milan Gosseye, 43 Robbe De Weert , 83 Bjarne De Schrijver

HEESTERT
(Nieuwelingen - 52 dln) (70.0 km - 1u46m01s)

17 Elias Wynant (+2m23s)

LIERDE/DEFTINGE
(Nieuwelingen - 83 dln) (64.0 km - 1u34m00s)

38 Stijn Martens (+0m18s), 39 Stef Janseghers (+0m18s), 49 Rune Penne (+0m18s)
DNF Ril Laureyns

TRIPTYQUE ARDENAIS (rit 1)
(nieuwelingen - 135 dln)
31 Victor Vercouillie, 45 Arno Demuynck, 49 Iyen Cristofano, 58 Obie Vidts, 61 Achille Demares, 69 Senne Bogaerts, 70 Lars Walravens, 89 Senne Van de Velde

TRIPTYQUE ARDENNAIS (rit 2)
(nieuwelingen - 122 dln)
27 Achille Demares, 29 Obie Vidts, 30 Iyen Cristofano, 35 Senne Van de Velde, 53 Arno Demuynck, 63 Victor Vercouillie, 66 Lars Walravens, 67 Senne Bogaerts

08 augustus 2018
BEVEREN-WAAS
(Juniores - 71 dln) (96.6 km - 2u07m12s)

31 Yevgeny Van Olmen (+1m20s)

DADIZELE
(Juniores - 57 dln) (86.45 km - 2u05m00s)

40 Lucas De Mangelaere (+3m00s)

07 augustus 2018
Rumbeke (piste)
(aspiranten 13j. - 9 dln)
1 Basiel Baert, 2 Ronan De Lil

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)
(dames nieuwelingen - 6 dln)
1 Fien Masure (11 min 04 sec voorsprong op 2de meisje)

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)
(dames nieuwelingen - 6 dln)
1 Fien Masure (98e van 143)

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)
(nieuwelingen - 118 dln) (WOOP 1ste op 23 ploegen)

1 Senne Van de Velde, 4 Gil Gelders, 11 Axandre Van Petegem (), 51 Jan Kino, 53 Iyen Cristofano, 54 Ryan Segers, 60 Fien Masure, 88 Victor Vercouillie

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)
(nieuwelingen - 143 dln)
28 Axandre Van Petegem, 37 Ryan Segers, 43 Iyen Cristofano, 45 Senne Van de Velde, 57 Jan Kino, 64 Gil Gelders, 98 Fien Masure, 99 Victor Vercouillie

05 augustus 2018
ZINGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 52 dln) (1u40m21s)

9 Femke Van Goethem, 26 Phoebe De Pessemier (+0m07s), 44 Celien Van Damme (+3m20s), 47 Manon De Tier (+3m48s)
DNF Maaike Vanderstraeten

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
(dames nieuwelingen - 13 dln)
1 Fien Masure (80e van 156)

BIERBEEK (BREMT)
(Juniores - 65 dln) (95.5 km - 2u26m48s)

3 Lander Scheers (+1m35s), 6 Toon Stippelmans (+1m45s), 18 Robbe De Weert (+4m45s), 19 Milan Gosseye (+4m45s)

MEER (HOOGSTRATEN)
(Juniores - 52 dln) (80.0 km - 1u52m00s)

DNF Gilles Heylen

TORHOUT (ROZEVELD)
(Juniores - 61 dln) (90.0 km - 2u06m33s)

58 Nils Braem (+6m00s)

Aubel - Thimister - Stavelot (eindklassement)
(juniors) (WOOP 4e op 0 ploegen)
7 Aaron Van der Beken, 20 Jago Willems (3de jongerenkl.), 28 Maxim Nonneman

Aubel - Thimister - Stavelot - rit 3
(juniors - 118 dln) (WOOP 3e op 10 ploegen)

5 Aaron Van der Beken (5de puntenkl.), 10 Jago Willems (1ste jongerenkl.), 33 Maxim Nonneman

Bierbeek
(juniors - 65 dln)
6 Toon Stippelmans

HORRUES
(juniors - 36 dln)
23 Thomas De Vuyst

EGEM (PITTEM)
(Nieuwelingen - 77 dln) (636.0 km - 1u36m00s)

31 Arno Demuynck (+0m20s)

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
(nieuwelingen - 156 dln)
28 Senne Van de Velde, 36 Iyen Cristofano, 45 Gil Gelders, 53 Axandre Van Petegem, 77 Victor Vercouillie, 79 Jan Kino, 80 Fien Masure, 83 Ryan Segers

ZINGEM
(Nieuwelingen - 56 dln) (60.0 km - 1u31m11s)

16 Rune Penne (+0m14s), 27 Elias Wynant (+0m14s), 32 Stijn Martens (+0m14s), 33 Lars Walravens (+0m14s), 38 Lander Ongena (+0m25s), 41 Xander Hubo (+6m48s)
DNF Luca Hoeckman

04 augustus 2018
MAARKEDAL
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 23 dln) (21.0 km - 45m28s)

