HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van april 2018

29 april 2018
SINT-ANTELINKS (HERZELE) (Aspiranten 13 JAAR (U14) - REEKS A - 27 dln) (23.7 km - 42m30s)
2 Basiel Baert, 18 Shania De Prijck (+1m37s), 19 Thomas Soetens (+1m44s)
DNF Cleo Kiekens


SINT-ANTELINKS (HERZELE) (Aspiranten 13 JAAR (U14) MEISJES - 3 dln) (43m00s)
2 Shania De Prijck (+1m07s)
DNF Cleo Kiekens

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Aspiranten 13 JAAR (U15) - REEKS B - 25 dln) (23.7 km - 44m27s)

1 Tanghi Govaert, 2 Ronan De Lil, 18 Henri Vervenne (+2m42s)

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - REEKS A - 41 dln) (35.55 km - 1u02m20s)

2 Tyler Desmet, 11 Runar De Schrijver, 13 Joshua Vandenbossche, 16 Arne De Vuyst, 18 Loic De Groote, 36 Jelle Broekaert (+6m55s)

OLEN (MOUNTAINBIKE KIDS - CROSS COUNTRY (XCO))
(Aspiranten U13 - 54 dln) (25m12s)

38 Kiandro Mannaert (+4m20s)

KLUISBERGEN - ZULZEKE
(Juniores - 48 dln) (86.4 km - 2u15m18s)

18 Ben Kerremans (+3m22s), 20 Milan Gosseye (+3m40s), 24 Pieterjan Vercruysse (+6m53s)
DNF Simon De Graeve , Nils Braem, Bjarne De Schrijver

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Miniemen 11 JAAR (U12) - 23 dln) (18.0 km - 37m03s)

7 Karsten De Loor, 14 Tijl Thomas

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Miniemen 9 JAAR (U10) - 13 dln) (8.0 km - 23m27s)

13 Eléna De Pessemier

SINT-ANTELINKS (HERZELE)
(Miniemen 9 JAAR (U10) MEISJES - 2 dln) (8.0 km - 23m27s)

2 Eléna De Pessemier

Deux Acren
(nieuwelingen - 32 dln)
2 Kenzo Gaytant, 3 Obie Vidts

OUPEYE (Tour Basse Meuse) - rit 2
(nieuwelingen)
15 Achille Demares, 26 Jan Kino, 38 Stef Janseghers, 39 Stijn Martens, 43 Senne Van de Velde, 45 Iyen Cristofano, 46 Victor Vercouillie, 51 Axandre Van Petegem, 60 Lars Walravens, 66 Thibault Goethals

SINAAI
(Nieuwelingen - 48 dln) (66.0 km - 1u45m17s)

5 Ryan Segers, 9 Lander Ongena (+1m10s), 22 Elias Wynant (+1m10s)
DNF Rune Penne

28 april 2018
GULLEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 56 dln) (57.0 km - 1u33m06s)

35 Phoebe De Pessemier (+2m23s), 36 Celien Van Damme (+2m23s), 38 Manon De Tier (+2m23s), 46 Yenna Vandeputte (+2m23s), 47 Brooklyn De Meuter (+2m23s)

GULLEGEM
(Dames Juniores - 25 dln) (1u33m50s)

17 Celien Van Damme (+1m36s)

GULLEGEM
(Dames Nieuwelingen - 31 dln) (57.0 km - 1u33m06s)

19 Phoebe De Pessemier (+2m23s), 21 Manon De Tier (+2m23s), 25 Yenna Vandeputte (+2m23s), 26 Brooklyn De Meuter (+2m23s)

GULLEGEM
(Juniores - 85 dln) (93.5 km - 2u23m07s)

9 Bjarne Pieters (+0m28s)

ROTSELAAR
(Juniores - 10 dln) (96.0 km - 2u14m35s)

16 Gilles Heylen , 22 Robbe De Weert

TOLLEMBEEK
(Juniores - 72 dln) (90.2 km - 2u18m45s)

8 Yentl Vandevelde (+0m08s), 10 Milan Gosseye (+0m08s), 16 Jago Willems (+0m08s), 19 Arnout Van den Borre (+1m10s), 21 Brent Beeckman (+1m20s), 22 Ben Kerremans (+1m45s), 28 Yevgeny Van Olmen (+2m03s), 34 Maxim Nonneman (+2m03s)

