HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van september 2018

30 september 2018
Bury (aspiranten 13j. - 24 dln)
7 Ronan De Lil, 8 Thomas Soetens
DNF Basiel Baert


WIELSBEKE (Aspiranten 20E DRIESPRIJS - 13 J. - 59 dln) (26.4 km - 43m20s)
35 Shania De Prijck (+1m39s), 36 Henri Vervenne (+1m39s)

WIELSBEKE
(Aspiranten 20E DRIESPRIJS - 14 J. - 59 dln) (46.2 km - 1u16m20s)

8 Liam Punnewaert, 10 Tyler Desmet, 26 Arne De Vuyst, 34 Loic De Groote, 53 Jelle Broekaert (+8m35s)
DNF Joshua Vandenbossche

WIELSBEKE
(Aspiranten 20E DRIESPRIJS - 14 JAAR MEISJES - 3 dln) (26.4 km - 45m00s)

1 Shania De Prijck

OPWIJK-MAZENZELE - KAMP. VAN VLAANDEREN (Kampioenschap van Vlaanderen)
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 46 dln) (83.0 km - 2u07m13s)

5 Fien Masure, 8 Femke Van Goethem (+2m44s), 38 Manon De Tier (+15m30s), 39 Celien Van Damme (+15m30s), 40 Yenna Vandeputte (+15m30s)

OPWIJK-MAZENZELE - KAMP. VAN VLAANDEREN (Kampioenschap van Vlaanderen)
(Dames Nieuwelingen - 24 dln) (83.0 km - 2u07m13s)

5 Fien Masure, 8 Femke Van Goethem (+2m44s), 20 Manon De Tier (+15m30s), 21 Yenna Vandeputte (+15m30s)

Bury
(miniemen 11j. - 22 dln)
1 Maurice Hoorens

WIELSBEKE
(Miniemen 20E DRIESPRIJS - 11 J. - 27 dln) (14.4 km - 25m23s)

8 Karsten De Loor (+1m08s), 14 Tijl Thomas (+1m08s)

OKSELAAR-ZICHEM
(Nieuwelingen - 74 dln) (70.0 km - 1u43m50s)

26 Senne Bogaerts (+0m15s)

TIELT
(Nieuwelingen - 105 dln) (80 km - 1:53:27 - WOOP 12de)

45 Senne Van de Velde (+ 0u0m12s), 48 Ryan Segers (+ 0u0m12s), 49 Obie Vidts (+ 0u0m12s), 59 Arno Demuynck (+ 0u0m29s)

29 september 2018
RAVELS (MOUNTAINBIKE KIDS - CROSS COUNTRY (XCO))
(Aspiranten U13 + PK 12 JARIGEN - 60 dln) (31m40s)

40 Kiandro Mannaert (+6m33s)

SINT GILLIS WAAS
(Juniores - 13 dln) (95.2 km - 2u04m21s)

25 Yentl Vandevelde (+0m35s), 35 Milan Gosseye (+0m35s), 49 Bjarne De Schrijver (+0m35s), 86 Lucas De Mangelaere (+0m35s), 94 Bjarne Pieters (+0m35s), 114 Ben Kerremans (+0m35s)
DNF Jenno Berckmoes

MAARKEDAL
(Nieuwelingen - 80 dln) (66.0 km - 1u46m14s)

3 Senne Van de Velde, 6 Axandre Van Petegem (+0m27s), 23 Elias Wynant (+1m09s), 37 Stijn Martens (+1m09s), 42 Senne Bogaerts (+5m12s)
DNF Lars Walravens, Xander Hubo

ORROIR
(nieuwelingen - 25 dln)
2 Gil Gelders, 5 Achille Demares, 25 Victor Vercouillie

23 september 2018
BAVEGEM
(Juniores - 38 dln) (92.4 km - 2u11m40s)

20 Ben Kerremans (+4m02s)
DNF Wout Van Der Meulen

RUMST
(Juniores - 24 dln) (93.6 km - 2u24m46s)

8 Robbe De Weert (+0m58s), 19 Yevgeny Van Olmen (+10m00s)

JEMEPPE (BvB)
(juniors - 137 dln) (WOOP 2e op - ploegen)