19 Kiandro Mannaert (+7m23s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 48 dln) (25.0 km - 46m43s)

14 Ronan De Lil (+3m19s), 18 Basiel Baert (+5m22s), 31 Thomas Soetens (+8m11s), 34 Henri Vervenne (+8m11s), 37 Shania De Prijck (+8m11s), 39 Tanghi Govaert (+8m11s)

EGEM (PITTEM)
(Aspiranten 14 J. - 32 dln) (35.0 km - 53m49s)

10 Mauro Van De Mergel (+1m43s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 52 dln) (42.0 km - 1u22m57s)

13 Joshua Vandenbossche (+1m22s), 19 Tyler Desmet (+2m22s), 25 Loic De Groote (+5m13s), 26 Liam Punnewaert (+5m13s), 31 Axander De Clercq (+5m13s), 37 Jelle Broekaert (+5m13s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 3 dln) (25.0 km - 54m55s)

3 Shania De Prijck

ERPE-MERE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 59 dln) (50.0 km - 1u25m39s)

17 Maaike Vanderstraeten
DNF Celien Van Damme, Phoebe De Pessemier, Manon De Tier

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
(dames nieuwelingen - 13 dln)
1 Fien Masure (49e van 144)

DENDERWINDEKE
(Juniores - 82 dln) (95.2 km - 2u12m49s)

2 Yentl Vandevelde (+0m03s), 3 Ben Squire (+0m09s), 6 Jenno Berckmoes (+0m12s), 32 Bjarne De Schrijver (+1m27s)
DNF Wout Van Der Meulen, Lucas De Mangelaere, Lennert Baele, Brent Beeckman, Thomas De Vuyst

MEEUWEN
(Juniores - 47 dln) (84.0 km - 2u06m18s)

6 Lander Scheers (+0m03s), 13 Robbe De Weert (+0m03s), 28 Yevgeny Van Olmen (+1m25s)

BORNEM (WEERT)
(Nieuwelingen - 54 dln) (60.0 km - 1u32m05s)

32 Lars Walravens (+3m05s), 34 Stef Janseghers (+3m05s)

DENDERWINDEKE
(Nieuwelingen - 67 dln) (68.0 km - 1u38m12s)

32 Achille Demares (+0m48s), 41 Ril Laureyns (+0m48s), 42 Senne Bogaerts (+0m48s)

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
(nieuwelingen - 144 dln)
1 Senne Van de Velde, 4 Gil Gelders, 12 Axandre Van Petegem, 38 Ryan Segers, 49 Fien Masure, 50 Jan Kino, 72 Iyen Cristofano, 122 Victor Vercouillie

03 augustus 2018
Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 1 - Chiprana (TT))
(dames nieuwelingen - 17 dln)
3 Fien Masure (174e van 191)

Aubel - Thimister - La Gleize MJ 2.1 - rit 1
(juniors - 167 dln) (WOOP 12e op - ploegen)

16 Aaron Van der Beken, 28 Arnout Van den Borre, 61 Jago Willems, 67 Maxim Nonneman, 111 Ben Kerremans

Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 1 - Chiprana (TT))
(nieuwelingen - 191 dln)
8 Ryan Segers, 10 Axandre Van Petegem, 16 Senne Van de Velde, 18 Gil Gelders, 47 Victor Vercouillie, 65 Iyen Cristofano, 97 Jan Kino, 174 Fien Masure


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 98
          Tweede plaats : 72
                    Derde plaats : 72

...meer details...


Zegestanden 2018

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 19-05-2018 : VELDEGEM-42m13s
     02. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-24.0 km - 43m21s
     03. 07-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-25.25 km - 42m42s
     04. 10-07-2018 : Rumbeke (omnium piste)
     05. 17-07-2018 : Rumbeke piste Omnium
     06. 07-08-2018 : Rumbeke (piste)
     07. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     08. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     09. 28-08-2018 : rumbeke piste sprinttornooi
     10. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Demares Achille (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : GEMBLOUX

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-44m47s
     02. 23-06-2018 : MOEN-40m34s
     03. 09-09-2018 : DEERLIJK-39m59s
     04. 16-09-2018 : BOTTELARE-41m43s
     05. 30-09-2018 : WIELSBEKE-26.4 km - 45m00s

De Pessemier Eléna (miniemen)
     01. 08-07-2018 : MEULEBEKE-7.2 km - 17m10s
     02. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-8.1 km - 16m34s
     03. 19-08-2018 : TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)-4.5 km - 9m11s
     04. 26-08-2018 : BEERNEM-5.4 km - 13m00s

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 21-05-2018 : HOOGLEDE-38.0 km - 58m27s
     02. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-35.36 km - 58m53s
     03. 01-09-2018 : WETTEREN-35.72 km - 53m48s

Gaytant Kenzo (nieuwelingen)
     01. 17-06-2018 : POEKE-61.6 km - 1u36m35s

Gelders Gil (nieuwelingen)
     01. 28-04-2018 : DEINZE-VINKT-66.0 km - 1u22m19s
     02. 08-07-2018 : Frasnes (BvB)
     03. 14-07-2018 : ORROIR

