HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van oktober 2017

15 oktober 2017
WIELSBEKE ( - 24 dln) ( - )
14 Kiandro Mannaert (+4m52s)


14 oktober 2017
KRUIBEKE
( - 39 dln) (16.2 km - 43m17s)

33 Robbe De Weert (+6m50s)

ZINGEM
(Aspiranten 13 jaar (U14) - 41 dln) (9.0 km - 22m28s)

37 Thomas Soetens (+4m57s)

ZINGEM
(Miniemen 11 jaar (U12) - 25 dln) ( - )

10 Maurice Hoorens

08 oktober 2017
Baudour
(aspiranten 12j. - 13 dln)
8 Ronan De Lil

Perwez
(aspiranten 14j. - 11 dln)
DNF Fien Masure

DRIESLINTER
(Juniores - 70 dln) (80.0 km - 1u55m11s)

8 Feddrik Lauwens (+0m20s)
DNF Ben Kerremans

28e AFFLIGEM CLASSIC (1.17 NAT - Topcomp.)
(Nieuwelingen - 116 dln) (76 km - 1:49:50)

1 Toon Stippelmans, 3 Jago Willems (+ 0u0m4s), 6 Jenno Berckmoes (+ 0u0m13s), 31 Senne Van de Velde (+ 0u0m13s), 50 Brent Beeckman (+ 0u0m18s), 56 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m18s), 75 Bjarne De Schrijver (+ 0u0m18s), 77 Arnout Van den Borre (+ 0u0m18s), 98 Robbe De Weert (+ 0u1m23s), 99 Maxim Nonneman (+ 0u2m6s)
DNF Ben Squire

AALTER-LOTENHULLE
(Nieuwelingen - 54 dln) (58.0 km - 1u27m35s)

42 Joost Bekaert (+3m00s), 48 Lennert Baele (+4m00s)

07 oktober 2017
ARDOOIE
(Aspiranten 1e INOFEC-cross : 13 j. - 33 dln) (11.0 km - 22m46s)

22 Thomas Soetens (+3m48s)

ALKEN
(Juniores - 74 dln) (78.0 km - 1u56m00s)

17 Robbe Snels

NOSSEGEM
(Miniemen 11 j. - 27 dln) (8.0 km - 19m04s)

14 Maurice Hoorens (+2m58s)

SINT-DENIJS
(Nieuwelingen - 61 dln) (62.4 km - 1u35m15s)

2 Jenno Berckmoes, 5 Senne Van de Velde, 10 Ben Squire (+0m35s), 24 Joost Bekaert (+0m47s)

01 oktober 2017
BURY
(aspiranten 12j. - 13 dln) (18km - 33m30s)

3 Basiel Baert (+0s), 5 Ronan De Lil (+0s), 7 Niels Christiaens (+1m10s)

HAMME
(Aspiranten 13 jaar (U14) - 16 dln) (24.96 km - 42m59s)

9 Arne De Vuyst (+5m26s)

HAMME
(Aspiranten 14 jaar (U15) - 20 dln) (34.32 km - 59m06s)

4 Jan Kino

BURY
(aspiranten 14j. - 24 dln) (40,5km - 01u10m20s)

5 Kenzo Gaytant (+0s)

Corswarem
(aspiranten 14j. - 28 dln)
24 Fien Masure (lek in de 1ste ronde)

INGOOIGEM
(Juniores - 79 dln) (88.0 km - 2u02m06s)

6 Milan Gosseye, 31 Robbe Snels, 48 Ben Kerremans

KNESSELARE
(Juniores - 48 dln) (82.0 km - 1u54m52s)

5 Jonas Volkaert (+0m07s), 13 Yentl Vandevelde (+0m07s), 15 Ben Baele (+0m07s), 32 Casper François (+5m33s)
DNF Johan De Buck

BURY
(miniemen 10j. - 11 dln) (10,5km - 21m15s)

4 Jasper Christiaens

BURY
(miniemen 11j. - 15 dln) (13,5km - 25m0s)

5 Lander De Stercke (+1m20s)

KEIZER DER NIEUWELINGEN TIELT
(Nieuwelingen - 115 dln) (80 km - 1:59:49 - WOOP 5e op 29 ploegen - WOOP 2e in het eindklassement BvB)

7 Jenno Berckmoes (+ 0u0m0s), 27 Toon Stippelmans (+ 0u0m0s), 34 Jago Willems (+ 0u0m0s), 82 Ben Squire (+ 0u4m16s)


Alle uitslagen 2017
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 97
          Tweede plaats : 80
                    Derde plaats : 66

...meer details...