6 Lander Scheers , 15 Jenno Berckmoes, 32 Arnout Van den Borre, 35 Milan Gosseye, 43 Toon Stippelmans

FRASNES-LEZ-ANVAING
(miniemen 11j. - 12 dln)
1 Maurice Hoorens, 5 Karsten De Loor, 9 Tijl Thomas

MALDEGEM
(Nieuwelingen - 20 dln) (55.0 km - 1u28m13s)

8 Ril Laureyns (+1m17s), 11 Senne Bogaerts (+4m27s)

22 september 2018
STABROEK-PUTTE
( - 15 dln) (15.0 km - 34m35s)

14 Amy Willemyns (+ 1 r)

LICHTERVELDE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 50 dln) (1u37m47s)

3 Fien Masure (+0m01s), 8 Femke Van Goethem (+0m01s), 40 Celien Van Damme (+5m00s), 44 Yenna Vandeputte (+5m00s)

HERNE
(Juniores - 56 dln) (82.0 km - 2u04m20s)

5 Ben Kerremans (+0m15s), 26 Robbe De Weert (+0m37s), 33 Bjarne De Schrijver (+0m37s), 34 Brent Beeckman (+0m37s)

LICHTERVELDE
(Juniores - 58 dln) (85.2 km - 2u02m00s)

12 Bjarne Pieters (+2m07s)

BERLARE
(Nieuwelingen - 70 dln) (67.5 km - 1u45m00s)

11 Rune Penne (+1m43s), 15 Ryan Segers (+1m43s), 36 Senne Bogaerts (+1m43s)
DNF Xander Hubo, Elias Wynant

HERNE
(Nieuwelingen - 31 dln) (57.4 km - 1u28m58s)

1 Axandre Van Petegem, 13 Senne Van de Velde (+0m03s), 15 Stijn Martens (+1m00s), 18 Lars Walravens (+1m00s)

16 september 2018
MERCHTEM
(Aspiranten 12 J. - 29 dln) (20.0 km - 35m16s)

17 Kiandro Mannaert (+0m08s)

BOTTELARE
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 16 dln) (20.0 km - 35m07s)

16 Lou Billiet (+6m27s)

MERCHTEM
(Aspiranten 13 J. - 32 dln) (25.0 km - 40m05s)

2 Basiel Baert

BOTTELARE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 29 dln) (25.0 km - 41m43s)

10 Ronan De Lil, 17 Tanghi Govaert, 19 Henri Vervenne, 22 Shania De Prijck, 23 Thomas Soetens

BOTTELARE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 32 dln) (35.0 km - 54m46s)

2 Tyler Desmet, 8 Arne De Vuyst, 19 Loic De Groote, 24 Axander De Clercq (+4m30s), 30 Yenna Vandeputte (+8m15s)

Bavelse Berg Classic Breda
(aspiranten 14j. - 39 dln)
18 Cleo Kiekens (5de meisje)

BREDA (Bavelse Berg Classic)
(aspiranten 14j. - 53 dln)
9 Mauro Van De Mergel

BOTTELARE
(Aspiranten MEISJES 14 JAAR - 1 dln) (41m43s)

1 Shania De Prijck

Bavelse Berg Classic (Ned)
(dames nieuwelingen - 55 dln)
2 Fien Masure, 23 Femke Van Goethem

HOESELT
(Juniores - 66 dln) (86.0 km - 2u03m00s)

11 Lander Scheers (+0m08s)

KEIZER DER JUNIORS PITTEM
(Juniores - 108 dln) (120 km - 2:43:36)

4 Aaron Van der Beken (+ 0u0m0s), 10 Yentl Vandevelde (+ 0u0m12s), 14 Jenno Berckmoes (+ 0u0m16s), 23 Toon Stippelmans (+ 0u0m16s), 39 Simon De Graeve (+ 0u4m0s)
DNF Wout Van Der Meulen

KLUISBERGEN - RUIEN
(Juniores - 40 dln) (87.0 km - 2u06m20s)

3 Milan Gosseye, 10 Ben Kerremans, 13 Jago Willems (+0m20s), 26 Thomas De Vuyst (+1m32s)

MERCHTEM
(Miniemen 11 J. - 25 dln) (15.0 km - 24m54s)

