HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van april 2018

15 april 2018
BELLEGEM-KORTRIJK (Aspiranten 13 j - reeks 1 - 43 dln) (42m34s)
2 Tanghi Govaert (+0m01s), 10 Cleo Kiekens (+0m01s), 17 Shania De Prijck (+0m08s), 23 Basiel Baert (+0m59s), 35 Thomas Soetens (+5m50s)


BELLEGEM-KORTRIJK (Aspiranten 13 j reeks 2 - 45 dln) (39m06s)
1 Victor Hoorens, 7 Ronan De Lil (+0m03s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 14 j - reeks 1 - 43 dln) (56m11s)

3 Runar De Schrijver (+0m03s), 24 Liam Punnewaert (+1m06s), 33 Phoebe De Pessemier (+4m32s), 40 Manon De Tier (+7m12s), 41 Yenna Vandeputte (+9m46s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 14 j. - 44 dln) (35.0 km - 55m41s)

3 Tyler Desmet, 14 Arne De Vuyst (+0m04s), 21 Joshua Vandenbossche (+0m12s), 24 Axander De Clercq (+0m31s), 36 Jelle Broekaert (+5m00s), 43 Mauro Van De Mergel (+5m00s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten meisjes 13 j - reeks 1 - 7 dln) (42m34s)

2 Cleo Kiekens (+0m01s), 4 Shania De Prijck (+0m08s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten meisjes 14 jaar - 5 dln) (57m18s)

2 Phoebe De Pessemier (+3m25s), 4 Manon De Tier (+6m05s), 5 Yenna Vandeputte (+8m39s)

DRIESLINTER
(Juniores - 12 dln) (87.0 km - 2u03m00s)

20 Yevgeny Van Olmen (+0m45s)

NEERIJSE
(Juniores - 10 dln) (84.0 km - 2u03m00s)

7 Lander Scheers , 23 Aaron Van der Beken (+0m10s), 26 Arnout Van den Borre (+0m10s), 28 Simon De Graeve (+0m10s), 71 Jago Willems (+3m15s)
DNF Bjarne De Schrijver

MERELBEKE
(Nieuwelingen - 10 dln) (63.2 km - 1u32m13s)

18 Senne Bogaerts (+0m40s), 26 Axandre Van Petegem (+0m40s), 41 Obie Vidts (+0m40s), 47 Victor Vercouillie (+0m40s), 49 Xander Hubo (+0m40s), 52 Stijn Martens (+0m40s), 54 Ril Laureyns (+0m40s)
DNF Lars Walravens, Thibault Goethals , Rune Penne

14 april 2018
LOVENDEGEM (Mountainbike Kids - cross country (XCO))
(Aspiranten U13 - 51 dln) (9.2 km - 28m57s)

37 Kiandro Mannaert (+6m41s)

BRAKEL
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 68 dln) (60.0 km - 1u36m25s)

9 Fien Masure, 21 Maaike Vanderstraeten (+0m13s), 37 Phoebe De Pessemier (+7m07s), 41 Femke Van Goethem (+7m07s)
DNF Manon De Tier, Celien Van Damme

BRAKEL
(Dames Nieuwelingen - 35 dln) (60.0 km - 1u36m25s)

5 Fien Masure, 22 Phoebe De Pessemier (+7m07s), 25 Femke Van Goethem (+7m07s)
DNF Manon De Tier

HERFELINGEN
(Juniores - 14 dln) (94.0 km - 2u08m14s)

2 Milan Gosseye, 9 Ben Kerremans, 19 Lander Scheers (+1m10s), 30 Ben Squire (+1m10s), 33 Joost Bekaert (+1m10s), 42 Jenno Berckmoes (+1m10s), 43 Yentl Vandevelde (+1m10s), 51 Brent Beeckman (+1m10s), 54 Wout Van Der Meulen (+1m10s), 65 Pieterjan Vercruysse (+1m10s), 94 Lucas De Mangelaere (+1m10s)
DNF Gilles Heylen

BRAKEL
(Nieuwelingen - 76 dln) (60.0 km - 1u39m25s)

9 Axandre Van Petegem, 17 Kenzo Gaytant, 23 Ryan Segers, 25 Arno Demuynck, 30 Lars Walravens (+0m17s)
DNF Ulrich Battiau, Elias Wynant

Le Petit Arden Challenge
(nieuwelingen) (WOOP 4e op - ploegen)
11 Senne Van de Velde, 16 Gil Gelders (winnaar bergklassement), 24 Obie Vidts, 51 Achille Demares