BLEGNY (Tour Basse-Meuse) - tijdrit
(nieuwelingen)
17 Axandre Van Petegem, 27 Victor Vercouillie, 29 Achille Demares, 42 Xander Hubo, 44 Iyen Cristofano, 49 Senne Van de Velde, 52 Stef Janseghers, 67 Lars Walravens, 74 Jan Kino, 87 Stijn Martens, 95 Thibault Goethals

DEINZE-VINKT
(Nieuwelingen - 91 dln) (66.0 km - 1u22m19s)

1 Gil Gelders, 3 Ryan Segers

Wim Hendriks Trofee (Ned) - rit 1 meisjes
(nieuwelingen - 44 dln)
12 Fien Masure

22 april 2018
BRUGGE SINT-PIETERS
(Aspiranten 12 j. - 37 dln) (20.4 km - 41m29s)

36 Lou Billiet (+ 2 r)

WEMMEL
(Aspiranten 13 j. - 46 dln) (25.0 km - 45m55s)

3 Ronan De Lil, 4 Basiel Baert, 8 Tanghi Govaert, 29 Henri Vervenne (+1m58s), 31 Thomas Soetens (+3m42s)

BRUGGE SINT-PIETERS
(Aspiranten 13 j. - reeks 2 - 32 dln) (25.5 km - 51m13s)

DNF Victor Hoorens

BRUGGE SINT-PIETERS
(Aspiranten 14 j. - 57 dln) (34.0 km - 1u03m31s)

6 Mauro Van De Mergel, 11 Runar De Schrijver, 14 Tyler Desmet, 15 Joshua Vandenbossche, 17 Liam Punnewaert, 22 Arne De Vuyst

ROESELARE (Mountainbike Kids - cross country (XCO))
(Aspiranten U13 - 36 dln) (29m22s)

24 Kiandro Mannaert (+8m25s)

SINT-JORIS
(Juniores - 59 dln) (74.0 km - 1u44m49s)

41 Bjarne De Schrijver (+6m00s)
DNF Nils Braem

EPZ Omloop van Borsele (Ned)
(juniors - 138 dln)
30 Yevgeny Van Olmen, 45 Simon De Graeve , 51 Arnout Van den Borre
DNF Joost Bekaert, Bjarne Pieters, Ben Kerremans

Omloop van Borsele ( 3e rit)
(juniors - 148 dln)
78 Maaike Vanderstraeten

STEKENE
(Miniemen 11 jaar (U12) - 23 dln) (15.0 km - 27m49s)

13 Karsten De Loor

STEKENE
(Miniemen 11 jaar (U12) - Tijdrit - 24 dln) (0.75 km - 1m10s)

13 Karsten De Loor (+0m06s)

BRUGGE SINT-PIETERS
(Miniemen reeks 1 - 11j - 25 dln) (31m40s)

1 Maurice Hoorens, 20 Tijl Thomas (+0m10s)

DADIZELE
(Nieuwelingen - 79 dln) (64.5 km - 1u37m40s)

53 Xander Hubo (+4m00s)

Vezin (topcompetitie)
(nieuwelingen)
5 Gil Gelders, 7 Senne Van de Velde

21 april 2018
GELUVELD
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 52 dln) (62.0 km - 1u48m04s)

3 Fien Masure, 16 Femke Van Goethem, 23 Phoebe De Pessemier, 46 Celien Van Damme (+8m04s), 48 Manon De Tier (+8m04s)
DNF Yenna Vandeputte

GELUVELD
(Dames Nieuwelingen - 32 dln) (1u48m04s)

2 Fien Masure, 11 Femke Van Goethem, 16 Phoebe De Pessemier, 30 Manon De Tier (+8m04s)
DNF Yenna Vandeputte

MERCHTEM-PEIZEGEM
(Juniores - 81 dln) (90.0 km - 2u08m47s)

14 Jago Willems, 15 Robbe De Weert , 32 Brent Beeckman (+2m27s)

VARSENARE
(Juniores - 43 dln) (82.0 km - 1u58m06s)

31 Wout Van Der Meulen (+0m07s)

CALLENELLE
(juniors)
15 Johan De Buck, 24 Thomas De Vuyst

Omloop van Borsele ( 2e rit)
(juniors - 148 dln)
48 Maaike Vanderstraeten

RECORD BANK E3 HARELBEKE (UCI - Men Juniors 1.1)
(juniors - 152 dln) (120 km - 2:56:21 - WOOP 5e)

