HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Ons rennersteam 2019

Voor nieuwe aansluitingen of informatie neem je best contact op met
de ploegleider van de desbetreffende categorie (zie rubriek club).
Jongens en meisjes zijn steeds welkom op onze wekelijkse trainingen.
Info zie de website (volgende trainingen. Wel steeds vooraf de club verwittigen.

Bron foto's :


Onze renners
U12
U15
U17
U19
girls


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 74
          Tweede plaats : 82
                    Derde plaats : 64

...meer details...


Zegestanden 2019

Baert Basiel (U15)
     01. 25-05-2019 : KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

Baert Jules (U12)
     01. 01-05-2019 : ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s
     02. 12-05-2019 : Beveren-Waas (tijdrit)
     03. 12-05-2019 : Beveren-Waas
     04. 25-05-2019 : LEDEGEM-4.0 km - 7m22s
     05. 30-05-2019 : LUBBEEK-6.0 km - 13m53s
     06. 02-06-2019 : ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s
     07. 23-06-2019 : MOLLEM-4.0 km - 8m56s
     08. 23-06-2019 : MOLLEM-1.0 km - 2m08s
     09. 30-06-2019 : Moere
     10. 30-06-2019 : Moere
     11. 01-09-2019 : GISTEL-4.4 km - 8m21s
     12. 08-09-2019 : DEERLIJK-4.0 km - 8m30s
     13. 15-09-2019 : MERCHTEM-1m51s
     14. 15-09-2019 : MERCHTEM-4.0 km - 7m35s

Beirlaen Jakov (U17)
     01. 19-01-2019 : Gent (piste - madison)

Berckmoes Jenno (U19)
     01. 24-02-2019 : BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s
     02. 13-04-2019 : BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s
     03. 12-05-2019 : WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s
     04. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-90.0 km - 2u20m09s

Dalle Jens (U17)
     01. 20-04-2019 : DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s
     02. 26-05-2019 : KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s
     03. 04-08-2019 : EGEM-60.9 km - 1u29m07s
     04. 10-08-2019 : HEESTERT-70.0 km - 1u48m17s
     05. 17-08-2019 : MERE-70.0 km - 1u51m45s
     06. 14-09-2019 : ALVERINGEM-66.0 km - 1u43m57s

De Lil Ronan (U15)
     01. 28-07-2019 : LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-34.1 km - 1u00m22s
     02. 31-08-2019 : WETTEREN-35.0 km - 54m56s

De Pessemier Eléna (U12)
     01. 11-08-2019 : WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)
     02. 15-08-2019 : RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)
     03. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-23m55s
     04. 08-09-2019 : DEERLIJK-19m08s

De Schampheleire Jonas (U17)
     01. 06-10-2019 : LISSEWEGE-69.6 km - 1u48m23s

De Schrijver Runar (U17)
     01. 25-08-2019 : BERLARE - UITBERGEN-64.0 km - 1u44m16s

Feys Malaika (U17)
     01. 17-04-2019 : RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)
     02. 02-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)
     03. 03-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit
     04. 04-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit
     05. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement
     06. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit

Gaytant Kenzo (U17)
     01. 28-04-2019 : DEUX-ACREN

Hendrickx Julie (U17)
     01. 05-05-2019 : LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s
     02. 23-07-2019 : ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

Hoorens Maurice (U15)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)
     02. 06-04-2019 : LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s
     03. 14-04-2019 : BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s
     04. 28-04-2019 : BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s
     05. 19-05-2019 : VELDEGEM-19.8 km - 35m59s
     06. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-4.75 km - 7m43s
     07. 27-07-2019 : BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-18.0 km - 29m28s
     08. 28-07-2019 : RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-32m42s
     09. 10-08-2019 : MICHELBEKE-20.0 km - 44m33s
     10. 15-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-19.98 km - 37m17s
     11. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-20.4 km - 36m06s
     12. 25-08-2019 : BK weg
     13. 25-08-2019 : Belgisch Kampioenschap TT
     14. 31-08-2019 : WETTEREN-20.0 km - 33m58s
     15. 22-09-2019 : WIELSBEKE-37m32s

Hubo Xander (U17)
     01. 26-01-2019 : Gent piste BK ploegkoers

Jonckers Océane (U19)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)

Kino Jan (U17)
     01. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-60.0 km - 1u40m42s

Masure Fien (U17)
     01. 09-06-2019 : BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

Penne Rune (U19)
     01. 26-06-2019 : OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

Raats Merel (U15)
     01. 09-04-2019 : PK Antw. tijdrijden
     02. 14-04-2019 : WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s
     03. 02-06-2019 : ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s
     04. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-7m33s

Stippelmans Toon (U19)
     01. 03-03-2019 : VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s
     02. 04-08-2019 : 6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT-WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10

Van den Borre Arnout (U19)
     01. 20-04-2019 : HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

Van Hautegem Leander (U17)
     01. 05-10-2019 : ORROIR

Vidts Obie (U19)
     01. 06-08-2019 : ERONDEGEM ERPE-MERE-93.5 km - 2u17m14s

Van Petegem Axandre (U19)
     01. 27-04-2019 : GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s
     02. 26-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-80.4 km - 1u57m35s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22