ZANDVOORDE-ZONNEBEKE
(Nieuwelingen - 66 dln) (64.8 km - 1u39m12s)

22 Stef Janseghers (+0m18s), 46 Iyen Cristofano (+0m18s), 49 Xander Hubo (+0m18s)

11 april 2018
OVERIJSE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 37 dln) (46.0 km - 1u19m37s)

16 Fien Masure (+1m10s), 23 Maaike Vanderstraeten (+1m46s)
DNF Manon De Tier (materiaalpech), Femke Van Goethem, Phoebe De Pessemier

OVERIJSE
(Dames Nieuwelingen - 10 dln) (46.0 km - 1u19m37s)

7 Fien Masure (+1m10s)
DNF Manon De Tier (materiaalpech), Femke Van Goethem, Phoebe De Pessemier

08 april 2018
RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 13 j. - 44 dln) (25.0 km - 40m31s)

26 Shania De Prijck

WAREGEM
(Aspiranten 13 j. - 51 dln) (26.4 km - 46m24s)

4 Victor Hoorens, 15 Tanghi Govaert, 28 Cleo Kiekens (+1m09s), 31 Henri Vervenne (+1m17s), 34 Thomas Soetens (+2m43s), 48 Ronan De Lil (+ 2 r)
DNF Amy Willemyns

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 13 j. meisjes - 5 dln) (25.0 km - 40m31s)

2 Shania De Prijck

WAREGEM
(Aspiranten 14 j. - 56 dln) (31.2 km - 1u01m27s)

6 Tyler Desmet, 21 Joshua Vandenbossche (+0m48s), 22 Loic De Groote (+0m48s), 23 Liam Punnewaert (+0m48s), 50 Jelle Broekaert (+ 1 r)

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 14 j.reeks 1 - 30 dln) (34.0 km - 53m20s)

1 Runar De Schrijver

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 14 jaar reeks 2 - 30 dln) ( - )

8 Mauro Van De Mergel

WAREGEM
(Aspiranten uitslag meisjes 13 jaar - 4 dln) ( - )

1 Cleo Kiekens
DNF Amy Willemyns

VELDEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 60 dln) (55.9 km - 1u32m57s)

2 Fien Masure, 37 Celien Van Damme, 51 Manon De Tier (+0m43s), 56 Maaike Vanderstraeten (+1m50s)

VELDEGEM
(Dames nieuwelingen - 28 dln) (55.9 km - 1u32m57s)

2 Fien Masure, 23 Manon De Tier (+0m43s)

TIELT
(Juniores - 71 dln) (87.0 km - 2u04m47s)

2 Yentl Vandevelde, 11 Brent Beeckman (+1m03s), 31 Wout Van Der Meulen (+1m03s), 56 Johan De Buck (+4m24s)

BACHTE-MARIA-LEERNE
(Nieuwelingen - 10 dln) (61.2 km - 1u30m45s)

6 Axandre Van Petegem, 16 Ryan Segers, 44 Victor Vercouillie, 48 Stef Janseghers, 50 Kenzo Gaytant, 53 Lars Walravens, 62 Achille Demares (+0m35s)
DNF Thibault Goethals , Yente Van Lierde, Elias Wynant

Nandrin
(nieuwelingen - 63 dln)
4 Gil Gelders, 27 Jan Kino

VELDEGEM
(Nieuwelingen - 10 dln) (68.8 km - 1u40m39s)

19 Senne Bogaerts
DNF Ril Laureyns

07 april 2018
BACHTE-MARIA-LEERNE
(Juniores - 69 dln) (88.4 km - 2u05m15s)

9 Bjarne Pieters (+1m03s), 12 Ben Squire (+1m03s), 43 Lucas De Mangelaere (+1m03s)

GROTE PRIJS TOMBROEK ROLLEGEM
(Juniores - 141 dln) (118 km - 2:53:43)

15 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m11s), 17 Milan Gosseye (+ 0u0m11s), 19 Yentl Vandevelde (+ 0u0m11s), 50 Joost Bekaert (+ 0u0m11s), 55 Ben Kerremans (+ 0u0m11s)
DNF Bjarne De Schrijver

WAMBEEK
(Juniores - 33 dln) (84.0 km - 2u10m15s)

31 Nils Braem (+17m00s)

ORROIR
(juniors - 21 dln)
7 Arnout Van den Borre, 15 Pieterjan Vercruysse

BERINGEN
(Mountainbike Kids - cross country (XCO) (U13) - 57 dln) ( - )

43 Kiandro Mannaert (+ 1 r)

06 april 2018
PK tijdrijden O-Vl (meisjes)
(aspiranten 14j. - 3 dln)
2 Shania De Prijck