10 Lander Scheers (+ 0u0m35s), 21 Milan Gosseye (+ 0u0m35s), 26 Aaron Van der Beken (+ 0u0m35s), 56 Jenno Berckmoes (+ 0u3m1s), 63 Maxim Nonneman (+ 0u3m1s), 89 Yentl Vandevelde (+ 0u9m24s)

BERLARE
(Nieuwelingen - 90 dln) (60.0 km - 1u29m24s)

39 Lars Walravens (+1m05s)
DNF Yente Van Lierde

GELUVELD
(Nieuwelingen - 56 dln) (62.0 km - 1u37m52s)

4 Axandre Van Petegem (+0m36s)

HARELBEKE
(Nieuwelingen - 56 dln) (61.2 km - 1u42m00s)

4 Senne Bogaerts, 11 Elias Wynant, 19 Toon Vande Walle, 28 Rune Penne, 34 Stijn Martens, 38 Ril Laureyns, 47 Thibault Goethals (+2m30s)

20 april 2018
Omloop van Borsele (tijdrit)
(juniors - 148 dln)
98 Maaike Vanderstraeten

15 april 2018
BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 13 j - reeks 1 - 43 dln) (42m34s)

2 Tanghi Govaert (+0m01s), 10 Cleo Kiekens (+0m01s), 17 Shania De Prijck (+0m08s), 23 Basiel Baert (+0m59s), 35 Thomas Soetens (+5m50s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 13 j reeks 2 - 45 dln) (39m06s)

1 Victor Hoorens, 7 Ronan De Lil (+0m03s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 14 j - reeks 1 - 43 dln) (56m11s)

3 Runar De Schrijver (+0m03s), 24 Liam Punnewaert (+1m06s), 33 Phoebe De Pessemier (+4m32s), 40 Manon De Tier (+7m12s), 41 Yenna Vandeputte (+9m46s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten 14 j. - 44 dln) (35.0 km - 55m41s)

3 Tyler Desmet, 14 Arne De Vuyst (+0m04s), 21 Joshua Vandenbossche (+0m12s), 24 Axander De Clercq (+0m31s), 36 Jelle Broekaert (+5m00s), 43 Mauro Van De Mergel (+5m00s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten meisjes 13 j - reeks 1 - 7 dln) (42m34s)

2 Cleo Kiekens (+0m01s), 4 Shania De Prijck (+0m08s)

BELLEGEM-KORTRIJK
(Aspiranten meisjes 14 jaar - 5 dln) (57m18s)

2 Phoebe De Pessemier (+3m25s), 4 Manon De Tier (+6m05s), 5 Yenna Vandeputte (+8m39s)

DRIESLINTER
(Juniores - 12 dln) (87.0 km - 2u03m00s)

20 Yevgeny Van Olmen (+0m45s)

NEERIJSE
(Juniores - 10 dln) (84.0 km - 2u03m00s)

7 Lander Scheers , 23 Aaron Van der Beken (+0m10s), 26 Arnout Van den Borre (+0m10s), 28 Simon De Graeve (+0m10s), 71 Jago Willems (+3m15s)
DNF Bjarne De Schrijver

MERELBEKE
(Nieuwelingen - 10 dln) (63.2 km - 1u32m13s)

18 Senne Bogaerts (+0m40s), 26 Axandre Van Petegem (+0m40s), 41 Obie Vidts (+0m40s), 47 Victor Vercouillie (+0m40s), 49 Xander Hubo (+0m40s), 52 Stijn Martens (+0m40s), 54 Ril Laureyns (+0m40s)
DNF Lars Walravens, Thibault Goethals , Rune Penne

14 april 2018
LOVENDEGEM (Mountainbike Kids - cross country (XCO))
(Aspiranten U13 - 51 dln) (9.2 km - 28m57s)

37 Kiandro Mannaert (+6m41s)

BRAKEL
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 68 dln) (60.0 km - 1u36m25s)

9 Fien Masure, 21 Maaike Vanderstraeten (+0m13s), 37 Phoebe De Pessemier (+7m07s), 41 Femke Van Goethem (+7m07s)
DNF Manon De Tier, Celien Van Damme

BRAKEL
(Dames Nieuwelingen - 35 dln) (60.0 km - 1u36m25s)

5 Fien Masure, 22 Phoebe De Pessemier (+7m07s), 25 Femke Van Goethem (+7m07s)
DNF Manon De Tier

HERFELINGEN
(Juniores - 14 dln) (94.0 km - 2u08m14s)