1 Maurice Hoorens, 6 Karsten De Loor, 16 Tijl Thomas

MERCHTEM
(Miniemen 11J. - 25 dln) (1.0 km - 1m32s)

1 Maurice Hoorens, 14 Tijl Thomas (+0m14s), 17 Karsten De Loor (+0m18s)

LONDERZEEL
(Nieuwelingen - 54 dln) (50.0 km - 1u15m20s)

20 Ryan Segers

POEKE
(Nieuwelingen - 40 dln) (61.6 km - 1u31m07s)

4 Axandre Van Petegem (+0m03s), 14 Senne Van de Velde (+0m03s), 17 Xander Hubo (+0m03s), 20 Lars Walravens (+0m11s), 23 Rune Penne (+6m52s), 33 Kenzo Gaytant (+6m52s)

TIEGEM
(Nieuwelingen - 37 dln) (60.5 km - 1u29m40s)

6 Obie Vidts (+0m53s), 10 Lander Ongena (+1m03s), 11 Arno Demuynck (+1m03s), 17 Victor Vercouillie (+1m16s), 18 Jan Kino (+4m25s), 33 Iyen Cristofano (+4m25s), 37 Elias Wynant (+5m20s)

15 september 2018
MUNTE
(Juniores - 38 dln) (2u16m44s)

1 Yentl Vandevelde, 2 Lander Scheers , 15 Bjarne Pieters (+1m55s), 20 Lucas De Mangelaere (+1m55s)

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Juniores - 53 dln) (90.0 km - 2u13m13s)

6 Jago Willems (+0m07s), 13 Arnout Van den Borre (+0m07s), 18 Brent Beeckman (+0m07s), 23 Ben Squire (+0m07s), 25 Pieterjan Vercruysse (+0m07s)

SINT-DENIJS
(Juniores - 44 dln) (85.8 km - 2u00m35s)

12 Robbe De Weert (+0m48s)

ALVERINGEM
(Nieuwelingen - 46 dln) (66.0 km - 1u41m16s)

31 Ril Laureyns (+0m05s)

BRAKEL (OPBRAKEL)
(Nieuwelingen - 69 dln) (67.0 km - 1u37m14s)

10 Elias Wynant (+0m13s), 23 Senne Van de Velde (+0m13s), 25 Senne Bogaerts (+0m13s), 29 Stef Janseghers (+0m13s), 32 Axandre Van Petegem (+0m13s), 44 Arno Demuynck (+0m29s), 48 Lars Walravens (+2m20s)
DNF Xander Hubo, Jan Kino

09 september 2018
WORTEGEM
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 16 dln) (24.0 km - 41m45s)

4 Victor Hoorens, 11 Cleo Kiekens (+0m06s), 13 Ronan De Lil (+0m10s)

Pommeroeul
(aspiranten 13j. - 9 dln)
2 Basiel Baert, 4 Thomas Soetens

WORTEGEM
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 25 dln) (48.0 km - 1u23m05s)

6 Tyler Desmet, 9 Loic De Groote (+0m04s), 13 Joshua Vandenbossche (+0m12s), 19 Arne De Vuyst (+5m26s), 22 Jelle Broekaert (+8m22s)

WORTEGEM
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 1 dln) (24.0 km - 41m51s)

1 Cleo Kiekens

DEERLIJK
(Aspiranten 14J MEISJES - 4 dln) (39m59s)

1 Shania De Prijck

DEERLIJK
(Aspiranten WIELERJEUGDDAG HAPPENING CHRISTOPHE DELRUE INTERI - 37 dln) (45.0 km - 1u11m15s)

6 Runar De Schrijver (+1m13s), 17 Kiandro Mannaert (+1m28s), 25 Shania De Prijck (+1m45s), 26 Lou Billiet (+3m21s), 28 Henri Vervenne (+1m47s)

KONTICH
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 26 dln) (59.2 km - 1u42m27s)

19 Manon De Tier

HERSELT
(Juniores - 62 dln) (88.8 km - 2u05m12s)

21 Lander Scheers (+3m00s)

MERELBEKE
(Juniores - 35 dln) (97.5 km - 2u23m20s)