Zegestanden 2017

Baele Ben (juniors)
     01. 19-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u33m00s
     02. 21-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u30m56s

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-20.0 km - 39m23s
     02. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)
     03. 02-09-2017 : WETTEREN-20.68 km - 35m04s
     04. 09-09-2017 : OTTERGEM-19.5 km - 37m45s
     05. 17-09-2017 : MOL EZAART-20.0 km - 35m06s

Beeckman Brent (nieuwelingen)
     01. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)

Berckmoes Jenno (nieuwelingen)
     01. 26-03-2017 : KNESSELARE
     02. 21-05-2017 : WAARSCHOOT

Christiaens Jasper (miniemen)
     01. 08-07-2017 : Ere
     02. 13-08-2017 : KNESSELARE-10.0 km - 12m45s
     03. 03-09-2017 : GISTEL-11.0 km - 20m29s

Cromheecke Alexander (juniors)
     01. 01-05-2017 : HOBOKEN

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens (meisjes)
     02. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM (meisjes)
     03. 05-08-2017 : MAARKEDAL-24.29 km - 53m10s
     04. 03-09-2017 : POMMEROEUL (meisjes)-25,2km - 42m35s
     05. 10-09-2017 : WORTEGEM-24.0 km - 44m58s

De Meuter Brooklyn (aspiranten)
     01. 25-05-2017 : ERPE-MERE (meisjes)

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 21-05-2017 : VELDEGEM

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 01-07-2017 : ZULTE-25.52 km - 42m20s

François Casper (juniors)
     01. 02-04-2017 : Tourinnes-Saint-Lambert

Gaytant Kenzo (aspiranten)
     01. 09-04-2017 : RAMSEL
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 07-05-2017 : Waregem
     04. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne
     05. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM
     06. 02-07-2017 : TOLLEMBEEK-34.0 km - 59m59s
     07. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-35.0 km - 58m38s
     08. 03-09-2017 : POMMEROEUL-35,0km - 59m05s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 02-07-2017 : ESPLECHIN-19,8km - 38m47s

Hubo Xander (aspiranten)
     01. 14-05-2017 : WATERVLIET
     02. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     03. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     04. 23-07-2017 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-34.1 km - 58m49s

Masure Fien (aspiranten)
     01. 02-04-2017 : MOL HESSIE (meisjes)
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT - dames
     03. 17-04-2017 : DENDERHOUTEM (meisjes)
     04. 23-04-2017 : WEMMEL (meisjes)
     05. 29-04-2017 : HARCHIES (meisjes)
     06. 07-05-2017 : WAREGEM (meisjes)
     07. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
     08. 21-05-2017 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
     09. 25-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
     10. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
     11. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
     12. 27-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
     13. 05-06-2017 : BEVEREN (Provinciaal Kampioenschap)-35.52 km - 58m31s
     14. 25-06-2017 : HERZELE-36.0 km - 1u06m35s
     15. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     16. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     17. 15-08-2017 : FROYENNES (meisjes)
     18. 20-08-2017 : BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)

Nonneman Maxim (nieuwelingen)
     01. 30-04-2017 : TOUR DE LA BASSE-MEUSE
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit
     03. 23-09-2017 : MAARKEDAL-66.0 km - 1u49m07s

Scheers Lander (juniors)
     01. 06-05-2017 : MERCHTEM-PEIZEGEM

Snels Robbe (juniors)
     01. 26-03-2017 : ESSEN
     02. 03-08-2017 : ELEWIJT pistemeeting omnium
     03. 03-09-2017 : MEER (HOOGSTRATEN)-81.0 km - 1u49m00s
     04. 23-09-2017 : GEEL-86.4 km - 1u54m16s

Stippelmans Toon (nieuwelingen)
     01. 08-04-2017 : BACHTE-MARIA-LEERNE
     02. 15-04-2017 : ZUTENDAAL
     03. 21-05-2017 : GINGELOM
     04. 28-05-2017 : KRUISHOUTEM
     05. 30-07-2017 : BK 2e jaars
     06. 17-09-2017 : MEERLE (HOOGSTRATEN)-54.0 km - 1u15m45s
     07. 08-10-2017 : 28e AFFLIGEM CLASSIC (1.17 NAT - Topcomp.)-76 km - 1:49:50

Van Den Haute Milan (aspiranten)
     01. 22-01-2017 : AVS Story cup - laatste manche
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 14-05-2017 : WATERVLIET
     04. 28-05-2017 : STEKENE
     05. 25-06-2017 : HERZELE-21.0 km - 38m04s
     06. 02-07-2017 : MERE-19.8 km - 35m23s
     07. 08-07-2017 : PARIKE-20.2 km - 36m52s
     08. 16-07-2017 : BRECHT-20.0 km - 33m00s
     09. 12-08-2017 : BRAKEL-MICHELBEKE-21.6 km - 44m50s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 23-04-2017 : BRUGGE SINT-PIETERS - reeks 1
     02. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens
     03. 06-07-2017 : ELEWIJT pistemeeting
     04. 13-07-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     05. 29-08-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     06. 03-09-2017 : POMMEROEUL-25,2km - 42m35s

Vanderstraeten Maaike (nieuwelingen)
     01. 01-07-2017 : G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE-1u54m4s
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
     03. 08-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames
     04. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium dames)

Van Olmen Yevgeny (nieuwelingen)
     01. 09-04-2017 : HERK-DE-STAD
     02. 29-04-2017 : HERENTHOUT

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 05-06-2017 : OOSTERZELE-64.0 km - 1u37m04s

Willems Jago (nieuwelingen)
     01. 19-03-2017 : BOUTERSEM
     02. 09-04-2017 : NANDRIN
     03. 09-07-2017 : PARIKE-62.0 km - 1u37m36s
     04. 15-07-2017 : ORROIR-60,9 km - 01u40m12s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22