2 Milan Gosseye, 9 Ben Kerremans, 19 Lander Scheers (+1m10s), 30 Ben Squire (+1m10s), 33 Joost Bekaert (+1m10s), 42 Jenno Berckmoes (+1m10s), 43 Yentl Vandevelde (+1m10s), 51 Brent Beeckman (+1m10s), 54 Wout Van Der Meulen (+1m10s), 65 Pieterjan Vercruysse (+1m10s), 94 Lucas De Mangelaere (+1m10s)
DNF Gilles Heylen

BRAKEL
(Nieuwelingen - 76 dln) (60.0 km - 1u39m25s)

9 Axandre Van Petegem, 17 Kenzo Gaytant, 23 Ryan Segers, 25 Arno Demuynck, 30 Lars Walravens (+0m17s)
DNF Ulrich Battiau, Elias Wynant

Le Petit Arden Challenge
(nieuwelingen) (WOOP 4e op - ploegen)
11 Senne Van de Velde, 16 Gil Gelders (winnaar bergklassement), 24 Obie Vidts, 51 Achille Demares

ZANDVOORDE-ZONNEBEKE
(Nieuwelingen - 66 dln) (64.8 km - 1u39m12s)

22 Stef Janseghers (+0m18s), 46 Iyen Cristofano (+0m18s), 49 Xander Hubo (+0m18s)

11 april 2018
OVERIJSE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 37 dln) (46.0 km - 1u19m37s)

16 Fien Masure (+1m10s), 23 Maaike Vanderstraeten (+1m46s)
DNF Manon De Tier (materiaalpech), Femke Van Goethem, Phoebe De Pessemier

OVERIJSE
(Dames Nieuwelingen - 10 dln) (46.0 km - 1u19m37s)

7 Fien Masure (+1m10s)
DNF Manon De Tier (materiaalpech), Femke Van Goethem, Phoebe De Pessemier

08 april 2018
RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 13 j. - 44 dln) (25.0 km - 40m31s)

26 Shania De Prijck

WAREGEM
(Aspiranten 13 j. - 51 dln) (26.4 km - 46m24s)

4 Victor Hoorens, 15 Tanghi Govaert, 28 Cleo Kiekens (+1m09s), 31 Henri Vervenne (+1m17s), 34 Thomas Soetens (+2m43s), 48 Ronan De Lil (+ 2 r)
DNF Amy Willemyns

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 13 j. meisjes - 5 dln) (25.0 km - 40m31s)

2 Shania De Prijck

WAREGEM
(Aspiranten 14 j. - 56 dln) (31.2 km - 1u01m27s)

6 Tyler Desmet, 21 Joshua Vandenbossche (+0m48s), 22 Loic De Groote (+0m48s), 23 Liam Punnewaert (+0m48s), 50 Jelle Broekaert (+ 1 r)

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 14 j.reeks 1 - 30 dln) (34.0 km - 53m20s)

1 Runar De Schrijver

RAMSEL HERSELT
(Aspiranten 14 jaar reeks 2 - 30 dln) ( - )

8 Mauro Van De Mergel

WAREGEM
(Aspiranten uitslag meisjes 13 jaar - 4 dln) ( - )

1 Cleo Kiekens
DNF Amy Willemyns

VELDEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 60 dln) (55.9 km - 1u32m57s)

2 Fien Masure, 37 Celien Van Damme, 51 Manon De Tier (+0m43s), 56 Maaike Vanderstraeten (+1m50s)

VELDEGEM
(Dames nieuwelingen - 28 dln) (55.9 km - 1u32m57s)

2 Fien Masure, 23 Manon De Tier (+0m43s)

TIELT
(Juniores - 71 dln) (87.0 km - 2u04m47s)

2 Yentl Vandevelde, 11 Brent Beeckman (+1m03s), 31 Wout Van Der Meulen (+1m03s), 56 Johan De Buck (+4m24s)

BACHTE-MARIA-LEERNE
(Nieuwelingen - 10 dln) (61.2 km - 1u30m45s)

6 Axandre Van Petegem, 16 Ryan Segers, 44 Victor Vercouillie, 48 Stef Janseghers, 50 Kenzo Gaytant, 53 Lars Walravens, 62 Achille Demares (+0m35s)
DNF Thibault Goethals , Yente Van Lierde, Elias Wynant

Nandrin
(nieuwelingen - 63 dln)
4 Gil Gelders, 27 Jan Kino

VELDEGEM
(Nieuwelingen - 10 dln) (68.8 km - 1u40m39s)