3 Yentl Vandevelde (+0m18s), 14 Bjarne De Schrijver (+10m14s), 27 Lennert Baele (+12m44s)
DNF Simon De Graeve

VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST
(Juniores - 127 dln) (118 km - 2:50:03)

7 Toon Stippelmans (+ 0u0m3s), 11 Jago Willems (+ 0u0m25s), 17 Jenno Berckmoes (+ 0u1m0s), 38 Yevgeny Van Olmen (+ 0u1m20s), 40 Robbe De Weert (+ 0u1m20s), 54 Pieterjan Vercruysse (+ 0u1m20s)

MARANSART
(juniors - 27 dln)
14 Wout Van Der Meulen, 21 Thomas De Vuyst

DEERLIJK
(Miniemen 9J MEISJES - 2 dln) (13m02s)

2 Eléna De Pessemier (+0m18s)

DEERLIJK
(Miniemen WIELERJEUGDDAG HAPPENING CHRISTOPHE DELRUE INTERIE - 28 dln) (15.0 km - 26m22s)

12 Karsten De Loor (+0m49s), 14 Eléna De Pessemier (+2m26s)

Bouillon (MTB-dames)
(nieuwelingen - 13 dln)
2 Fien Masure (55e algemeen van 399 dln)

BRAKEL
(Nieuwelingen - 41 dln) (65.0 km - 1u43m20s)

1 Senne Van de Velde, 2 Axandre Van Petegem (+0m02s), 18 Gil Gelders (+0m02s), 20 Arno Demuynck (+0m20s), 23 Lars Walravens (+4m16s), 24 Jan Kino (+4m16s), 28 Achille Demares (+4m16s), 31 Stijn Martens (+4m16s), 37 Stef Janseghers (+4m16s)

MERELBEKE
(Nieuwelingen - 27 dln) (60.0 km - 1u31m32s)

16 Ril Laureyns (+0m20s)

TESSENDERLO
(Nieuwelingen - 28 dln) (64.6 km - 1u40m00s)

2 Rune Penne

08 september 2018
OTTERGEM
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 25 dln) (24.0 km - 40m57s)

9 Tanghi Govaert

OTTERGEM
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 27 dln) (34.5 km - 54m16s)

8 Liam Punnewaert (+0m02s), 18 Axander De Clercq (+4m17s)

KONTICH-WAARLOOS
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 37 dln) (61.1 km - 1u50m02s)

31 Yenna Vandeputte

KONTICH-WAARLOOS
(Dames Nieuwelingen - 17 dln) (1u50m02s)

14 Yenna Vandeputte

LOCHRISTI
(Juniores - 43 dln) (92.0 km - 2u05m30s)

18 Bjarne Pieters (+0m28s), 26 Lucas De Mangelaere (+0m28s)

WELLE (DENDERLEEUW)
(Juniores - 39 dln) (85.4 km - 2u06m49s)

5 Ben Kerremans (+0m10s), 11 Milan Gosseye (+0m11s), 12 Yentl Vandevelde (+0m11s), 16 Arnout Van den Borre (+0m11s), 19 Brent Beeckman (+0m11s), 22 Lander Scheers (+1m50s), 27 Bjarne De Schrijver (+2m20s), 32 Wout Van Der Meulen (+2m50s), 34 Thomas De Vuyst (+3m20s)

KLEIN-SINAAI (STEKENE)
(Miniemen 11 J. U12 (GEBOREN 2007) - 22 dln) (14.0 km - 25m11s)

1 Maurice Hoorens

KLEIN-SINAAI (STEKENE)
(Miniemen 11 JAAR (U12) TIJDRIT - 23 dln) (1m33s)

1 Maurice Hoorens

DESSELGEM
(Nieuwelingen - 60 dln) (66.3 km - 1u35m54s)

12 Elias Wynant, 16 Victor Vercouillie, 29 Arno Demuynck, 30 Iyen Cristofano
DNF Senne Bogaerts

WELLE (DENDERLEEUW)
(Nieuwelingen - 35 dln) (61.0 km - 1u38m19s)

1 Ryan Segers, 14 Obie Vidts, 19 Kenzo Gaytant, 24 Ril Laureyns

02 september 2018
KESSEL
( - 13 dln) (8.4 km - 30m09s)