Govaert Tanghi (aspiranten)
     01. 29-04-2018 : SINT-ANTELINKS (HERZELE)-23.7 km - 44m27s

Hoorens Maurice (miniemen)
     01. 22-04-2018 : BRUGGE SINT-PIETERS-31m40s
     02. 01-05-2018 : HANDZAME-15.4 km - 29m15s
     03. 06-05-2018 : WAREGEM-14.4 km - 27m50s
     04. 10-05-2018 : OUDENAARDE - LEUPEGEM-1.4 km - 2m16s
     05. 13-05-2018 : RENINGELST (tijdrit)
     06. 13-05-2018 : RENINGELST-14.04 km - 26m01s
     07. 19-05-2018 : VELDEGEM (tijdrit)
     08. 21-05-2018 : HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
     09. 21-05-2018 : HOOGLEDE-14.0 km - 37m37s
     10. 27-05-2018 : BASECLES
     11. 03-06-2018 : BEVEREN-14.0 km - 27m40s
     12. 24-06-2018 : KNESSELARE-1.75 km - 2m54s
     13. 24-06-2018 : KNESSELARE-14.0 km - 25m59s
     14. 30-06-2018 : LEDEGEM-0.95 km - 1m25s
     15. 30-06-2018 : LEDEGEM-15.0 km - 24m34s
     16. 08-07-2018 : MEULEBEKE-14.4 km - 25m46s
     17. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-13.5 km - 25m24s
     18. 12-08-2018 : ZERKEGEM (tijdrit)
     19. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-15.54 km - 28m36s
     20. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-2.22 km - 3m44s
     21. 02-09-2018 : GISTEL-15.4 km - 28m07s
     22. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-1m33s
     23. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-14.0 km - 25m11s
     24. 16-09-2018 : MERCHTEM-1.0 km - 1m32s
     25. 16-09-2018 : MERCHTEM-15.0 km - 24m54s
     26. 23-09-2018 : FRASNES-LEZ-ANVAING
     27. 30-09-2018 : Bury
     28. 07-10-2018 : Baudour
     29. 01-12-2018 : Gent piste (Kamp. v. Vlaanderen) - omnium

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Janseghers Stef (nieuwelingen)
     01. 06-05-2018 : VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)-62.0 km - 1u37m57s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM
     02. 06-05-2018 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE-24.64 km - 48m18s
     03. 18-06-2018 : MOLLEM (meisjes)
     04. 01-07-2018 : TOLLEMBEEK (meisjes)
     05. 15-07-2018 : POLLARE-33.4 km - 51m03s
     06. 01-09-2018 : WETTEREN-24.44 km - 38m47s
     07. 09-09-2018 : WORTEGEM-24.0 km - 41m51s

Masure Fien (nieuwelingen)
     01. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     02. 05-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
     03. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)

Ongena Lander (nieuwelingen)
     01. 26-08-2018 : VICHTE-67.2 km - 1u32m28s

Scheers Lander (juniors)
     01. 12-05-2018 : OETINGEN-81.6 km - 1u59m45s

Segers Ryan (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : ZOMERGEM-58.0 km - 1u27m12s
     02. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)
     03. 08-09-2018 : WELLE (DENDERLEEUW)-61.0 km - 1u38m19s

Squire Ben (juniors)
     01. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)
     02. 12-11-2018 : Gent (piste - omnium)

Van der Beken Aaron (juniors)
     01. 20-08-2018 : BALEGEM-99.6 km - 2u18m35s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 12-05-2018 : Aalburg (NL)
     02. 10-07-2018 : Rumbeke - Piste Omnium

Vandevelde Yentl (juniors)
     01. 18-08-2018 : BOUCLES DE L OISE - Etape 1
     02. 22-08-2018 : ERPE-MERE-93.8 km - 2u26m20s
     03. 15-09-2018 : MUNTE-2u16m44s

Van de Velde Senne (nieuwelingen)
     01. 08-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-62.0 km - 1u36m10s
     02. 22-07-2018 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-62.0 km - 1u35m15s
     03. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)-WOOP 1ste op 23 ploegen
     05. 12-08-2018 : TRIPTYQUE ARDENNAIS (slotrit)
     06. 09-09-2018 : BRAKEL-65.0 km - 1u43m20s

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 01-05-2018 : ZOTTEGEM - ERWETEGEM-67.5 km - 1u40m40s
     02. 12-05-2018 : AALBEKE-69.05 km - 1u53m17s
     03. 21-05-2018 : OOSTERZELE-69.8 km - 1u43m56s
     04. 18-08-2018 : TOLLEMBEEK-68.0 km - 1u38m55s
     05. 02-09-2018 : Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - slotrit
     06. 22-09-2018 : HERNE-57.4 km - 1u28m58s

Willems Jago (juniors)
     01. 25-08-2018 : VOSSEM-88.8 km - 2u12m00s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22