19 Senne Bogaerts
DNF Ril Laureyns

07 april 2018
BACHTE-MARIA-LEERNE
(Juniores - 69 dln) (88.4 km - 2u05m15s)

9 Bjarne Pieters (+1m03s), 12 Ben Squire (+1m03s), 43 Lucas De Mangelaere (+1m03s)

GROTE PRIJS TOMBROEK ROLLEGEM
(Juniores - 141 dln) (118 km - 2:53:43)

15 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m11s), 17 Milan Gosseye (+ 0u0m11s), 19 Yentl Vandevelde (+ 0u0m11s), 50 Joost Bekaert (+ 0u0m11s), 55 Ben Kerremans (+ 0u0m11s)
DNF Bjarne De Schrijver

WAMBEEK
(Juniores - 33 dln) (84.0 km - 2u10m15s)

31 Nils Braem (+17m00s)

ORROIR
(juniors - 21 dln)
7 Arnout Van den Borre, 15 Pieterjan Vercruysse

BERINGEN
(Mountainbike Kids - cross country (XCO) (U13) - 57 dln) ( - )

43 Kiandro Mannaert (+ 1 r)

06 april 2018
PK tijdrijden O-Vl (meisjes)
(aspiranten 14j. - 3 dln)
2 Shania De Prijck

05 april 2018
PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 12j. - 16 dln)
15 Kiandro Mannaert

PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 13j. - 23 dln)
3 Tanghi Govaert, 4 Victor Hoorens, 5 Ronan De Lil

PK tijdrijden O-Vl
(aspiranten 14j. - 26 dln)
3 Tyler Desmet, 9 Mauro Van De Mergel, 13 Liam Punnewaert, 19 Runar De Schrijver, 21 Joshua Vandenbossche, 23 Axander De Clercq, 26 Jelle Broekaert

PK tijdrijden Antwerpen
(juniors - 30 dln)
14 Lander Scheers

PK tijdrijden O-Vl
(juniors - 34 dln)
5 Aaron Van der Beken, 9 Jenno Berckmoes, 11 Ben Squire, 24 Joost Bekaert, 27 Brent Beeckman, 28 Bjarne Pieters

04 april 2018
PK tijdrijden O-Vl (dames)
(juniors - 9 dln)
4 Maaike Vanderstraeten, 9 Celien Van Damme

PK tijdrijden O-Vl (1e j.)
(nieuwelingen - 27 dln)
2 Kenzo Gaytant, 7 Stef Janseghers, 11 Jan Kino, 27 Xander Hubo

PK tijdrijden O-Vl (2e j.)
(nieuwelingen - 19 dln)
4 Gil Gelders, 5 Ryan Segers, 9 Obie Vidts, 13 Lander Ongena, 14 Senne Bogaerts, 15 Elias Wynant, 18 Lars Walravens

PK tijdrijden O-Vl (dames)
(nieuwelingen - 10 dln)
6 Femke Van Goethem, 7 Phoebe De Pessemier, 9 Manon De Tier, 10 Fien Masure

PK tijdrijden W-Vl (1e j)
(nieuwelingen - 26 dln)
7 Iyen Cristofano

PK tijdrijden W-Vl (2e j)
(nieuwelingen - 27 dln)
7 Victor Vercouillie

02 april 2018
DENDERHOUTEM
(Aspiranten 13 jaar (U14) - Reeks A - 35 dln) (25.9 km - 44m50s)

6 Tanghi Govaert (+0m01s)

DENDERHOUTEM
(Aspiranten 14 jaar (U15) - Reeks A -meisjes - 6 dln) (37.0 km - 1u02m20s)

1 Femke Van Goethem, 4 Phoebe De Pessemier (+5m12s), 5 Shania De Prijck (+5m12s), 6 Manon De Tier (+5m12s)

STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (118,5 km - 2:49:53)

8 Maxim Nonneman (+ 0u1m28s), 11 Aaron Van der Beken (+ 0u1m33s), 27 Arnout Van den Borre (+ 0u2m59s), 47 Simon De Graeve (+ 0u5m19s), 61 Jago Willems (+ 0u13m31s)

WAARSCHOOT
(Juniores - 10 dln) (81.25 km - 1u57m00s)