13 Amy Willemyns

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 2 (TT)
(dames juniors - 57 dln)
53 Maaike Vanderstraeten

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 3
(dames juniors - 57 dln)
57 Maaike Vanderstraeten

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - eindklassement
(dames nieuwelingen)
7 Fien Masure (1ste eerstejaars), 23 Femke Van Goethem

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 2 (TT)
(dames nieuwelingen - 42 dln)
26 Femke Van Goethem, 31 Manon De Tier, 33 Phoebe De Pessemier, 39 Ruth Decuypere, 41 Yenna Vandeputte

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 3
(dames nieuwelingen - 42 dln)
6 Fien Masure, 19 Femke Van Goethem, 35 Manon De Tier, 36 Phoebe De Pessemier, 37 Yenna Vandeputte, 38 Ruth Decuypere

La Philippe Gilbert
(juniors)
29 Arnout Van den Borre, 37 Maxim Nonneman
DNF Ben Kerremans, Robbe De Weert , Jago Willems

GISTEL
(Miniemen 11 J. - 39 dln) (15.4 km - 28m07s)

1 Maurice Hoorens, 19 Karsten De Loor (+0m22s), 22 Tijl Thomas (+0m22s)

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 2 (TT)
(nieuwelingen - 42 dln)
9 Fien Masure

Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - eindklassement
(nieuwelingen)
5 Gil Gelders, 13 Obie Vidts, 21 Senne Van de Velde

Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - slotrit
(nieuwelingen)
1 Axandre Van Petegem, 48 Obie Vidts, 62 Gil Gelders, 70 Senne Van de Velde, 81 Achille Demares

HOEKE-DAMME
(Nieuwelingen - 47 dln) (66.5 km - 1u37m32s)

4 Senne Bogaerts (+0m24s), 6 Iyen Cristofano (+0m24s), 10 Arno Demuynck (+0m24s), 20 Ril Laureyns (+4m00s)

VOLLEZELE
(Nieuwelingen - 45 dln) (67.5 km - 1u48m50s)

19 Ryan Segers (+0m30s), 28 Lander Ongena (+1m17s), 33 Lars Walravens (+8m20s), 36 Stijn Martens (+8m20s)
DNF Elias Wynant

01 september 2018
WETTEREN
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 34 dln) (20.68 km - 36m04s)

23 Kiandro Mannaert (+1m14s), 30 Joab Dheere (+3m20s)

WETTEREN
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 48 dln) (24.44 km - 38m36s)

4 Ronan De Lil, 7 Cleo Kiekens (+0m11s), 10 Tanghi Govaert (+0m14s), 26 Henri Vervenne (+0m54s), 29 Basiel Baert (+1m40s), 35 Victor Hoorens (+2m52s), 38 Shania De Prijck (+3m32s), 45 Milan Termote (+8m04s)

WETTEREN
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 43 dln) (35.72 km - 53m48s)

1 Tyler Desmet, 6 Joshua Vandenbossche, 9 Liam Punnewaert, 10 Loic De Groote, 19 Runar De Schrijver (+0m41s), 22 Arne De Vuyst (+1m48s), 25 Axander De Clercq (+1m48s)

WETTEREN
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 4 dln) (24.44 km - 38m47s)

1 Cleo Kiekens, 4 Shania De Prijck (+3m55s)

HULSTE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 40 dln) (60.0 km - 1u37m55s)

33 Celien Van Damme (+5m03s)

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 1
(dames juniors - 57 dln)
57 Maaike Vanderstraeten

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 1
(dames nieuwelingen - 42 dln)
9 Fien Masure, 39 Yenna Vandeputte, 40 Phoebe De Pessemier, 41 Manon De Tier, 42 Ruth Decuypere

BOOISCHOT
(Juniores - 61 dln) (83.0 km - 1u56m45s)

8 Yevgeny Van Olmen (+0m02s), 19 Toon Stippelmans (+0m02s), 42 Lander Scheers (+0m02s)

ERPE
(Juniores - 39 dln) (85.8 km - 1u58m34s)