05 april 2018
PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 12j. - 16 dln)
15 Kiandro Mannaert

PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 13j. - 23 dln)
3 Tanghi Govaert, 4 Victor Hoorens, 5 Ronan De Lil

PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 14j. - 26 dln)
3 Tyler Desmet, 9 Mauro Van De Mergel, 13 Liam Punnewaert, 19 Runar De Schrijver, 21 Joshua Vandenbossche, 23 Axander De Clercq, 26 Jelle Broekaert

PK tijdrijden Antwerpen
(juniors - 30 dln)
14 Lander Scheers

PK tijdrijden O-Vl
(juniors - 34 dln)
5 Aaron Van der Beken, 9 Jenno Berckmoes, 11 Ben Squire, 24 Joost Bekaert, 27 Brent Beeckman, 28 Bjarne Pieters

04 april 2018
PK tijdrijden O-Vl (dames)
(juniors - 9 dln)
4 Maaike Vanderstraeten, 9 Celien Van Damme

PK tijdrijden O-Vl (1e j.)
(nieuwelingen - 27 dln)
2 Kenzo Gaytant, 7 Stef Janseghers, 11 Jan Kino, 27 Xander Hubo

PK tijdrijden O-Vl (2e j.)
(nieuwelingen - 19 dln)
4 Gil Gelders, 5 Ryan Segers, 9 Obie Vidts, 13 Lander Ongena, 14 Senne Bogaerts, 15 Elias Wynant, 18 Lars Walravens

PK tijdrijden O-Vl (dames)
(nieuwelingen - 10 dln)
6 Femke Van Goethem, 7 Phoebe De Pessemier, 9 Manon De Tier, 10 Fien Masure

PK tijdrijden W-Vl (1e j)
(nieuwelingen - 26 dln)
7 Iyen Cristofano

PK tijdrijden W-Vl (2e j)
(nieuwelingen - 27 dln)
7 Victor Vercouillie

02 april 2018
DENDERHOUTEM
(Aspiranten 13 jaar (U14) - Reeks A - 35 dln) (25.9 km - 44m50s)

6 Tanghi Govaert (+0m01s)

DENDERHOUTEM
(Aspiranten 14 jaar (U15) - Reeks A -meisjes - 6 dln) (37.0 km - 1u02m20s)

1 Femke Van Goethem, 4 Phoebe De Pessemier (+5m12s), 5 Shania De Prijck (+5m12s), 6 Manon De Tier (+5m12s)

STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (118,5 km - 2:49:53)

8 Maxim Nonneman (+ 0u1m28s), 11 Aaron Van der Beken (+ 0u1m33s), 27 Arnout Van den Borre (+ 0u2m59s), 47 Simon De Graeve (+ 0u5m19s), 61 Jago Willems (+ 0u13m31s)

WAARSCHOOT
(Juniores - 10 dln) (81.25 km - 1u57m00s)

10 Bjarne Pieters (+2m45s), 24 Ben Kerremans (+2m45s), 28 Brent Beeckman (+2m45s), 40 Bjarne De Schrijver (+2m45s), 44 Wout Van Der Meulen (+2m45s)
DNF Johan De Buck, Thomas De Vuyst

BORLO
(Nieuwelingen - 98 dln) (63.0 km - 1u35m00s)

DNF Jan Kino

LEDEGEM
(Nieuwelingen - 88 dln) (61.2 km - 1u31m00s)

9 Victor Vercouillie (+1m48s), 17 Lander Ongena (+3m10s)

WAARSCHOOT
(Nieuwelingen - 59 dln) (56.25 km - 1u21m10s)

3 Obie Vidts, 19 Rune Penne, 25 Senne Van de Velde (+ 2 r)

01 april 2018
RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 164 dln) (131 km - 3:29:14)

18 Jenno Berckmoes (+ 0u1m32s), 31 Yentl Vandevelde (+ 0u1m32s)
DNF Milan Gosseye, Ben Squire, Lander Scheers

DILSEN (ROTEM)
(Juniores - 75 dln) (72.0 km - 1u43m47s)

13 Yevgeny Van Olmen (+1m37s)

STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (126,6 km - 3:07:48)

14 Maxim Nonneman (+ 0u0m0s), 15 Aaron Van der Beken (+ 0u0m0s), 28 Jago Willems (+ 0u0m0s), 46 Arnout Van den Borre (+ 0u0m15s), 54 Simon De Graeve (+ 0u1m14s)


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 4
          Tweede plaats : 11
                    Derde plaats : 10

...meer details...


Zegestanden 2018

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22