10 Bjarne Pieters (+2m45s), 24 Ben Kerremans (+2m45s), 28 Brent Beeckman (+2m45s), 40 Bjarne De Schrijver (+2m45s), 44 Wout Van Der Meulen (+2m45s)
DNF Johan De Buck, Thomas De Vuyst

BORLO
(Nieuwelingen - 98 dln) (63.0 km - 1u35m00s)

DNF Jan Kino

LEDEGEM
(Nieuwelingen - 88 dln) (61.2 km - 1u31m00s)

9 Victor Vercouillie (+1m48s), 17 Lander Ongena (+3m10s)

WAARSCHOOT
(Nieuwelingen - 59 dln) (56.25 km - 1u21m10s)

3 Obie Vidts, 19 Rune Penne, 25 Senne Van de Velde (+ 2 r)

01 april 2018
RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 164 dln) (131 km - 3:29:14)

18 Jenno Berckmoes (+ 0u1m32s), 31 Yentl Vandevelde (+ 0u1m32s)
DNF Milan Gosseye, Ben Squire, Lander Scheers

DILSEN (ROTEM)
(Juniores - 75 dln) (72.0 km - 1u43m47s)

13 Yevgeny Van Olmen (+1m37s)

STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)
(Juniores - dln) (126,6 km - 3:07:48)

14 Maxim Nonneman (+ 0u0m0s), 15 Aaron Van der Beken (+ 0u0m0s), 28 Jago Willems (+ 0u0m0s), 46 Arnout Van den Borre (+ 0u0m15s), 54 Simon De Graeve (+ 0u1m14s)


Alle uitslagen 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 31
          Tweede plaats : 32
                    Derde plaats : 28

...meer details...


Zegestanden 2018

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 19-05-2018 : VELDEGEM-42m13s
     02. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-24.0 km - 43m21s

Demares Achille (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : GEMBLOUX

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 26-05-2018 : KRUIISHOUTEM-44m47s

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : RAMSEL HERSELT-34.0 km - 53m20s

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 21-05-2018 : HOOGLEDE-38.0 km - 58m27s

Gaytant Kenzo (nieuwelingen)
     01. 17-06-2018 : POEKE-61.6 km - 1u36m35s

Gelders Gil (nieuwelingen)
     01. 28-04-2018 : DEINZE-VINKT-66.0 km - 1u22m19s

Govaert Tanghi (aspiranten)
     01. 29-04-2018 : SINT-ANTELINKS (HERZELE)-23.7 km - 44m27s

Hoorens Maurice (miniemen)
     01. 22-04-2018 : BRUGGE SINT-PIETERS-31m40s
     02. 01-05-2018 : HANDZAME-15.4 km - 29m15s
     03. 06-05-2018 : WAREGEM-14.4 km - 27m50s
     04. 10-05-2018 : OUDENAARDE - LEUPEGEM-1.4 km - 2m16s
     05. 13-05-2018 : RENINGELST-14.04 km - 26m01s
     06. 13-05-2018 : RENINGELST (tijdrit)
     07. 19-05-2018 : VELDEGEM (tijdrit)
     08. 21-05-2018 : HOOGLEDE-14.0 km - 37m37s
     09. 21-05-2018 : HOOGLEDE (Miniemen 2E KLIMKOERS HOOGLEDE - 11 J REEKS 2 tijdrit)
     10. 27-05-2018 : BASECLES
     11. 03-06-2018 : BEVEREN-14.0 km - 27m40s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 15-04-2018 : BELLEGEM-KORTRIJK-39m06s

Janseghers Stef (nieuwelingen)
     01. 06-05-2018 : VERREBROEK (Provinciaal Kampioenschap)-62.0 km - 1u37m57s

Kiekens Cleo (aspiranten)
     01. 08-04-2018 : WAREGEM
     02. 06-05-2018 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE-24.64 km - 48m18s

Scheers Lander (juniors)
     01. 12-05-2018 : OETINGEN-81.6 km - 1u59m45s

Segers Ryan (nieuwelingen)
     01. 13-05-2018 : ZOMERGEM-58.0 km - 1u27m12s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 12-05-2018 : Aalburg (NL)

Van Goethem Femke (nieuwelingen)
     01. 02-04-2018 : DENDERHOUTEM-37.0 km - 1u02m20s

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 01-05-2018 : ZOTTEGEM - ERWETEGEM-67.5 km - 1u40m40s
     02. 12-05-2018 : AALBEKE-69.05 km - 1u53m17s
     03. 21-05-2018 : OOSTERZELE-69.8 km - 1u43m56s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22