3 Jenno Berckmoes, 20 Bjarne De Schrijver (+3m35s), 29 Milan Gosseye (+6m30s)
DNF Wout Van Der Meulen, Lennert Baele

MOORTSELE
(Juniores - 32 dln) (87.0 km - 2u11m20s)

2 Yentl Vandevelde, 8 Simon De Graeve , 19 Thomas De Vuyst (+2m49s), 21 Lucas De Mangelaere (+2m49s), 25 Ben Squire (+7m58s)

Boels Ladies Youth Tour (Ned) - rit 1
(nieuwelingen - 42 dln)
18 Femke Van Goethem

Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - rit 2
(nieuwelingen)
4 Gil Gelders, 14 Obie Vidts, 20 Senne Van de Velde
DNF Achille Demares, Axandre Van Petegem

HULSTE
(Nieuwelingen - 61 dln) (60.0 km - 0m00s)

26 Victor Vercouillie (+ 0 r), 44 Jan Kino (+1u19m28s)
DNF Luca Hoeckman

WICHELEN
(Nieuwelingen - 42 dln) (56.7 km - 1u17m36s)

4 Senne Bogaerts, 5 Rune Penne (+0m02s), 12 Kenzo Gaytant (+0m48s), 16 Lars Walravens (+0m48s), 18 Stef Janseghers (+0m48s)


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 96
          Tweede plaats : 69
                    Derde plaats : 70

...meer details...


Zegestanden 2018

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 19-05-2018 : VELDEGEM-42m13s
     02. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-24.0 km - 43m21s
     03. 07-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-25.25 km - 42m42s
     04. 10-07-2018 : Rumbeke (omnium piste)
     05. 17-07-2018 : Rumbeke piste Omnium
     06. 07-08-2018 : Rumbeke (piste)
     07. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     08. 26-08-2018 : Saint-Ghislain
     09. 28-08-2018 : rumbeke piste sprinttornooi
     10. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Demares Achille (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : GEMBLOUX

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-44m47s
     02. 23-06-2018 : MOEN-40m34s
     03. 09-09-2018 : DEERLIJK-39m59s
     04. 16-09-2018 : BOTTELARE-41m43s
     05. 30-09-2018 : WIELSBEKE-26.4 km - 45m00s

De Pessemier Eléna (miniemen)
     01. 08-07-2018 : MEULEBEKE-7.2 km - 17m10s
     02. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-8.1 km - 16m34s
     03. 19-08-2018 : TIELT (SCHUIFERSKAPELLE)-4.5 km - 9m11s
     04. 26-08-2018 : BEERNEM-5.4 km - 13m00s

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 21-05-2018 : HOOGLEDE-38.0 km - 58m27s
     02. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-35.36 km - 58m53s
     03. 01-09-2018 : WETTEREN-35.72 km - 53m48s

Gaytant Kenzo (nieuwelingen)
     01. 17-06-2018 : POEKE-61.6 km - 1u36m35s

Gelders Gil (nieuwelingen)
     01. 28-04-2018 : DEINZE-VINKT-66.0 km - 1u22m19s
     02. 08-07-2018 : Frasnes (BvB)
     03. 14-07-2018 : ORROIR

Govaert Tanghi (aspiranten)
     01. 29-04-2018 : SINT-ANTELINKS (HERZELE)-23.7 km - 44m27s

Hoorens Maurice (miniemen)
     01. 22-04-2018 : BRUGGE SINT-PIETERS-31m40s
     02. 01-05-2018 : HANDZAME-15.4 km - 29m15s
     03. 06-05-2018 : WAREGEM-14.4 km - 27m50s
     04. 10-05-2018 : OUDENAARDE - LEUPEGEM-1.4 km - 2m16s
     05. 13-05-2018 : RENINGELST (tijdrit)
     06. 13-05-2018 : RENINGELST-14.04 km - 26m01s
     07. 19-05-2018 : VELDEGEM (tijdrit)
     08. 21-05-2018 : HOOGLEDE-14.0 km - 37m37s
     09. 21-05-2018 : HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
     10. 27-05-2018 : BASECLES
     11. 03-06-2018 : BEVEREN-14.0 km - 27m40s
     12. 24-06-2018 : KNESSELARE-14.0 km - 25m59s
     13. 24-06-2018 : KNESSELARE-1.75 km - 2m54s
     14. 30-06-2018 : LEDEGEM-0.95 km - 1m25s
     15. 30-06-2018 : LEDEGEM-15.0 km - 24m34s
     16. 08-07-2018 : MEULEBEKE-14.4 km - 25m46s
     17. 22-07-2018 : LANDSKOUTER-13.5 km - 25m24s
     18. 12-08-2018 : ZERKEGEM (tijdrit)
     19. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-15.54 km - 28m36s
     20. 15-08-2018 : WOUBRECHTEGEM-2.22 km - 3m44s
     21. 02-09-2018 : GISTEL-15.4 km - 28m07s
     22. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-1m33s
     23. 08-09-2018 : KLEIN-SINAAI (STEKENE)-14.0 km - 25m11s
     24. 16-09-2018 : MERCHTEM-15.0 km - 24m54s
     25. 16-09-2018 : MERCHTEM-1.0 km - 1m32s
     26. 23-09-2018 : FRASNES-LEZ-ANVAING
     27. 30-09-2018 : Bury
     28. 07-10-2018 : Baudour

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Janseghers Stef (nieuwelingen)
     01. 06-05-2018 : VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)-62.0 km - 1u37m57s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM
     02. 06-05-2018 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE-24.64 km - 48m18s
     03. 18-06-2018 : MOLLEM (meisjes)
     04. 01-07-2018 : TOLLEMBEEK (meisjes)
     05. 15-07-2018 : POLLARE-33.4 km - 51m03s
     06. 01-09-2018 : WETTEREN-24.44 km - 38m47s
     07. 09-09-2018 : WORTEGEM-24.0 km - 41m51s

Masure Fien (nieuwelingen)
     01. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     02. 05-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 3 - Nonaspe – Maella)
     03. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 4 - Caspe – Caspe)

Ongena Lander (nieuwelingen)
     01. 26-08-2018 : VICHTE-67.2 km - 1u32m28s

Scheers Lander (juniors)
     01. 12-05-2018 : OETINGEN-81.6 km - 1u59m45s

Segers Ryan (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : ZOMERGEM-58.0 km - 1u27m12s
     02. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)
     03. 08-09-2018 : WELLE (DENDERLEEUW)-61.0 km - 1u38m19s

Squire Ben (juniors)
     01. 30-08-2018 : Affligem (piste omnium)

Van der Beken Aaron (juniors)
     01. 20-08-2018 : BALEGEM-99.6 km - 2u18m35s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 12-05-2018 : Aalburg (NL)
     02. 10-07-2018 : Rumbeke - Piste Omnium

Vandevelde Yentl (juniors)
     01. 18-08-2018 : BOUCLES DE L OISE - Etape 1
     02. 22-08-2018 : ERPE-MERE-93.8 km - 2u26m20s
     03. 15-09-2018 : MUNTE-2u16m44s

Van de Velde Senne (nieuwelingen)
     01. 08-07-2018 : BRAKEL-PARIKE-62.0 km - 1u36m10s
     02. 22-07-2018 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-62.0 km - 1u35m15s
     03. 04-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (rit 2 - Fabara - Fayon)
     04. 07-08-2018 : Vuelta al Bajo Aragon Spanje (algemeen klassement)-WOOP 1ste op 23 ploegen
     05. 12-08-2018 : TRIPTYQUE ARDENNAIS (slotrit)
     06. 09-09-2018 : BRAKEL-65.0 km - 1u43m20s

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 01-05-2018 : ZOTTEGEM - ERWETEGEM-67.5 km - 1u40m40s
     02. 12-05-2018 : AALBEKE-69.05 km - 1u53m17s
     03. 21-05-2018 : OOSTERZELE-69.8 km - 1u43m56s
     04. 18-08-2018 : TOLLEMBEEK-68.0 km - 1u38m55s
     05. 02-09-2018 : Criterium Europeen des Jeunes in G-H Luxemburg - slotrit
     06. 22-09-2018 : HERNE-57.4 km - 1u28m58s

Willems Jago (juniors)
     01. 25-08-2018 : VOSSEM-88.8 km - 2u12m00s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22